Sari la conținut

Masca la futut!!


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Tenerife 😂😂
  • Oras:Tenerife 😂😂

Salutare!!

In umila mea experienta dobandita la vizitele facute in decursul anilor pe la damezele de placeri carnale se mai intampla din discutii sa mai aflii tot felul de intamplari hazlii, ciudate care li se intampla in jobul lor .....dar ultima pe care am auzit-o e probabil dovada clara ca Prostia este INFINITA....😂😂😂😂😂😂

Bai oameni buni cum draq sa te duci sa futi cu masca ,sa pui saraca fata in diferite pozitii sa nu fie cu fata sau chiar FARA nici un contact...nici macar sa puna mana ...efectiv cu masca si manusi doar sa priveasca ....am auzit o gramada de bazaconii ...dar asta mi se pare de departe cel mai IMBECIL lucru ......😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Acum intreb si eu ...e vreo moda ceva odata cu rasul asta de virus, ceva nou?😂😂😂😂😂😂😂😂

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 26 minute, beatranga a spus:

cum draq sa te duci sa futi cu masca ,sa pui saraca fata in diferite pozitii sa nu fie cu fata sau chiar FARA nici un contact.

Acum intreb si eu ...e vreo moda ceva odata cu rasul asta de virus, ceva nou?😂😂😂😂😂😂😂😂

Nu stiu daca e o moda dar nu e un caz singular , doar ca pentru masca se taxeaza "extra" .... :lol:  .... Si eu am auzit o poveste de la o madama  despre unu care se ducea la futut cu 2 masti, una ptr el si una pentru ea. O punea sa ii faca laba ca sa i-o scoale, dupa care la normal capra, cu mastile pe moaca ..... Gagica facea si CIM , si doar daca se intampla sa il "rezolve" cu gurita, doar in cazul ala putea sa isi dea masca jos, altfel n-avea voie .... :lol: ... si,  dupa cum am mai spus, pentru masca il taxa suplimentar, pe motiv ca nu poate sa respire , iar clientul era intotdeauna de acord  ... :lol:

  • Like 3
  • Haha 6

 

Link spre comentariu

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
La 08.05.2021 la 23:08, beatranga a spus:

Salutare!!

In umila mea experienta dobandita la vizitele facute in decursul anilor pe la damezele de placeri carnale se mai intampla din discutii sa mai aflii tot felul de intamplari hazlii, ciudate care li se intampla in jobul lor .....dar ultima pe care am auzit-o e probabil dovada clara ca Prostia este INFINITA....😂😂😂😂😂😂

Bai oameni buni cum draq sa te duci sa futi cu masca ,sa pui saraca fata in diferite pozitii sa nu fie cu fata sau chiar FARA nici un contact...nici macar sa puna mana ...efectiv cu masca si manusi doar sa priveasca ....am auzit o gramada de bazaconii ...dar asta mi se pare de departe cel mai IMBECIL lucru ......😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Acum intreb si eu ...e vreo moda ceva odata cu rasul asta de virus, ceva nou?😂😂😂😂😂😂😂😂

Been there, dome that, dar se pare ca domnișoara care ți-a povestit nu a intels foarte bine motivul domnului. Presupun ca e vorba de același domn care m-a vizitat și pe mine, ca mi-e greu sa cred ca e atât de mare coincidenta încât sa fie în Galați doi oameni cu același scenariu. Domnul este ipphondru din fire și, cum de ce ți-e frica nu scapi, a "pescuit" un BTS în urma cu ceva ani. Asa ca masca,manusile folosirea prezervativului chiar și în lipsa contactului fizic efectiv nu sunt legate de contextul epidemic actual, ci de temerea lui de a nu se infecta din nou cu cine știe ce bazaconii. Asa a găsit el rezolvare încât sa se simtă safe, dar sa practice în continuare sportul asta. De menționat ca nu se da în laturi de la diferite scenarii, atât timp cât ele sunt incitante /excitante și nu implica nici un fel de contact fizic. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...