Sari la conținut

Sarateni


Postări Recomandate

  • Oras:Slobozia
  • Oras:Slobozia
La 20.06.2021 la 3:59, jhonny7279 a spus:

Bulangiu le tu ești pescaru care ii face reclama 

Nu frate. 

Am fost client acum ceva vreme am drum spre Urziceni de 2 ori pe săptămână.  Am mers de 2 ori dar nu am mai găsit-o pt ca reveneam frate. 

Link spre comentariu
  • Oras:Slobozia
  • Oras:Slobozia
Acum 4 minute, Bidinea2 a spus:

Nu frate. 

Am fost client acum ceva vreme am drum spre Urziceni de 2 ori pe săptămână.  Am mers de 2 ori dar nu am mai găsit-o pt ca reveneam frate. 

Când cineva va pune păreri bune aici credeți ca sunt pești. Peștii nu se afișează frate se feresc nu e logic? 

Dar ce știu unii... sunt virgini. 

Link spre comentariu
  • Oras:Slobozia
  • Oras:Slobozia
La 23.06.2021 la 20:11, Portico188 a spus:

In ce zona activeaza mai detaliat?Nu sunt din zona, un punct de reper?

Stătea la Sarateni în stațiile de autobuz o fata slăbită. Dar aveți grija prin zona ies învățătoare de la școală și stau la autobuz sau ocazie sa nu va luați de fete aiurea. 

Fata de care vorbim nu mai e acolo de 2 luni eu trec de 2 ori pe săptămână și nu am mai văzut-o 

Link spre comentariu
Vizitator Renata123
Reputație: 0
La 21.08.2021 la 18:06, Bidinea2 a spus:

Nu cred ca e vorba de aceeași fata. 

Cred si eu🤦‍♀️😂 pe mulți ii refuz eu de la usa . Ferească Dumnezeu cu ce circuri ma trezesc la usa. Chiar nu mi sa întâmplat sa ma refuze nimeni pana acum. Te pup și ms pt susținere.  Din păcate mai avem și paratrăsnete printre noi😘😘🤦‍♀️🤦‍♀️

Link spre comentariu
Vizitator Renata123
Reputație: 0
La 19.08.2021 la 7:33, bobo_xxx a spus:

Te sperii dacă o vezi... 

La 25.06.2021 la 20:47, Bidinea2 a spus:

Stătea la Sarateni în stațiile de autobuz o fata slăbită. Dar aveți grija prin zona ies învățătoare de la școală și stau la autobuz sau ocazie sa nu va luați de fete aiurea. 

Fata de care vorbim nu mai e acolo de 2 luni eu trec de 2 ori pe săptămână și nu am mai văzut-o 

Bai băiatule ma confunzi cu stația ta de autobuz. Eu nu merg cu buzul și nici la strada nu stau. Am locația mea ✌🤦‍♀️ si tu ala cu sperietura 😂😂😂 cred ca teai speriat de tine în oglinda . De mn nu sa speriat nimeni pana acum . Am o gramada de băieți care ma vizitează fff des asa ca nu te mai baga ca chiloții în fund . Vezi de treaba ta. Nu fi nesimțit și prost educat 

Link spre comentariu
  • Oras:Slobozia
  • Oras:Slobozia
La 20.09.2021 la 19:28, Renata123 a spus:

Bai băiatule ma confunzi cu stația ta de autobuz. Eu nu merg cu buzul și nici la strada nu stau. Am locația mea ✌🤦‍♀️ si tu ala cu sperietura 😂😂😂 cred ca teai speriat de tine în oglinda . De mn nu sa speriat nimeni pana acum . Am o gramada de băieți care ma vizitează fff des asa ca nu te mai baga ca chiloții în fund . Vezi de treaba ta. Nu fi nesimțit și prost educat 

Renata nu era vorba de tine.  Este un anunț postat de mult.  Fii mai atenta! 

Era vorba de altcineva aici. 

Link spre comentariu
  • Oras:Slobozia
  • Oras:Slobozia

Nu tot ce este pe forum este despre tine Renata.  Dacă vorbești urat despre clienți cu alți clienți.  Renata ii pierzi... Sau dacă vorbești nasol de o alta fata iar poți pierde simpatia unora. 

Nu știi ce relații au oamenii ma refer la relații de prietenie, rudenie dastea.  

Atenție nu ma refer la relații mafiote interlopi scandal...  Strict relații între oameni și atât. 

Link spre comentariu
Vizitator Renata123
Reputație: 0

Pai da dar mulți ma suna pe mine și ma întreabă dacă mai sunt la sarateni . Eu știu asta. Eu nu am treaba cine unde lucrează. nam vb urat de fete sau asa mai departe... și eu  fac același lucru. Dar sunt mulți care suna..  și simpatie am destulă și clienți destui crede-mă... și da vb despre aia care nu ii mai iau. Pt ca îmi pare rău să zic asta dar sunt mulți pe care nici măcar banii nu ii ajuta.  Trist......🤦‍♀️🙃

Link spre comentariu
  • Oras:București, România
  • Oras:București, România
La 26.09.2021 la 13:07, Renata123 a spus:

Pai da dar mulți ma suna pe mine și ma întreabă dacă mai sunt la sarateni . Eu știu asta. Eu nu am treaba cine unde lucrează. nam vb urat de fete sau asa mai departe... și eu  fac același lucru. Dar sunt mulți care suna..  și simpatie am destulă și clienți destui crede-mă... și da vb despre aia care nu ii mai iau. Pt ca îmi pare rău să zic asta dar sunt mulți pe care nici măcar banii nu ii ajuta.  Trist......🤦‍♀️🙃

Un nr. de tel pentru contact sau un anunț de pe publi dacă ai să te putem contacta și noi?🙈

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...