Sari la conținut

Andreea❤️ 0721748370


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca

Buna !! 😈❤️
 

Ma numesc andreea , am 25 de ani sani mari inaltime1,68 si sunt dornica de noi aventuri ne desparte doar un telefon ❤❤❤😘😘😘😘
 

Serviciile mele sunt următoarele 

sex oral 

sex normal 

diferite pozitii 

masaj de relaxare

masaj erotic 

footfetish 

GFE

🥵Cadoul :

150 lei -30 minute (1finalizare)

250 lei -60 minute (1/2finalizari


❤️Reguli de baza :

1. Programările se fac telefonic , mesaj sau wapp 

 

2. Programările se pot face și de pe o zii pe alta dar și in același zi de când mi-am scris disponibilitatea 

 

3. Programările se reconfirma cu o ora înainte , dacă a intervenit ceva și nu se mai poate ajunge rog sa fiu anunțată cu minim 30min înainte


4. Ma vei trata frumos , te voi trata frumos !

 
5. Dacă nu răspund la apel , va rog sa îmi lăsați un mesaj și pana la ce ora va pot Răspunde

IMG_20210416_231543.jpg

IMG_20210416_230726.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca

Îmi cer scuze, dar locația iar sa schimbat nu este din cauza mea.... 

Locația va fi pe Calea Aradului, Piața verde! Strada Cugir  :*

Am ajuns și sunt disponibilă pentru Programări! 

Telefon/Whatsapp 

0721748370

 

 

IMG_20210420_173715.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
  •  

🌷dragii mei am zis sa va mai las o listă cu serviciile mele :

!!sex normal (doar protejat)

!!sex oral in functie de igienă 

!!poziția 69

!!sex intre sani 

!!sărutări corporale 

!!masaj relaxare 

!!masaj erotic 

!!finalizare corporală 

!!hand job 

!!footfetish 

!!diferite poziții 

❤ Lucrez doar pe baza de programari , programările care nu sunt confirmate se vor anula !!❤

Cadou 

-150 =30 minute (1 finalizare ) 

-250 = 1 ora ( 2 finalizării Sau 1 finalizare + masaj) 

Va pupic dulce !!! 

Link spre comentariu

Dupa ce am stat ieri dupamasa 5 ore in vama sa intru in tara si  o programare ratata dimineata cu multi nervi la purtator am zis sa imi incerc norocul la proaspat venita la noi in capitala Banatului si bine am facut asa ca pe la ora pranzului eram la ea. Locatia deja a dezvaluito ea, locuri multe de parcare la principala.

intru si am un soc, arata mult mai bine la fata decat in poze si video, corpul se vede in poze. Dupa o scurta discutie purcedem la lucrul pentru care am vizitato, incepem cu un 69 cu un ON bun, mai schimbam 3 pozitii si finalizat glorios.

dupa cat de nervos eram, pentru mine a fost un lucru pozitiv si mai ales ca nu am mai pus mana demult pe niste sani mari ma face subiectiv.

locatie: 8

aspect: subiectiv 9

on: 8-9

np: 8-9

Minus: nu face FK

pentru mine este de revizitat, atitudine foarte ok

1 finalizare: 150

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
Acum 23 minute, anakinskywalker a spus:

Dupa ce am stat ieri dupamasa 5 ore in vama sa intru in tara si  o programare ratata dimineata cu multi nervi la purtator am zis sa imi incerc norocul la proaspat venita la noi in capitala Banatului si bine am facut asa ca pe la ora pranzului eram la ea. Locatia deja a dezvaluito ea, locuri multe de parcare la principala.

intru si am un soc, arata mult mai bine la fata decat in poze si video, corpul se vede in poze. Dupa o scurta discutie purcedem la lucrul pentru care am vizitato, incepem cu un 69 cu un ON bun, mai schimbam 3 pozitii si finalizat glorios.

dupa cat de nervos eram, pentru mine a fost un lucru pozitiv si mai ales ca nu am mai pus mana demult pe niste sani mari ma face subiectiv.

locatie: 8

aspect: subiectiv 9

on: 8-9

np: 8-9

Minus: nu face FK

pentru mine este de revizitat, atitudine foarte ok

1 finalizare: 150

Multumesc  pentru timpul acordat de a scrie cateva cuvinte referitor la întâlnirea noastra si te mai astept cu drag  :*

Link spre comentariu

Am facut programare pe wassup . Am ajuns mai repede cu 15min dar nu a fost nici o problema si am fost invitat sus . 

Fata este cea din poze , foarte prietenoasa, amabila (mi-a oferit apa suc, am refuzat pt ca nu deaia am mers)

Ajuns in dormitor : ON si 2 pozitii .

Daca ar fi sa dau o nota : 9.50 

De recomandat : DA ( domnisoara sa oferit sa imi arate un masaj special cu sanii pe care eu nu l-am incercat pana astazi ; daca treceti pe acolo incercati :) 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
Acum 6 minute, GIORGIMAICAL a spus:

Am facut programare pe wassup . Am ajuns mai repede cu 15min dar nu a fost nici o problema si am fost invitat sus . 

Fata este cea din poze , foarte prietenoasa, amabila (mi-a oferit apa suc, am refuzat pt ca nu deaia am mers)

Ajuns in dormitor : ON si 2 pozitii .

Daca ar fi sa dau o nota : 9.50 

De recomandat : DA ( domnisoara sa oferit sa imi arate un masaj special cu sanii pe care eu nu l-am incercat pana astazi ; daca treceti pe acolo incercati :) 

Te mai astept cu drag 😊 

Link spre comentariu
  • Telefon: -
  • Oras:Timișoara
  • Telefon: -
  • Oras:Timișoara

Am revenit și eu azi la Andreea, prima vizită a fost la Arad.

Chiar dacă am întârziat puțin, totul a decurs conform planului.

Cum deja ne cunoșteam și a fost chimie de prima dată, am început frumos cu o țigară, o poveste, după care un duș din partea mea, am rugat-o să mă aștepte in body-ul de leopard.

A început ea cu un ON, executat mai bine ca prima dată, după un 69, după care a venit ea deasupa.

Ei bine de aici nu a mai durat mult, eu fiind deja nefutut de mult nici măcar nu știu dacă au mai fost cateva minute :)), am finalizat glorios in balonaș.

Șervețele umede la discreție.

Am mai stat la o țigară, am fost servit cu un pepsi rece, și acum sper să fac cumva să ajung si joi la ea :))

Să trecem la note:

ON - 10

NP - 10

GFE - 9 ( lipsă FK)

Locația : din păcate de data asta nu a găsit un apartament extraordinar, cel de la Arad era nota 20, eu sper să îi placă și ei la Timișoara, să își găsească o locație mai bună și să rămân mai mult la noi 😂

De revenit? - se înțelege de mai sus, clar da!

De data aceasta am stat doar o fin.

Hai noroc la toată lumea!

Și draga Andreea, abia aștept următoarea întâlnire :))😘

  • Inimioara 2
Link spre comentariu

  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
Acum 25 minute, pulalela a spus:

Am revenit și eu azi la Andreea, prima vizită a fost la Arad.

Chiar dacă am întârziat puțin, totul a decurs conform planului.

Cum deja ne cunoșteam și a fost chimie de prima dată, am început frumos cu o țigară, o poveste, după care un duș din partea mea, am rugat-o să mă aștepte in body-ul de leopard.

A început ea cu un ON, executat mai bine ca prima dată, după un 69, după care a venit ea deasupa.

Ei bine de aici nu a mai durat mult, eu fiind deja nefutut de mult nici măcar nu știu dacă au mai fost cateva minute :)), am finalizat glorios in balonaș.

Șervețele umede la discreție.

Am mai stat la o țigară, am fost servit cu un pepsi rece, și acum sper să fac cumva să ajung si joi la ea :))

Să trecem la note:

ON - 10

NP - 10

GFE - 9 ( lipsă FK)

Locația : din păcate de data asta nu a găsit un apartament extraordinar, cel de la Arad era nota 20, eu sper să îi placă și ei la Timișoara, să își găsească o locație mai bună și să rămân mai mult la noi 😂

De revenit? - se înțelege de mai sus, clar da!

De data aceasta am stat doar o fin.

Hai noroc la toată lumea!

Și draga Andreea, abia aștept următoarea întâlnire :))😘

Te aștept joi sa știi 😂 te pup dulce 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...