Sari la conținut

Cristina 0763811585 tatuaj pe buca 😉


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 25 minute, carucuboi a spus:

In afara de  Labadepisoi se pare că toată lumea e in silențio stampa, ok a fost și săptămâna patimilor, piata este super varza(doar 53 anunțuri la un moment dat , și triplate fiind sau cvadruplu poate ) , nu știu cât mai durează să își revină  cat de cat.

Ne înviorează Mara și colega , este și Bianca , Alina și cam atât , ... așteptam.

Eu intrebam ceva ce nu stiu 😂😂...

Dupa un apel am aflat 100 de lei cu 200 ora , locatia la Plafar . Dupa voce foarte dulce . @carucuboi sparge tu gheata . 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 oră în urmă, carucuboi a spus:

M-a golit deja la bruneta de la baza Balotei ,

din  moment ce își arată fața și tatuajul de pe fund, pare iubibila clar fătuca.

 

Nu pierzi timpul deloc 👍👍

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, povestitorul a spus:

Cu ochi de vultur ai observat singura noutate care ar putea prezenta interes; sigur, dacă pozele nu sunt false; ceea ce nu este exclus, pentru că prea frumoși sunt ochii ei, ca să fie pozele reale; offf, și buzele cărnoase! Și simțul psihologic de felină experimentată („azi am ajuns pentru 3 zile”-deci, grăbițivă, veniți acum, cel târziu mâine, că poimâine plec; doar nu vreți să veniți în ultima zi, când îmi fac bagajele...)! Am întrebat-o dacă e slăbuță sau plinuță; și mi-a răspuns că e numai bună, mă așteaptă să văd că așa este; deci, știe să te ațâțe).

Cred că va trebui să deschizi pârtie tot tu; și de data asta; noi suntem mai conservatori, mergem pe cărări bătătorite (Bianca, cea frumoasă, cele două fete -calitate premium- de pe Veterani, colț cu Independenței; și să nu uit de Alina, zeița amorului). Comunitatea îți va fi recunoscătoare.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 49 minute, labadepisoi a spus:

Cu ochi de vultur ai observat singura noutate care ar putea prezenta interes; sigur, dacă pozele nu sunt false; ceea ce nu este exclus, pentru că prea frumoși sunt ochii ei, ca să fie pozele reale; offf, și buzele cărnoase! Și simțul psihologic de felină experimentată („azi am ajuns pentru 3 zile”-deci, grăbițivă, veniți acum, cel târziu mâine, că poimâine plec; doar nu vreți să veniți în ultima zi, când îmi fac bagajele...)! Am întrebat-o dacă e slăbuță sau plinuță; și mi-a răspuns că e numai bună, mă așteaptă să văd că așa este; deci, știe să te ațâțe).

Cred că va trebui să deschizi pârtie tot tu; și de data asta; noi suntem mai conservatori, mergem pe cărări bătătorite (Bianca, cea frumoasă, cele două fete -calitate premium- de pe Veterani, colț cu Independenței; și să nu uit de Alina, zeița amorului). Comunitatea îți va fi recunoscătoare.

Ai dreptate cu gazele enumerate insa as adauga la lista ta si pe Eva 😉

Legat de caprioara din topic nu sunt in zona ca altfel scriam direct recenzie prea cumsecade a fost la telefon . 

Spor 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, povestitorul a spus:

Ai dreptate cu gazele enumerate insa as adauga la lista ta si pe Eva 😉

Legat de caprioara din topic nu sunt in zona ca altfel scriam direct recenzie prea cumsecade a fost la telefon . 

Spor 

Am încredere în gusturile tale, în materie de amor, și sunt de acord s-0 trecem și pe Eva pe lista cu gazelele enumerate de mine, dar asta mă obligă să o vizitez, trebuie să „confirme”; îmi dai acordul?😃

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 2 ore, labadepisoi a spus:

Am încredere în gusturile tale, în materie de amor, și sunt de acord s-0 trecem și pe Eva pe lista cu gazelele enumerate de mine, dar asta mă obligă să o vizitez, trebuie să „confirme”; îmi dai acordul?😃

Ai cale libera , cavalere 😂😂😂

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 3 ore, mihai226 a spus:

Văd că fata a avut și un topic deschis pe acest forum.

Este acolo o lista cu servicii și prețuri. Am incercat sa o contactez dar nu răspunde.

 

Salut , ms , eu am.cautat dupa nr de telefon si nu am gasit nimic . 

Numai bine .

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...