Sari la conținut

Andreea❤️ 0721748370


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca

O reactualizare de preturi și servicii! 

!!sex normal (doar protejat)

!!sex oral in functie de igienă 

!!poziția 69

!!sex intre sani 

!!sărutări corporale 

!!masaj relaxare 

!!masaj erotic 

!!finalizare corporală 

!!hand job 

!!footfetish 

!!diferite poziții 

❤ Lucrez pe baza de programari , programările care nu sunt confirmate se vor anula !!❤

Cadou 

-150 =30 minute (1 finalizare ) 

-250 = 1 ora ( 2 finalizării Sau 1 finalizare + masaj) 

❤️ Lucrez și pe baza apelului telefonic în condiția în care sunt libera și poți ajunge în maxim 20 de minute❤️ ( pentru cei care nu au un program fix) 

!! Dacă nu răspund va rog reveniți in maxim 15-20 min sau pe wapp și precizați și timpul în care va pot răspunde!!! 

Pupici!!!! 

  • Like 1
Link spre comentariu

Neața …am avut plăcerea sa trec și eu pe la Andreea si bine am făcut 😀😀 sincer spun ca am mers special pt masaj la ea și nu regret nici o clipa a fost un masaj de relaxare combinat cu ceva erotic …sâni aceaia se simt fantastic pe spate 😍😍😍 Multumesc pt masaj Andreea am sa revin special pt asata …

dupa masaj am trecut la un ON foarte bine executat urmat de sex intre sâni după care am mai schimbat 2 poziti si am finalizat in balon(se poate finalizare și pe sâni dar nu a fost cazu la mine)

Atitudine foarte Ok și pro client încearcă sa te facă sa te simți comod din prima clipa este sociabilă și are atitudine pro client  

Am fost invitat la dus baia dotata cu Geluri de dus și prosoape curate 

Locateie -7 nu e vina domnișoarei apartament vechi și patu cam scartie (încearcă sa schimbe locația din ce am vb ) 

ON -9 bine executat pe gustu meu (nici hard nici soft ) cu tente de deep și lins și sărutări pe cap 😍😍

NP-10 schimbat 2 poziții umeri craci și pe o parte ca sa am ocazia sa ma joc cu pereche accea de sâni imensi  

Sex intre sâni-10 😍ai unde sa o bagi și te lasa sa strângi de sâni asa cum îți place geme frumos (mie îmi părea pe bune ,nici nu exagera nici nu păreau a fi gemete false …poate ca e forte priceputa și a reusit sa ma păcălească 😜😜)

Masaj-10+ aici chiar nu am nimic de zis dacă doriți un masaj de relaxare o recomand cu toată încrederea (P.S sâni se simt demențial pe spate plus ca si mesaju in este foarte bun ) 

Atitudine -pro client,nu m-am simțit grăbit nici o secunda …am fost intrebat dacă dorescs servesc ceva ,dacă ma deranjează ca fumează o tigara încearcă sa se facă placuta si sa facă clientu sa se simtă Ok 

Programare pe whattsapp respectata de  amândoi    
Tarif 250 RON -1h nu m-am simțit grăbit nici o secunda 😘😘

De recomandat DA…de revenit cu siguranta cel putin eu in special pt Masaj 
P.S pt amatorii de slim domnișoara este exact ceea ce vedeți in poze este bine proporționată si mai vreau sa precizez ca domnișoara a trecut pe la dus înainte de masaj darvsi după masaj înainte de a începe ON si NP

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
Acum 2 ore, shoboo a spus:

Neața …am avut plăcerea sa trec și eu pe la Andreea si bine am făcut 😀😀 sincer spun ca am mers special pt masaj la ea și nu regret nici o clipa a fost un masaj de relaxare combinat cu ceva erotic …sâni aceaia se simt fantastic pe spate 😍😍😍 Multumesc pt masaj Andreea am sa revin special pt asata …

dupa masaj am trecut la un ON foarte bine executat urmat de sex intre sâni după care am mai schimbat 2 poziti si am finalizat in balon(se poate finalizare și pe sâni dar nu a fost cazu la mine)

Atitudine foarte Ok și pro client încearcă sa te facă sa te simți comod din prima clipa este sociabilă și are atitudine pro client  

Am fost invitat la dus baia dotata cu Geluri de dus și prosoape curate 

Locateie -7 nu e vina domnișoarei apartament vechi și patu cam scartie (încearcă sa schimbe locația din ce am vb ) 

ON -9 bine executat pe gustu meu (nici hard nici soft ) cu tente de deep și lins și sărutări pe cap 😍😍

NP-10 schimbat 2 poziții umeri craci și pe o parte ca sa am ocazia sa ma joc cu pereche accea de sâni imensi  

Sex intre sâni-10 😍ai unde sa o bagi și te lasa sa strângi de sâni asa cum îți place geme frumos (mie îmi părea pe bune ,nici nu exagera nici nu păreau a fi gemete false …poate ca e forte priceputa și a reusit sa ma păcălească 😜😜)

Masaj-10+ aici chiar nu am nimic de zis dacă doriți un masaj de relaxare o recomand cu toată încrederea (P.S sâni se simt demențial pe spate plus ca si mesaju in este foarte bun ) 

Atitudine -pro client,nu m-am simțit grăbit nici o secunda …am fost intrebat dacă dorescs servesc ceva ,dacă ma deranjează ca fumează o tigara încearcă sa se facă placuta si sa facă clientu sa se simtă Ok 

Programare pe whattsapp respectata de  amândoi    
Tarif 250 RON -1h nu m-am simțit grăbit nici o secunda 😘😘

De recomandat DA…de revenit cu siguranta cel putin eu in special pt Masaj 
P.S pt amatorii de slim domnișoara este exact ceea ce vedeți in poze este bine proporționată si mai vreau sa precizez ca domnișoara a trecut pe la dus înainte de masaj darvsi după masaj înainte de a începe ON si NP

 

Hei multumesc pentru recenzie,  te mai astept   😍 te pupic 😊😊😊

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733753518
  • Oras:Iași, Timișoara
  • Telefon: 0733753518
  • Oras:Iași, Timișoara

Salutari futăcioși!

Contactat ieri domnuca având chef de o tăvăleală, atras fiind de voluptuozitatea domnucii. Nefiind disponibilă în acel moment am programat pentru astăzi la 11.

Telefon închis, nerespectat programarea!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
Acum 4 ore, pricalistu a spus:

Salutari futăcioși!

Contactat ieri domnuca având chef de o tăvăleală, atras fiind de voluptuozitatea domnucii. Nefiind disponibilă în acel moment am programat pentru astăzi la 11.

Telefon închis, nerespectat programarea!

Îmi cer scuze, din motive personale nu am mai fost disponibila! 

Îmi pare rău.... 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733753518
  • Oras:Iași, Timișoara
  • Telefon: 0733753518
  • Oras:Iași, Timișoara
Acum 19 ore, Andreea.xxxx a spus:

Îmi cer scuze, din motive personale nu am mai fost disponibila! 

Îmi pare rău.... 

Te revanșezi data viitoare....

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...