Sari la conținut

Masaj de relaxare cu finalizare


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Bună ma numesc Anne, am 21 de ani, ofer masaj de relaxare (simplu) la 150 RON sau masaj de relaxare cu finalizare la 200 RON. Pentru mai multe detalii despre anunț sunați la Nr. de telefon 0750643180 sau mesaj pe WhatsApp : 0752649024 

IMG_20210428_133553.jpg

IMG-20210428-WA0011.jpg

IMG_20210428_133203.jpg

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Pe fostul topic ai o recenzie....nefavorabila.

Mai bine adaugi ceva detalii esentiale la anunt , in forma asta nu prea atragi clientii. Inspira-te si tu de la alte maseuze...☺😋😚🤗

  • Like 6
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Mulțumesc de sfat 💋știi cum e recenzia aia e degeaba, țin sa cred ca a postat aiurea pentru ca i am răspuns, cum mi a răspuns și el(domnul fiind destul de ne educat sa zic asa) 

Acum 3 minute, derwall a spus:

Pe fostul topic ai o recenzie....nefavorabila.

Mai bine adaugi ceva detalii esentiale la anunt , in forma asta nu prea atragi clientii. Inspira-te si tu de la alte maseuze...☺😋😚🤗

 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Bună ma numesc Anne, am 21 de ani, ofer masaj de relaxare (simplu) la 150 RON sau masaj de relaxare cu finalizare la 200 RON. Pentru mai multe detalii despre anunț sunați la Nr. de telefon 0750643180 sau mesaj pe WhatsApp : 0750107614 IMG_20210428_133754.jpg.76784c75f4813224c458e7b9ab9a1714.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare! Astăzi i am făcut o vizita domnișoarei. Masajul de relaxare executat destul de in forta și pe tot corpul, mie mi a plăcut, masaj erotic nu a existat dar finalizarea orala este una destul de reușită. Mie îmi place de ea cum arata, e frumoasa și are o anumita inocenta. Micuta de statura dar cu un cur de senzație!!! Eu o sa revin.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 19 minute, gabriel2110 a spus:

Salutare! Astăzi i am făcut o vizita domnișoarei. Masajul de relaxare executat destul de in forta și pe tot corpul, mie mi a plăcut, masaj erotic nu a existat dar finalizarea orala este una destul de reușită. Mie îmi place de ea cum arata, e frumoasa și are o anumita inocenta. Micuta de statura dar cu un cur de senzație!!! Eu o sa revin.

Multumeeesc mult 💖💖

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Fantasy Fuck Land
  • Oras:Fantasy Fuck Land
1 hour ago, gabriel2110 said:

Salutare! Astăzi i am făcut o vizita domnișoarei. Masajul de relaxare executat destul de in forta și pe tot corpul, mie mi a plăcut, masaj erotic nu a existat dar finalizarea orala este una destul de reușită. Mie îmi place de ea cum arata, e frumoasa și are o anumita inocenta. Micuta de statura dar cu un cur de senzație!!! Eu o sa revin.

Are doar cont / topic nou sau si locație noua ?

Gabi , ai avut parte de finalizare orala adica sex oral ?

Ana ? Locatie ? Cum este cu finalizare orala ? De ce topic nou ? Ce avea cel vechi ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 7 ore, mrbigpulo a spus:

Are doar cont / topic nou sau si locație noua ?

Gabi , ai avut parte de finalizare orala adica sex oral ?

Ana ? Locatie ? Cum este cu finalizare orala ? De ce topic nou ? Ce avea cel vechi ?

Nu știu dacă a schimbat locatia ca e prima oara când merg, locația este prin Brâncoveanu, adresa exacta o las pe Anne sa o transmită.  Da, finalizarea nu s a făcut manual, finalizare orala și de calitate după gustul meu.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 16 ore, mrbigpulo a spus:

Are doar cont / topic nou sau si locație noua ?

Gabi , ai avut parte de finalizare orala adica sex oral ?

Ana ? Locatie ? Cum este cu finalizare orala ? De ce topic nou ? Ce avea cel vechi ?

Bună locația este pe lângă bv Brâncoveanu, sect 4, cel vechi avea recenzii negative, adevărul e ca și pana m am învățat cu site ul etc, a durat ceva, dar cu timpul încep sa prind experienta și lucrurile se așează cum trebuie, este 150 de lei masaj de relaxare sau cu fin orala la 200. 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 5 ore, mrbigpulo a spus:

Multumim Gabi - se mai face lumina

Ana, de ce cont nou si topic nou ? 

Mai ești colega cu Ema si Mara ?

Da mai sunt colega cu ele 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Uite ca asa aflam despre servicii bune de masaj plus sex. Felicitari celor care au testat-o la ambele servicii !👍🏻🤗😋

Este greu de gasit maseuza care sa ofere si sex...

Felicitari si lui @Anne 2 pentru servicii si pentru atitudine. Ar fi de vizitat.🤗😋

  • Like 4
  • Minus 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 26 minute, derwall a spus:

Uite ca asa aflam despre servicii bune de masaj plus sex. Felicitari celor care au testat-o la ambele servicii !👍🏻🤗😋

Este greu de gasit maseuza care sa ofere si sex...

Felicitari si lui @Anne 2 pentru servicii si pentru atitudine. Ar fi de vizitat.🤗😋

Multumeeesc, va asteot cu drag!!! 💋💋💋

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

Am vizitat-o pe domnisoara acum vreo 3-4 sapt: Locatia ff ok, desi cam departe, mi-a dat share location si am ajuns in 10 min din centru (seara in weekend). Era singura in locatie, am stat la o tigara in bucatarie, ai ce discuta cu ea, e ok. I-am inmanat cadoul pentru 1h cu masaj+ON+NP (200) si am intrat in dus. A urmat un masaj fff bine executat, de la gat pana la glezne sistematic, dupa care a urmat ON combinat cu sarutari pe corp mangaieri ff tare, atat de tare incat am finalizat ff repede. Dupa a urmat alt dus si fumat vreo 2 tigari. Am depasit putin ora, nu am fost grabit, ba chiar cred ca ar mai fi stat de vorba dar m-am ridicat eu (am fost si ultimul client).

Aspect: 7-8 - nu as spune ca este neingrijita, pozele o dezavantajeaza, draguta la fata, corp slim, dar nu skinny, m-a asteptat imbracata in tricou si pantaloni scurti, si-a cerut scuze pt asta dar mie mi-a placut asa.

GFE: 9

ON: 7-8

Locatie: 10 (curat, prosoape curate etc)

Notele sunt subiective, bazate pe experienta mea cu ea. Nu sunt fan fete slim si tinere, dar ea era disponibila la ora aia si nu regret experienta. De revenit as reveni cel putin pentru masaj si eventual NP (de care nu am apucat sa profit).

Bafta!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am revizitat o astăzi pe Anne, la fel ca și la prima ședință totul a fost bine și m am simțit foarte bine doar ca atunci când am ajuns acasă și am întrat la magazin am observat ca îmi lipseau 4 sau 5 hârtii de 10 lei. O recomand pentru masaj și oral dar încercați sa aveți doar banii de masaj în buzunar. Chiar dacă sunt foarte mulțumit de serviciile oferite eu nu o sa mai merg la ea.

Link spre comentariu
  • Oras:p`aici
  • Oras:p`aici
On 6/6/2021 at 3:06 PM, Anne2 said:

Bună locația este pe lângă bv Brâncoveanu, sect 4, cel vechi avea recenzii negative, adevărul e ca și pana m am învățat cu site ul etc, a durat ceva, dar cu timpul încep sa prind experienta și lucrurile se așează cum trebuie, este 150 de lei masaj de relaxare sau cu fin orala la 200. 

Sa inteleg ca ai fost si pe Boteanu ?

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, putzache a spus:

Fata e de un 7 pe linie, nu intru in detalii ca  pierd timpul de geaba, problema mare este ca mi-a luat 50 lei din pantaloni, nu ca ar fi o mare pierdere, dar asa ceva nu se face. 

Deci nu sunt singurul căruia i a umblat la bani, zicea ca se jura pe maicasa ca nu a luat în viata eu nimic ce nu ii aparținea, mergeți la ea doar cu banii pentru ea ca să nu pierdeți din ei

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...