Sari la conținut

Masaj de relaxare combinat cu erotic


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 23 ore, playmaker a spus:

Poti pune si tu un link de Publi24 sau niste poze reale ?? Sa nu crezi ca le cer pt laba, doar macar sa ne formam si noi o idee, ca de limbaj ne-am lamurit.

Si ca sa contrazici si tu userii care te contesta ca esti tepara etc. Multumesc.

Clienti ca tine n-am nevoie , stai linistit! Eu imi aleg clientela! Si doresc ca clienti mei sa aiba bun simț și să se respecte pe ei însuși,  ca daca se respecta ei respecta si pe oameni din jur! 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 minute, andra987 a spus:

Clienti ca tine n-am nevoie , stai linistit! Eu imi aleg clientela! Si doresc ca clienti mei sa aiba bun simț și să se respecte pe ei însuși,  ca daca se respecta ei respecta si pe oameni din jur! 

Am citit mai bine ceea ce ai scris, voi pune si cateva poze dar trebuie să mă duc la fotograf,  momentan am doar poze vechi 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
2 hours ago, andra987 said:

Clienti ca tine n-am nevoie , stai linistit! Eu imi aleg clientela! Si doresc ca clienti mei sa aiba bun simț și să se respecte pe ei însuși,  ca daca se respecta ei respecta si pe oameni din jur! 

 

2 hours ago, andra987 said:

Am citit mai bine ceea ce ai scris, voi pune si cateva poze dar trebuie să mă duc la fotograf,  momentan am doar poze vechi 

Am vazut ca te pripesti. Acum inteleg intrarea ta "fulminanta" pe piata constanteana. 

M-am lamurit. Ca sa ai tu nevoie de clienti ca mine trebuie sa am eu nevoie de una ca tine mai intai, nu? Nu, multumesc. Esti ciudata rau. Chiar sunt curios cum iti alegi tu clientela. Si care clientela? Ca nu vad miscare pe topicul tau. Doar baliverne de ale tale in care te contrazici singura. 

PS: Cred ca esti foarte ocupata ca sa ai timp de citit mesajul meu.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 3 ore, andra987 a spus:

Clienti ca tine n-am nevoie , stai linistit! Eu imi aleg clientela! Si doresc ca clienti mei sa aiba bun simț și să se respecte pe ei însuși,  ca daca se respecta ei respecta si pe oameni din jur! 

pe ei insisi poate! daca tot ai avea pretentii la clienti, sa aiba si ei la tine nu?! :)

Link spre comentariu
Reputație: 2095
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

Ma nu stiu de unde ”reteta” asta cu utilizarea forumului asa din prima sarind peste etapa cu anuntul pe publi24. Adica vine o fata aparuta din neant sau promoter si tam-nesam deschide un topic in care  prezinta oferta, pune un numar de telefon dar anunt pe publi24 nu are, cel putin cu numarul de telefon postat pe forum.

Eu zic ca nu este o reteta castigatoare.

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
La 06.05.2021 la 10:29, andra987 a spus:

Am scris si mai sus APRECIEZ DOAR DOMNI CU BUN SIMȚ, SI SERIOȘI,  ceea ce pe site-ul ala nu prea se gaseste!

 

Pai dacă persoanele care frecventează acest site nu sunt la nivelul standardelor tale, soluția e simpla: renunti la a mai fi prezenta aici, renunti la a-ți face reclama (doar) aici, renunti la a fi agresiva (verbal) aici, renunti la ... etc. 

Renunti și alegi ... publi24. 

Spor! 

Link spre comentariu
  • Oras:ceruri
  • Oras:ceruri

Plm. Pisi, aici e camera lorzilor, nu uita. Maniere mai intai de toate. 
Lasand gluma langa bordura, mai intai de toate trebuie sa intelegi ca noi vrem sa futem, sa dam clanta, intr-un cuvant sa ne satisfacem poftele sexuale. Nu ne pasioneaza sa venim cu flori, sa iesim la restaurant cu voi, sa pierdem timp pe chat-uri, etc. In cea mai mare parte ne dorim doar sa futem in toate gaurile voastre. Aia cu respectul. Reciprocitate. Oferi, primesti. Daca nu ne respecti, respecta-ne macar banii, nu de alta, da’ d-aia esti aici, sa faci bani nu sa ne castigi respectul. Daca iti doreai respect te apucai de drept, deveneai procuror si aveai tot respectul din lume. Banuiesc ca nu ai dorit sa apuci calea scolii, asa ca multumeste-te cu ce iti oferim. Bani.

  • Like 6
Link spre comentariu

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Ne am lanurit draguto . Limbaj de mahala poze nu . Miroase a teapa !!!! 

Adica ajungem acolo 200 masaju 200 oralu 300 normalu si 200 altele ce iti mai vin in cap . Cunoastem stilul nu te mai obosii .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...