Sari la conținut

Anne- 0750643180


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 8 ore, Anne2 a spus:

Bună dragilor, va aștept cu drag la locația mea din sectorul 4, situata pe lângă bv Brâncoveanu! 

SERVICII :

Sex oral protejat ( nep. depinde de igiena) 

Sex normal protejat

100RON - finalizarea include (FK) 

200 ron/1h include(masaj de relaxare, Fk, finalizare corporala) 

EXTRA :

💋-Finalizare orala-50 RON

💋-Finalizare faciala-50 RON 

💋-69

-💋Diferite fantezii( in limita bunului simt)-50 RON

💋-Dominare Soft ( vibratoare , strapon )-100 RON

💋-Annilingus activ(dacă igiena corespunde) - 50 RON 

PROGRAMARI LA NR. DE TELEFON: 0750643180

                          SAU

WHATSAPP : 0750107614

IMG_20210428_133754.jpg.76784c75f4813224c458e7b9ab9a1714.jpgIMG_20210428_133203.jpg.0c308165055c6d66c7fc704752b9b9e1.jpgIMG-20210514-WA0000.jpg.a934d78bba56902dd56c2efc4633e236.jpg

Program te rog serviciile par super😘

  • Minus 1
Link spre comentariu

Am fost la Ana prin primavara anul acesta, de doua ori
Ca si locatie, un apartament de 3 camere intr-un bloc de 10 etaje comunist, dar renovat, in spate pe Brancoveanu, cu baie echipata, dar trafic pentru ca avea colega
Ca si actiune, primele doua dati a fost foarte lipicioasa, ne-am ineteles din prima, am facut click la prima vizita, cu FK discret ce a devenit putin deep FK, preludiu natural unde s-a umezit, am dat si limbi pizdei carnoase si s-a umezit natural, ne-am futut in cateva pozitii, misionar, capra, ea deasupra, la fel si la a doua intalnire, ambele au durat 1 ora fiecare, ea este naturala comunicativa
La a treia m-a ofticat ea ca nu a fost serioasa si am renuntat, am stabilit o ora si a amanat, asta dupa ce deja prima si a doua intalnire m-a amanat dar am trecut cu vederea, si acuma notele, media celor doua prestatii:

Locatia: 6, apartament de 3 camere, renovat, cu baie echipata cu geluri, fara papuci, ea mi-a oferit de baut totusi in bucataria comuna, avea si o colega, la a doua vizita s-a auzit si un gemea un pulalrau in camera de langa cand o futea pe colega ei, eu tin la discretie si asta pentru mine e steag rosu cand are colega

Fata: 7, arata bine, tanara carnea tare putina burtica, dar fundul tare, sanii micuti spre medii, pizda carnoasa, numai buna de lins si supt, fatza tanara, forma corpului de para, aproximativ 1,65, 50 kg

ONP: 7, prima data mi-a facut laba si apoi mi-a supt-o intr-o pozitia destul de dubioasa, adica statea cu un brat sprijinit de abdonmen si ma intepa cu cotul in coaste, dar era ok mi-a sa sculat oricum, a doua oara a incercat deep, si a reusit sa imi ia cateva secunde toata pula de doar 16 pana la baza, impresionant ce sa zic..

NP: 6, ambele dati era scandura, in toate pozitile, nici macar nu gemea, dar ma saruta ... lol? cand incercam sa fiu mai suav cu ea, se vedea pe fata ei ca se abtinea sa isi exprime placerea, dar pizda ei o trada... in fine treaba ei, mie mi-a placut, am incercat pozitile clasice in ambele intalniri: capra, misionar, calare ea, legat de scandura, a trebuit sa dau eu in ea cand era calare

GFE: 7, nu o inteleg, era activa la preludiu, facea FK spre DFK dar la futai nu scoatea nici o expresie nici un geamat, dar se umeaza natural... ciudata experienta

Dauna: 400 lei pentru 2 trageri de 1 ora fiecare, cu 2 finalizari probabil, am uitat, oricum bani meritati, pacat ca nu participa la futai real in schimb la preludiu da..

  • Minus 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Bună dragilor, va aștept cu drag la locația mea din sectorul 4, situata pe lângă bv Brâncoveanu!

IMG_20210428_133203.jpg.0c308165055c6d66c7fc704752b9b9e1.jpgIMG_20210607_125756.jpg.91c3c0fb041a12b8900489cfcd2b2fac.jpgIMG_20210423_020657_191.jpg.cd8c4d68c8de52bbd9b274a61224a6bb.jpgSex oral protejat ( nep. depinde de igiena) 

Sex normal protejat

100RON - finalizarea include (FK) 

200 ron/1h include(masaj de relaxare, Fk, finalizare corporala) 

EXTRA :

💋-Finalizare orala-50 RON 

💋-Finalizare faciala-50 RON  

💋-69

-💋Diferite fantezii( in limita bunului simt)-50 RON 

💋-Dominare Soft ( vibratoare , strapon )-100 RON

💋-Annilingus activ(dacă igiena corespunde) - 50 RON 

PROGRAMARI LA NR. DE TELEFON: 0750643180

                            SAU

WHATSAPP : 0750107614 

VA AȘTEPT CU DRAG! 

Îmi rezerv dreptul de a mi selecta clienții

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 27 minute, Oysterlover a spus:

Va salut, am contactat-o pe whatsup si mi-a zis ca este 200 masajul cu finalizare prin tehnici sau prin laba sau 250 daca vreau masaj si futai (asta fiind o singura finalizare). I-am cerut niste poze mai concludente si nu mi-a mai raspuns.

Eu susțin că este fosta Anne2 rebranduita. Avea recenzii destul de bune. 😊🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
20 hours ago, derwall said:

Eu susțin că este fosta Anne2 rebranduita. Avea recenzii destul de bune. 😊🤗

Cu scuzele necesare, îți dau dreptate, ea e. Câteva click-uri mi-au demonstrat-o destul de clar. Din cauza recenziilor trecute m-am și dus, dar e in faza de negare, acum și-o arde pe masaj la modul serios și s-a cam îngrășat. Masaj bun, oral fără chef, locație dezastru. Revin mai pe larg când nu-s la muncă și după multe beri, n-am mare chef să rememorez experiența fără. 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Confirm si eu dar si ea a recunoscut ca ea este fosta Anne2.

Contactata prin whatsapp, raspuns repede cu serviciile si disponibilitate. Ajuns la locatie o gasesc pe Anne2 dar putin mai plinita decat cand era pe Brancoveanu, locatia este curata dar o mare problema nu are apa calda. La servicii sa puturosit era mai bine inainte, masajul de relaxare e ok dar nu ma dat pe spate, erotic nu e deloc, trece direct la oral nep care este foarte slab, la normal nu se implica deloc. Eu nu ma mai duc

Anne 7

Locatie 5 lipsa apa calda in rest ok

Masaj relaxare 7

Masaj erotic 0 lipsa

Onp 5

Np 5

Platit 250 lei

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Nicăieri
  • Oras:Nicăieri
La 09.09.2023 la 22:15, derwall a spus:

De ce nu ai scris acolo??? 

Condiția principală când mergi la fete e discreția de ambele părți, când te expui așteaptă-te să se afle ce faci, indiferent de care parte a pulii te afli. 

"Sex: the pleasure is momentary, the position ridiculous, and the expense damnable." Philip Stanhope, 4th Earl of Chesterfield 

Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București

Am rămas restant cu o recenzie aici so:

Hotărât să aduc și eu un plus valoare acestei comunități care mi-a oferit atât de multe tips-uri încât cel mai probabil aș fi rămas la lucru manual până să văd ce fete simpatice ajung pe-aici, am purces s-o descopăr pe dșoara postată de colegul @derwall . Cum am confirmat și mai devreme, este @Anne2 rebrănduită. S-o luăm cu începutul. Locația este accesibilă, locuri de parcare (mulțumită lui Nicușor, la 5lei/h) există așa că e ok. Ajungi sus și te întâmpină ea. Ceva mai plinuță și plină de regrete. Că: Spațiul nu e al ei, ea doar face asta acolo, camera nu e a ei, era de fapt cealaltă și acolo e colega! În fine, ca să rezum, am ajuns într-un dormitor de 12mp, cu un pat matrimonial care avea un cearceaf care trăise cu siguranță vremuri mai bune și avea niște spike-uri tare ciudate la suprafață?!. Am vrut să meg la duș unde pe chiuvetă se afla un telefon și lângă cadă o pereche de încălțări masculine. I-am atras atenția și mi-a spus că e treaba colegei... well, intri în joacă, joci, așa că am rămas.

Bun, ajunserăm la masaj care BTW, e peste ce am trăit eu până acum (dacă considerăm drept referință masajele de la Ador). M-a rupt în douăzecișinouă și chiar mi s-a părut foarte ok. Însă din păcate verbaliza în timpul ăsta despre cum bărbații sunt mai interesați de sex decât de masaj și că unii (vai de mine!) o și ating în locuri altfel nepermise în timpul masajului.

Păi măi @Anne2 Îmi pare rău să-ți spun asta astfel dar în ziua când îi vei face un masaj unui tip și nu i se scoală, ceva e greșit. Fie tu ești foarte dar foarte urâtă, fie e el gay sau impotent, însă that's how it works, natura nu ne lasă prea multe femele la îndemână și na, dacă una vine lângă tine și e relativ ok, s-ar putea să vrei s-o și fuți!

În fine, revenim la masaj care era relativ ok până n-a ănceput gibonul menționat mai devreme în baie să zbiere în telefon. Îmi venea să plec dar parcă n-avea sens să mă văd cu el așa că plm. În fine, s-a cărat, mai rămăseseră zece minute din oră și am zis că poate și ceva erotic? O să scurtez povestea, n-are sens să detaliez dificultățile ei în a întreprinde un oral amărât. Cred că e cel mai jalnic finish de când am intrat pentru prima oară pe nimfo.

Note:

Locație: Nu e cazul, care locație, nu e a ei.

Oral: Probabil că e prima oară când îmi dau note mie, deci 10! Am dat din cur până am reușit, yay!

Normal: NA, really

Voi reveni? Nu.

 

PS. @Anne2 Really, fă ceva mai bun cu viața ta, asta cu masajul masculilor sux rău de tot. Nu pari toantă, fie te pui pe futut fie fă ceva cu mințișoara ta!

 

 

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...