Sari la conținut

Carla mai activeaza?


Postări Recomandate

Colegu unicalone  te referi la Carla de la Generala 11 langa  care are cred acuma 45-47 de ani femeie  divortata si are si multi iubiti acuma inalta la 1.77-178 m...care sta la Blocurile U-uri la parter si are cancer la un san ? Carla activeaza de peste 20 de ani...am vorbit cu ea anu asta si mai activeaza stiu ca 1 milion nr si 2 milioane ora...face oral bunicel si normal face si cu durex sau fara depinde ...bei la ea o cafea acasa nu e graba...a fost o data buna de pula acuma came cam uzata dar pentu o muie merge si dat la buci tare in ea...stiu unde sta...pot sa fac rost de nr ei nu e nicio problema ))) Am fost la ea de cateva ori...pot o descarcare merge sincer

Link spre comentariu
  • Oras:Dr Tr Severin
  • Oras:Dr Tr Severin
La 06.05.2021 la 12:26, mihail99 a spus:

Colegu unicalone  te referi la Carla de la Generala 11 langa  care are cred acuma 45-47 de ani femeie  divortata si are si multi iubiti acuma inalta la 1.77-178 m...care sta la Blocurile U-uri la parter si are cancer la un san ? Carla activeaza de peste 20 de ani...am vorbit cu ea anu asta si mai activeaza stiu ca 1 milion nr si 2 milioane ora...face oral bunicel si normal face si cu durex sau fara depinde ...bei la ea o cafea acasa nu e graba...a fost o data buna de pula acuma came cam uzata dar pentu o muie merge si dat la buci tare in ea...stiu unde sta...pot sa fac rost de nr ei nu e nicio problema ))) Am fost la ea de cateva ori...pot o descarcare merge sincer

Un număr al Carlei dacă se poate!

Link spre comentariu

Salut fratilor va ajut asa cum am promis cu greu am facut rost de nr ei daca dai 2-3 beri la un amic te ajuta ))) ... Carla 0756 321 097 daca nu raspunde dati mesaj pe WhatsApp.

CARLA  0756 321 097 daca nu raspunde dati mesaj pe WhatsApp

Astept sa ma ajutati si voi ce mai e nou pe la SCHELA,SIMIAN,BALOTA etc..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...