Sari la conținut

doua brunete focoase !!! show incendiar !! Bistrita-Nasaud, Bistrita Valabil din 07.05.2021 13:47:54 Repostat automat Descriere Buna Suntem doua brunete tinere drăguțe oferim clipe intime de înaltă calitate care cuprinde și show Lesbi REAL !! domnilor ge


Postări Recomandate

  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru

Oare ai citit ce se postează in titlul unui topic înainte sa te trezești si sa deschizi un topic nou? Sau ai avut macar curiozitatea sa dai un search pe forum după numărul respectiv de telefon? 🤦‍♂️

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
La 10.05.2021 la 11:06, qzqzqz a spus:

Nu prea înțeleg ce am greșit și cu atât mai puțin nu înțeleg ce te deranjează! Am întrebat doar dacă a fost cineva in vizita la dânsele ? 

Poate dacă ai binevoi sa citești regulamentul, ar exista și șanse să înțelegi ce ai greșit. Poate! 🤷‍♂️

Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Nu fi așa de aspru , eu doar voiam sa aflu dacă domnișoarele in cauza merita vizitate ...sau nu! Nu sunt prea priceput cu așa ceva , plus ca eu scriu de pe telefon și ma descurc și eu cum pot 😁🤪... in cea ce privește regulamentul nu văd unde l-am încălcat , am pus anuntul lor și după nr de telefon ...dacă este greșit îmi cer scuze .......dar cred ca și noi ,  ăștia mai nepricepuți putem sa ne “documentam”, așa cum putem....🤔🤪 dacă greșim ,așteptăm ajutor ! 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
La 10.05.2021 la 10:06, qzqzqz a spus:

Nu prea înțeleg ce am greșit și cu atât mai puțin nu înțeleg ce te deranjează! Am întrebat doar dacă a fost cineva in vizita la dânsele ? 

Nu se pune lincul in titlu, în titlu pui numărul de tel și numele, ai de atîta timp cont si nu știi să deschizi un topic. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...