Sari la conținut

Bibi 0728783253


Postări Recomandate

Vizitator tiberiu8989
Reputație: 0

Ai de gând să explici fiecare frază scrisă de mine? 😂 Mă dai pe spate cu citatele astea luate de pe google, defapt ma mișcă rău 😂😂 Dacă știai cine sunt mai ziceam dar tu habar nu ai de viața ta, toată viața ai trăit de pe cârca unor femei. Dacă pe forum se accepta proxenetismul cu bună știință eu mă retrag. Doar să nu uiți un lucru, lumea este mică 😉 și de curios o să-ți vizitez fetița.🤭💪

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste
Acum 14 minute, tiberiu8989 a spus:

Ai de gând să explici fiecare frază scrisă de mine? 😂 Mă dai pe spate cu citatele astea luate de pe google, defapt ma mișcă rău 😂😂 Dacă știai cine sunt mai ziceam dar tu habar nu ai de viața ta, toată viața ai trăit de pe cârca unor femei. Dacă pe forum se accepta proxenetismul cu bună știință eu mă retrag. Doar să nu uiți un lucru, lumea este mică 😉 și de curios o să-ți vizitez fetița.🤭💪

Acum 11 minute, tiberiu8989 a spus:

 

Hmmm văd că tot speli la varză  că faci  vizite dacă tot ești tare de ce nu te/ai dus  ...câinii care latră nu mușcă dar cred că m/am coborât la nivelul tău și risc ca tu să câstigi cu experiența... cum am trăit eu ce am fcut mă privește pe mine și numai pe mine ...vii tu ca /mi spui că ai inventat apa caldă pe forum proxeneți sunt cei care iau banii la femei nu care zic adevărul despre ele

Link spre comentariu
Vizitator tiberiu8989
Reputație: 0

Cumetre, lasa vrajeala cu zisul adevarul despre ele ca unul care are nevoie de bani are si papagal, aici stii foarte bine despre ce vorbesc. Tin sa te contrazic, cel care latra musca mai tare decat crezi tu. O cam dai in diverse sau in copilarisme cu citatele astea, eu zic ca cine se scuza se acuza. Scuza-ma pe mine ca am rabufnit dar nu am mai suportat sa vad cum pozeaza unii pe forum in oameni credibili. 

Link spre comentariu
Vizitator tiberiu8989
Reputație: 0
4 hours ago, mastermki said:

Hmmm văd că tot speli la varză  că faci  vizite dacă tot ești tare de ce nu te/ai dus  ...câinii care latră nu mușcă dar cred că m/am coborât la nivelul tău și risc ca tu să câstigi cu experiența... cum am trăit eu ce am fcut mă privește pe mine și numai pe mine ...vii tu ca /mi spui că ai inventat apa caldă pe forum proxeneți sunt cei care iau banii la femei nu care zic adevărul despre ele

Ne mai vedem si cu alta ocazie, poate nu-ti mai stric socotelile :wink2 don't replay

Link spre comentariu

Azi in jurul ore 19 avand putin timp liber la dispozitie am sunat la domnisoara sa vad daca e disponibila

acum are locatie pe calea bucuresti bl o .mi a raspuns imediat si dupa ce am convenit serviciile mi a spus ca ma asteapta spunandu mi locatia exacta. 

Serviciile sunt oral p/n in functie de igiena normal numai protejat (nu stiu de unde au aparut polemicile de pe site)

un nr. 150 lei ora 250 lei

eu am ales un nr si m am prezentat la locatie.

am inceput cu un oral bine realizat cu incercari de deep apoi mi a pus balonasu si am trecut la misionar pret de 10 min . apoi am rugat o sa incercam capra pozitie in care am si terminat.

era foarte parfumata si excitanta , ne am comportat parca am fi fost doi amanti nebuni

per total a fost o experienta frumoasa sigur trebuie s o mai revad mai des

este foarte vorbareata si are o atitudine proclient 

niste note:   oral 8  nu prea insist eu

normal 9 (a acceptat capra)

GFE 9  (face FK)

sigur e de revenit

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...