Sari la conținut

Andreea❤️ 0721748370


Postări Recomandate

Programat pe wassup spontan dupa cum ar zice unii ( vorbit la 18:20 pt ora 18;40)

Ajuns aproape de locatie am preferat sa parchez in spatele blocului ( langa  parcare de la kaufland)  

Actiunea sa desfasurat foarte bine , nu o sa intru in detalii. (Note : 9.5 media , achitat 150 pt 1 fin)

Pot doar sa va spun ca Andreea face tot posibilul ca sa te faca sa te simti bine.

 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
Acum 9 minute, GIORGIMAICAL a spus:

Programat pe wassup spontan dupa cum ar zice unii ( vorbit la 18:20 pt ora 18;40)

Ajuns aproape de locatie am preferat sa parchez in spatele blocului ( langa  parcare de la kaufland)  

Actiunea sa desfasurat foarte bine , nu o sa intru in detalii. (Note : 9.5 media , achitat 150 pt 1 fin)

Pot doar sa va spun ca Andreea face tot posibilul ca sa te faca sa te simti bine.

 

Multumesc pentru a doua vizită te mai astept cu drag  :*

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca

Dragii mei programul pentru mâine va fi 10.00/22.00 

Telefon/Whatsapp 

0721748370

Dacă nu răspund reveniți cu un mesaj pe wapp, sau apel telefonic în 15/20 de min, deoarece când sunt ocupata nu răspund la telefon! Va mulțumesc :*

Link spre comentariu
Acum 2 ore, Andreea.xxxx a spus:

Dragii mei programul pentru mâine va fi 10.00/22.00 

Telefon/Whatsapp 

0721748370

Dacă nu răspund reveniți cu un mesaj pe wapp, sau apel telefonic în 15/20 de min, deoarece când sunt ocupata nu răspund la telefon! Va mulțumesc :*

Pune și programul pt. poimâine, suntem interesați 🙂

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare compadres. 

Am vizitat-o ieri dimineață pe Andreea. Mi-a plăcut de la bun început faptul că a acceptat să ne vedem cu o jumătate de oră mai repede decât stabilite era începerea programului.

De arătat arată mai bine ca în multe poze pe care le-a pus pe aici iar mie faptul că e un pic mai plinuță chiar îmi place maxim. Mai ales că la capitolul țâțe e mega. 

Locația lasă un pic de dorit datorita patului care scârție că o corabie de pirați dar asta nu mai e o problema pentru că azi ea pleacă. In rest, duș, prosop, apă, țigară, o scurtă conversație de încălzire, toate bin în dotare. Fără grabă.

Am luat o finalizare, am trecut la treabă cu un futai între mega sâni, ON, 69, normal în 3 poziții si și finalizat în balon. Fata se nu comentează la nicio cerere dar îți spune din start că nu face CIM sau COF.

Una peste alta a fost o experiență chiar plăcută care se lasă cu o recomandare călduroasă.

Note: 9 pentru aspect, 10 pentru atitudine, 9 pentru action, 7 strict  pentru locație.

Eu sigur voi reveni.

 

 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
Acum 51 minute, krapulax a spus:

Salutare compadres. 

Am vizitat-o ieri dimineață pe Andreea. Mi-a plăcut de la bun început faptul că a acceptat să ne vedem cu o jumătate de oră mai repede decât stabilite era începerea programului.

De arătat arată mai bine ca în multe poze pe care le-a pus pe aici iar mie faptul că e un pic mai plinuță chiar îmi place maxim. Mai ales că la capitolul țâțe e mega. 

Locația lasă un pic de dorit datorita patului care scârție că o corabie de pirați dar asta nu mai e o problema pentru că azi ea pleacă. In rest, duș, prosop, apă, țigară, o scurtă conversație de încălzire, toate bin în dotare. Fără grabă.

Am luat o finalizare, am trecut la treabă cu un futai între mega sâni, ON, 69, normal în 3 poziții si și finalizat în balon. Fata se nu comentează la nicio cerere dar îți spune din start că nu face CIM sau COF.

Una peste alta a fost o experiență chiar plăcută care se lasă cu o recomandare călduroasă.

Note: 9 pentru aspect, 10 pentru atitudine, 9 pentru action, 7 strict  pentru locație.

Eu sigur voi reveni.

 

 

Mulțumesc pentru vizita și totodată pentru recenzie! Data viitoare sper sa găsesc un pat mai bun 😁 te pup!!!! 

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Ce pot spune că am ajuns la Andreea.. e o persoana simpatica frumușică și da cu forme,celor ce vor genul alin nu le sugerez.. că și acțiune am inceput cu un oral neprotejat destul de ok, a urmat câteva poziții, și la final un titfuck cu finalizare hmm..

Note :

ON:8.5

NP:8.5

Igiena: e Ok 

Eu m-am simțit bine am sa mai tevin cu alta ocazie ☝️☝️

 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu

  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
Acum 40 minute, rock10 a spus:

Ce pot spune că am ajuns la Andreea.. e o persoana simpatica frumușică și da cu forme,celor ce vor genul alin nu le sugerez.. că și acțiune am inceput cu un oral neprotejat destul de ok, a urmat câteva poziții, și la final un titfuck cu finalizare hmm..

Note :

ON:8.5

NP:8.5

Igiena: e Ok 

Eu m-am simțit bine am sa mai tevin cu alta ocazie ☝️☝️

 

Te pup !! :* Multuumesc pentru vizita si pentru timpul acordat de a scrie cateva cuvinte referitor la întâlnirea noastra  :*

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...