Sari la conținut

KARINA 0743.782.564


Postări Recomandate

La 27.11.2022 la 15:02, adyeder a spus:

Râzi frate, dar din 550 de anunțuri pe Ploiești nu găsești 3 la care sa te duci cu drag...Te duci și tu dușat, parfumat și găsesti ditai jegul de îți e frica sa atingi ceva prin casă, ba una e în poze alta găsești (după ce o întrebi de 3 ori dacă ea e în poze).... ba stabilești o ora cu ea și când ajungi te tine jos încă 10 min ca are client, ori închide telefonul .... plm tot sa mai fuți curve în orașul ăsta 

Ei nici chiar așa.!

Găsești și fete bune dar nu pe publi unde cred că ai căutat tu.Intra pe forum, citește recenzii și mergi la sigur sau aproape.Eu așa fac de ani de zile și rar m am păcălit.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Salut futaciosi!! Nu știam de acest site dar vreau să vă supun și eu una din escapade ,intru pe publi24 ,găsesc un anunț brunetă reală, sun ,îmi dă locația undeva pe lângă magazinul Thomas ajung la ea îmi deschide ușa o tipă la vreo 35 de ani sexy îmbrăcată intru plătesc biletul și hai la treabă femeia bine rău pe normal ,poziții, gemete ,ce mai ceva de vis,nici cu oralul nu stă prost este ok ,am înțeles ca se dau și note ,normal 10 fără discuții, oral 8,5,maleabila sociabilă pozele sunt reale,dacă vreți să o vizitați vă las nr ei :0743.782.564 sper să vă bucurati și voi de un normal bun rău!

Link spre comentariu

  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
La 10.09.2023 la 10:15, MARK96 a spus:

Salut futaciosi!! Nu știam de acest site dar vreau să vă supun și eu una din escapade ,intru pe publi24 ,găsesc un anunț brunetă reală, sun ,îmi dă locația undeva pe lângă magazinul Thomas ajung la ea îmi deschide ușa o tipă la vreo 35 de ani sexy îmbrăcată intru plătesc biletul și hai la treabă femeia bine rău pe normal ,poziții, gemete ,ce mai ceva de vis,nici cu oralul nu stă prost este ok ,am înțeles ca se dau și note ,normal 10 fără discuții, oral 8,5,maleabila sociabilă pozele sunt reale,dacă vreți să o vizitați vă las nr ei :0743.782.564 sper să vă bucurati și voi de un normal bun rău!

Nu am știut că are topic deschis ,scuze văd că unii dintre voi o știți, eu acum am descoperit-o, mă bucur că nu sunt singurul căruia i-a plăcut!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...