Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău

Buna! Sunt Alexandra, o persoana deschisă, amabila, îngrijită și atenta la tot ceea ce te face sa te simti bine si relaxat. Sunt o bruneta de 21 ani, 1,65 m si 50 Kg, deci ma adresez celor care apreciaza o constitutie slim fit. Cu mine poți sa iesi chiar și la întâlniri, te pot insoti la diverse eventimente, sunt o companie plăcută, elegantă si bineinteles discreta. Te aștept sa te convingi! 
P.S. Fara resentimente, sper, imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientii si totodata voi fi nevoita sa-i refuz pe cei in stare de ebrietate, cu insertie de bile sau alte modificari.
Fac programari pe WhatsApp pe care le respect intotdeauna!

B1234453-A175-49C8-A069-9E870FA7490E.jpeg

6B8F7576-FDF5-4230-B39F-84D73D4370C8.jpeg

FC8EBE3E-3122-481D-8AC6-0F2D66A10B94.jpeg

92977D48-DA81-473C-B21C-A3F22D02BE2E.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Bune ai venit. Ceva imi zice ca pozele postate nu te avantajeaza. Cum zi e colegul mai sus, da detalii despre locatie si servicii, ce e inclus, ce e extra si pune niste poze mai edificatoare.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
13 minutes ago, alexyaalev said:

Bună. Eu sunt Alexya... si imi place sa satisfac bărbații dar intr-un mod virtual.. video-ul se va desfășura pe skype fb sau instagram..dacă iti dorești sa ma cunosti și sa îți satisfac plăcerile și nebuniile cauta-ma.

Pe skype am id : alexya ale video

Iar pe instagram andree.2323 am o poza alb negru și apar cu numele de alexya ale. 

Va aștept cu drag sa discutam . Va pup

Deci, momentan, e doar virtual.

Link spre comentariu
  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău
Acum 8 ore, răzvan a spus:

Da și u mai multe detalii : servicii Pret locație un nr de tel

150 finalizarea oral/normal cu sex oral neprotejat in funcție de igiena ta și 300 ora/2 finalizări Mărășești 179, bl E5, ap 5 

Statia de autobuz orizont de langa Bullion

Link spre comentariu
  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău
Acum 8 ore, dogeatkitkat a spus:

Bune ai venit. Ceva imi zice ca pozele postate nu te avantajeaza. Cum zi e colegul mai sus, da detalii despre locatie si servicii, ce e inclus, ce e extra si pune niste poze mai edificatoare.

Buna! O sa tin cont..sunt noua pe aici și ma descurc mai greu! Mersi pentru sfat! 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
10 minutes ago, alexandralex said:

Sunt cu activitate clasica! Nu virtuală! 

Nici tu nu mai știi ce zici... Recunoști citatul ăsta? "Bună. Eu sunt Alexya... si imi place sa satisfac bărbații dar intr-un mod virtual.. video-ul se va desfășura pe skype fb sau instagram..dacă iti dorești sa ma cunosti și sa îți satisfac plăcerile și nebuniile cauta-ma".

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
14 minutes ago, alexandralex said:

Sunt cu activitate clasica! Nu virtuală! 

Ori au apărut mai multe Alexandre pe metrul pătrat și vă încurc eu. Dacă e așa, îmi cer scuze!

Link spre comentariu
  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău
1 oră în urmă, uritescu a spus:

Nici tu nu mai știi ce zici... Recunoști citatul ăsta? "Bună. Eu sunt Alexya... si imi place sa satisfac bărbații dar intr-un mod virtual.. video-ul se va desfășura pe skype fb sau instagram..dacă iti dorești sa ma cunosti și sa îți satisfac plăcerile și nebuniile cauta-ma".

Tocmai ce am zis ca nu este al meu, este o confuzie, probabil pentru ca numele noastre se aseamănă. Eu tocmai am rectificat unde pot sa fiu găsită, in ce interval orar și prețurile..

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău
Acum 17 minute, alexandralex a spus:

Buna! Scuze, nu știam..am uitat sa precizez și detaliile astea, voi modifica acum 

 

Acum 1 oră, maa5fu1.v1 a spus:

Nu da toată adresa aici! 

Fk? 

Cof? 

Cob? 

69?

Nu fac: 

FK (french kiss)

BBS (vaginal sex without condom) 

BDSM (dominare, masochism, sadism) 

CIM 

DT (deep throat) 

FE (squirt) 

COF (cum on face) 

 

IN SCHIMB ACCEPT:

69

MFF - bărbat, femeie, femeie 

Show lesbi (dacă veniți cu o fata) 

Oral neprotejat ( in funcție de igiena) 

Hand job 

GFE (sa ma comport ca o iubita)

COM (cum on breasts or back) 

BS (body slide) 

 BLS (balls licking and sucking) in funcție de igiena 

AR (licking of the anal area) de către partener 

PL (pussy licking) 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...