Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Slobozia
  • Oras:Slobozia

Oral ne protejat se implica. 10 

Normal 10. 

Atitudine super. Femeia e fina rău frumoasa. 

Locație hotel select sau deplasări 

150 /300 

Revin cu siguranță 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Slobozia
  • Oras:Slobozia
La 20.06.2021 la 5:06, dudu2020 a spus:

Sustin 

Nu știu dacă are peste. 

Am fost la ea este frumoasa înaltă și chiar se poarta frumos tipa. 

Face un oral de nota 20 se implica în tot ce face. 

Chiar e super fata fata de ce am găsit prin oraș. 

Eu am fost și când era la select. Acum cam 3 săptămâni am mers lângă cinema galaxy are locație e fata din poze  

Chiar merita este o fata de treaba și nu e grăbită.  Chiar veți revenii pentru ca este chiar cea mai buna din oraș. 

Link spre comentariu
  • Oras:Tulcea
  • Oras:Tulcea
On 6/21/2021 at 6:45 PM, Bidinea2 said:

Nu știu dacă are peste. 

Am fost la ea este frumoasa înaltă și chiar se poarta frumos tipa. 

Face un oral de nota 20 se implica în tot ce face. 

Chiar e super fata fata de ce am găsit prin oraș. 

Eu am fost și când era la select. Acum cam 3 săptămâni am mers lângă cinema galaxy are locație e fata din poze  

Chiar merita este o fata de treaba și nu e grăbită.  Chiar veți revenii pentru ca este chiar cea mai buna din oraș. 

Era vb de tine :)))

Link spre comentariu
Vizitator Renata123
Reputație: 0

Im primul rand nu am peste . În al doilea rand nu este problema nimănui.  Atâta timp cât eu imibfac meseria și îți satisfac plăcerile n vad ce va interesează mai mult de atât. Ma mira faptul ca respirați. Și dama implic la oral dar aștept și igiena frate . Ca vin unii dintre voi de îmi cade nasul. Nu doar parul din el. Transpirați cu pretenții. Aveți așteptări .....dar și e la rândul meu am. Asa ca va aștept cu drag sa facem nebunii

Link spre comentariu
Vizitator Renata123
Reputație: 0
Acum 7 minute, Renata123 a spus:

Im primul rand nu am peste . În al doilea rand nu este problema nimănui.  Atâta timp cât eu imi fac meseria și îți satisfac plăcerile nu vad ce va interesează mai mult de atât. Ma mira faptul ca respirați. Și da  ma implic la oral dar aștept și igiena frate . Ca vin unii dintre voi de îmi cade nasul. Nu doar parul din el. Transpirați cu pretenții. Aveți așteptări .....dar și e la rândul meu am. Asa ca va aștept cu drag sa facem nebunii. Va pup s lăsați răutățile.  

 

Link spre comentariu
Acum 9 ore, Renata123 a spus:

 

Pune si tu niste poze aici

 

La 30.10.2020 la 11:46, ruxi07 a spus:

✌ðŸ¼ðŸ˜ˆ

 

Acum 9 ore, Renata123 a spus:

Im primul rand nu am peste . În al doilea rand nu este problema nimănui.  Atâta timp cât eu imibfac meseria și îți satisfac plăcerile n vad ce va interesează mai mult de atât. Ma mira faptul ca respirați. Și dama implic la oral dar aștept și igiena frate . Ca vin unii dintre voi de îmi cade nasul. Nu doar parul din el. Transpirați cu pretenții. Aveți așteptări .....dar și e la rândul meu am. Asa ca va aștept cu drag sa facem nebunii

Pune si tu niste poze aici

Link spre comentariu
Vizitator Renata123
Reputație: 0
La 26.06.2021 la 9:19, davidsreload a spus:

Pune si tu niste poze aici

 

 

Pune si tu niste poze aici

La 25.06.2021 la 23:55, Renata123 a spus:

Im primul rand nu am peste . În al doilea rand nu este problema nimănui.  Atâta timp cât eu imibfac meseria și îți satisfac plăcerile n vad ce va interesează mai mult de atât. Ma mira faptul ca respirați. Și dama implic la oral dar aștept și igiena frate . Ca vin unii dintre voi de îmi cade nasul. Nu doar parul din el. Transpirați cu pretenții. Aveți așteptări .....dar și e la rândul meu am. Asa ca va aștept cu drag sa facem nebunii

 

Link spre comentariu
Vizitator Renata123
Reputație: 0

Nu am cum sa pun poze eu cred ca tu nu realizezi ce vb .... pozele pe net sunt reale . Mai degrabă pune tu poze sa vad dacă te iau eu pe tine ... banii nu fac totul. Nu s vreo disperata de aia cum aberează ala cu peștii lui. Cred ca e el peste și ii stric combinațiile 😄😄😄.... 

Link spre comentariu
Vizitator jhonny7279
Reputație: 0

La Slobozia numai figurante puse pe capatuiala, nimic de calitate, mergi la capitala, și au niște preturi de occident 😆😆😆

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
La 04.05.2021 la 21:56, Bidinea2 a spus:

 

La 27.06.2021 la 10:33, Renata123 a spus:

Nu am cum sa pun poze eu cred ca tu nu realizezi ce vb .... pozele pe net sunt reale . Mai degrabă pune tu poze sa vad dacă te iau eu pe tine ... banii nu fac totul. Nu s vreo disperata de aia cum aberează ala cu peștii lui. Cred ca e el peste și ii stric combinațiile 😄😄😄.... 

De departe o experientă placută și unică, doamna stie care este treaba ..stie cum sa te ia..si este foarte finuță. Va pot zice ca a fost o alegere buna pt un virgin , pacat ca nu am optat pt o ora, dar cu siguranta voi face asta..abia astept sa testez anumite pozitii cu dânsa :))) 

Sâni moi si dulci , buze catifelate.. foarte ingrijită si atenta, nu te grabește , ce pot spune ..vis.

Dar modul in care iti monteaza prezervativul...uh...bună rău la normal , ma gandesc oare cate nebunii stie sa mai facă😍 

O recomand cu toata increderea si abia astept sa revin.  .|.

A da... aveam soldatul trezit imediat cum am auzit "dezechiparea" 

Link spre comentariu
  • Oras:Tulcea
  • Oras:Tulcea
1 hour ago, Gigeluxxl said:

 

De departe o experientă placută și unică, doamna stie care este treaba ..stie cum sa te ia..si este foarte finuță. Va pot zice ca a fost o alegere buna pt un virgin , pacat ca nu am optat pt o ora, dar cu siguranta voi face asta..abia astept sa testez anumite pozitii cu dânsa :))) 

Sâni moi si dulci , buze catifelate.. foarte ingrijită si atenta, nu te grabește , ce pot spune ..vis.

Dar modul in care iti monteaza prezervativul...uh...bună rău la normal , ma gandesc oare cate nebunii stie sa mai facă😍 

O recomand cu toata increderea si abia astept sa revin.  .|.

A da... aveam soldatul trezit imediat cum am auzit "dezechiparea" 

Salutare!!

Nu prea te exprimi in detalii ca un virgin, plus ca esti inregistrat de mult timp si totusi nimic scris pana acum.

Asteptam si alte receznii legate de dameza.

Link spre comentariu
  • Oras:Slobozia
  • Oras:Slobozia
Acum 22 minute, Portico188 a spus:

Salutare!!

Nu prea te exprimi in detalii ca un virgin, plus ca esti inregistrat de mult timp si totusi nimic scris pana acum.

Asteptam si alte receznii legate de dameza.

Fata e ok.  Oral ne protejat 10 

Normal 10 

Atitudine 10 prietenoasa dulce și chiar se implica. Pune balonu cu gura 😂 asta la uimit pe cel de mai sus. 

150 cu 300 se merita e curata arata bine.... 

Bafta! 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tulcea
  • Oras:Tulcea
2 hours ago, Bidinea2 said:

Fata e ok.  Oral ne protejat 10 

Normal 10 

Atitudine 10 prietenoasa dulce și chiar se implica. Pune balonu cu gura 😂 asta la uimit pe cel de mai sus. 

150 cu 300 se merita e curata arata bine.... 

Bafta! 

Multumim....balonu sa fie 

Link spre comentariu
Acum 22 ore, Bidinea2 a spus:

Fata e ok.  Oral ne protejat 10 

Normal 10 

Atitudine 10 prietenoasa dulce și chiar se implica. Pune balonu cu gura 😂 asta la uimit pe cel de mai sus. 

150 cu 300 se merita e curata arata bine.... 

Bafta! 

Face și anal?

Link spre comentariu
Vizitator Renata123
Reputație: 0
La 24.07.2021 la 17:05, Bidinea2 a spus:

Fata e ok.  Oral ne protejat 10 

Normal 10 

Atitudine 10 prietenoasa dulce și chiar se implica. Pune balonu cu gura 😂 asta la uimit pe cel de mai sus. 

150 cu 300 se merita e curata arata bine.... 

Bafta! 

Bai domnul asta vad ca tu tiai greșit cariera . Dc nu optezi pt comentator ceva? Dc nu vi tu singur sa te convingi și aștepți recenzii de la alții??? Îți lipsește cv în pantaloni sau în buzunar? Ca in tastatura vad ca ești tare. Bai mor pe voi ăștia care habar nu aveți ce sa faceți cu femeile dar in schimb criticați și comentați. Voi ăștia nici cu degetul nu știți ce sa faceți dar mai ales cu....  p... mie mila de unii . 

Link spre comentariu

Vizitator Renata123
Reputație: 0
Acum 1 minut, Renata123 a spus:

Bai domnul asta vad ca tu tiai greșit cariera . Dc nu optezi pt comentator ceva? Dc nu vi tu singur sa te convingi și aștepți recenzii de la alții??? Îți lipsește cv în pantaloni sau în buzunar? Ca in tastatura vad ca ești tare. Bai mor pe voi ăștia care habar nu aveți ce sa faceți cu femeile dar in schimb criticați și comentați. Voi ăștia nici cu degetul nu știți ce sa faceți dar mai ales cu....  p... mie mila de unii . 

Nu ma refer la recenzia ta. Ma refer la labari ăștia de se baga ca chiloții în fund.....😘😂🤩😂. Și la cât se împuțiți vin unii as pune 2 baloane. Sie exact aia se trezesc ca nu le convine. Atunci spalativa.  Exista chiar și deodorant bărbătesc.  Jur. E chiar ieftin . Ferească Dumnezeu mie mila de unii. Durex își cere scuze pentru cazurile mai diferite .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...