Sari la conținut

Cuplu 0726286857


Postări Recomandate

Cuplu sect 6 Plaza Romania 

Doamna in jur de 42 de ani,el in jur de 40 

Au whatsApp pe nr din titlu 

Au avut anunț "cuplu caută cuplu sau doamna,bărbații singuri să se abțină" .Cred că nu le mergea treaba și au acceptat și bărbați singuri,mai mult..am vb cu ei pe whatsApp și le-am zis că sunt mai rușinos și vreau numai cu doamna și au acceptat.Sotul a stat în bucătărie cu un cățel mic în brațe 😂.Am fumat toți trei în bucătărie,am vorbit,suc..și eu am plecat însoțit de domnița in dormitor.Patul scârție rău și au o saltea pusă jos,televizorul muzica Budha-bar și doamna de fiecare dată când am fost îmbrăcată în ținută cu fustita-menajera.Are sânii mari și buni pentru sex intre sâni,e bruneta,curata,epilata,se excita tare la cunilingus.Face oral neprotejat cu finalizare numai pe corp și normal protejat.Nu a acceptat decât la finalizare,200 de lei fără grabă,cu masaj înainte,cam 40-45 de min cu totul.Am fost de trei ori,mie mi-a plăcut.Cer poze pe whatsApp,nu vor sa vina țigani,urâți etc..Eu le-am trimis poze și ei mie.Parcarea,sa nu uit ,in parcarea de la Plaza.Doamna suge pula mișto și se fute bine,te fute ea și face in tot felul în pula dacă o lași pe ea la conducere. 

La plecare i-am salutat soțul care stătea cuminte în bucătărie cu cățelușa în brațe.Tind sa cred că sunt căsătoriți,dar nu bag mana in foc.

Hai,spor la futut! 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Reputație: -271
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
La 08.05.2021 la 16:17, play_pussy a spus:

Cuplu sect 6 Plaza Romania 

Doamna in jur de 42 de ani,el in jur de 40 

Au whatsApp pe nr din titlu 

Au avut anunț "cuplu caută cuplu sau doamna,bărbații singuri să se abțină" .Cred că nu le mergea treaba și au acceptat și bărbați singuri,mai mult..am vb cu ei pe whatsApp și le-am zis că sunt mai rușinos și vreau numai cu doamna și au acceptat.Sotul a stat în bucătărie cu un cățel mic în brațe 😂.Am fumat toți trei în bucătărie,am vorbit,suc..și eu am plecat însoțit de domnița in dormitor.Patul scârție rău și au o saltea pusă jos,televizorul muzica Budha-bar și doamna de fiecare dată când am fost îmbrăcată în ținută cu fustita-menajera.Are sânii mari și buni pentru sex intre sâni,e bruneta,curata,epilata,se excita tare la cunilingus.Face oral neprotejat cu finalizare numai pe corp și normal protejat.Nu a acceptat decât la finalizare,200 de lei fără grabă,cu masaj înainte,cam 40-45 de min cu totul.Am fost de trei ori,mie mi-a plăcut.Cer poze pe whatsApp,nu vor sa vina țigani,urâți etc..Eu le-am trimis poze și ei mie.Parcarea,sa nu uit ,in parcarea de la Plaza.Doamna suge pula mișto și se fute bine,te fute ea și face in tot felul în pula dacă o lași pe ea la conducere. 

La plecare i-am salutat soțul care stătea cuminte în bucătărie cu cățelușa în brațe.Tind sa cred că sunt căsătoriți,dar nu bag mana in foc.

Hai,spor la futut! 

De unde știi că era soțul, ți-au arătat certificatului de căsătorie???🤪😂😂🤣🤣, Interesantă și bizară experiență ai avut! + + + de la mine pentru recenzie și curaj! 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 42 minute, Wolfff a spus:

De unde știi că era soțul, ți-au arătat certificatului de căsătorie???🤪😂😂🤣🤣, Interesantă și bizară experiență ai avut! + + + de la mine pentru recenzie și curaj! 

Am vb cu ei numai pe whatsapp când m-am programat.Am vrut să mă duc într-o seară și mi-au trimis poza cu copilul,era cu spatele,în bucătăria lor pe care o cunoșteam,vrând să motiveze și să cred de ce nu mă pot primi.Sotul ei e ok,crede-mă,ei cer poze de frica țiganilor,cocalarilor.Mi-au trimis doua poze cu doamna,înainte să mă duc la ei,după ce le-am trimis și eu poze cu mine.In rest ce sa zic..mă excită faptul că fumam și bem ceva toți trei în bucătărie și soțul ei rămâne acolo cu cățelușa,iar eu plec in dormitor să-i fut femeie 😂 Recunosc 😂😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -271
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
Acum 2 minute, play_pussy a spus:

Am vb cu ei numai pe whatsapp când m-am programat.Am vrut să mă duc într-o seară și mi-au trimis poza cu copilul,era cu spatele,în bucătăria lor pe care o cunoșteam,vrând să motiveze și să cred de ce nu mă pot primi.Sotul ei e ok,crede-mă,ei cer poze de frica țiganilor,cocalarilor.Mi-au trimis doua poze cu doamna,înainte să mă duc la ei,după ce le-am trimis și eu poze cu mine.In rest ce sa zic..mă excită faptul că fumam și bem ceva toți trei în bucătărie și soțul ei rămâne acolo cu cățelușa,iar eu plec in dormitor să-i fut femeie 😂 Recunosc 😂😂😂

Bro, mai pe scurt, ai avut o experiență interesantă! Încă o dată, felicitările mele pentru recenzie! 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Salut, 

M-am lamurit si cu ăștia. 

Am vorbit pe wattsup marți, am stabilit pentru azi ... E prima oara cand o duduie încearcă sa ma convinga sa nu o fut ... Ca nu face aia .. Ca nici aia ... Ca ea e femeie de casa .. Etc. 

Stau si conversez cu ea ... Îmi trimite 2poze cu chiu cu vai , eu zic ok . 

Stabilim pentru azi si apoi îmi bagă o vrajeala ca a intrat soțul in contact cu cineva cu Covid si nu vrea sa ne mai vedem. 

Concluziile le trageți voi . 

P.S. Am avut covid in aprilie si in decembrie si sunt vaccinat din ianuarie😂

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu

O dovada de responsabilitate, de apreciat ca in loc sa se gandeasca sa iti ia banii cu orice pret, au ales sa te protejeze de o eventuala infectare, asa cum spune chiar legea (daca bunul simt nu era suficient)

Ca ai tu vaccinul facut sau nu e putin important, ce sa faca, sa iti ceara certificatul? si de unde sa stie ca e real sau nu?

Pe scurt, hai sa gandim logic...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...