Sari la conținut

0768531211


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna ma numesc Andreea sunt pentru prima data in orasul vostru si am 30 de ani. Serviciile mele sunt .....                     Oral ( in functie de igiena )                       Normal (protejat).                                         Masaj(de relaxare)                                                            69.                                                                   Sarutari corporale.                                              Difertie pozitii                                               Preturile mele sunt de 150 fin (30 min) 250(60min).                                                 Pentru mai multe detalii m puteti gasi l numarul de telfon 076853121

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 4 minute, AndreeaNew a spus:

Buna ma numesc Andreea sunt pentru prima data in orasul vostru si am 20 de ani. Serviciile mele sunt .....                     Oral ( in functie de igiena )                       Normal (protejat).                                         Masaj(de relaxare)                                                            69.                                                                   Sarutari corporale.                                              Difertie pozitii                                               Preturile mele sunt de 150 fin (30 min) 250(60min).                                                 Pentru mai multe detalii m puteti gasi l numarul de telfon 076853121

 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 28 minute, dragoionu a spus:

Pai si cu varsta cum ramane? 20 sau 30?

 

Acum 29 minute, dragoionu a spus:

Pai si cu varsta cum ramane? 20 sau 30?

Buna am 20 de ani imi cer scuze pt greseala 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 4 minute, Machedonul11 a spus:

Ai pe naiba 20 de ani. Ai 25-26, te cunosc din Satul de Vacanta de acum cativa ani.... Erai si esti o nespalata!!!

Imi pare rau ma confuzi !!! Te astept sa te convingi 😘

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
1 oră în urmă, Machedonul11 a spus:

.... Erai si esti o nespalata!!!

asta pentru ca acum are 150 numarul nu?

Andreea, te rog eu, lasa-l sa vina cu 100 de lei numarul... altfel nu ajunge, si iti mai face si reclama proasta!

Link spre comentariu
  • Oras:Cta
  • Oras:Cta

Am fost la fata asta prin iunie parca , acum vad ca nu mai are anunt , locatie la un bloc turn zona faleza nord , am vazut ca avea cativa critici da cel putin cu mine a fost foarte ok , nu facea figuri la futut si ma lasa sa dau in ea in orice pozitie , ca aspect era micuta , de etnie ten masliniu da era vesela si cu chef de pula  nu era vreo frumusete aparte da a compensat cu fututul , mai avea vreo 2 colege nu le am vazut 

Cateva note 

ON cred ca 7 spre 8 

Normal 8

Locatia era destul de ok 

Tarif parca 200 ora ..zicea fata ca nu prea a avut clienti 

Si cam aia e.. am fost la ea ca pozele alea mi au atras atentia asa si sa fut o gipsanca 

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...