Sari la conținut

Valurile de scumpiri


Vizitator dyerseve

Postări Recomandate

  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti

Nu am plătit eu stai parcat eu doar am savurat surpriza în urma exprimării dorinței mele de a o cunoaște pe fata asta. Ce sa zic am persoane care ma razgaie 😍 eu nu plăteam în veci asa ceva făceam schimb pe schimb 😂😈

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 6 minute, izabella2018 a spus:

Nu am plătit eu stai parcat eu doar am savurat surpriza în urma exprimării dorinței mele de a o cunoaște pe fata asta. Ce sa zic am persoane care ma razgaie 😍 eu nu plăteam în veci asa ceva făceam schimb pe schimb 😂😈

Aaa am înțeles..deci..ma gândeam ca ești pă bogăție...😂😂

 Deci îți place trocul ție 🤣

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti

A avut Alice ceva emoții dar o fărâmă de placere se vede ca are la lesbi deci merita explorata aceasta latura a ei. Mie mi a plăcut mult și aștept viitorul curajos de unde sa profit din nou de șansă. Sunt sigura ca o sa se mai relaxeze pe parcursul mai multor întâlniri. În rest impresiile părții masculine sunt cele lăsate în recenzii de ceilalți băieți care au fost la ea, nu prea este de adăugat nimic. Mi a fost teama sa întreb dacă face oralul mai bn ca mine sa nu primesc oarece răspuns afirmativ ca să nu mă oftic 😂

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 48 minute, dyerseve a spus:

Cam mult.. 🤣🤣

Mătușa e în bani..se pare 😂

Dacă nici ea nu știe să facă o investiție în domeniul ăsta , atunci cine să mai știe!? 

Acum 2 ore, emmaemma93 a spus:

Ale tale sunt prea mari pentru Fifi a mea:)))):*

Te subestimezi. 😘 ❤️

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti

Piele catifelata, carne tare, pizda mega curata... mmmm... plăcut  s a folosit masa de masaj pe rand apoi canapeaua piercing urile ei super mișto se simt... Deci da, da, da și da are 4 de DA 🤩😍

  • Like 1
  • Mersi 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0

România..nu este jalnica..noi suntem..în..pwla mea.

De multe ori și eu ma minunez de mine..cat de mult bun simt..pot sa am..sa nu deranjez pe alții...da ce pwla mea..cui nu ii convine sa ma evite.

 Noi suntem singurii vinovați.. ca acceptam tot felul de căcaturi mereu.

Ca tot suntem pe un forum...de profil..de câte ori nu ați lăsat de la voi..în fata unei prestatoare de rahat..doar asa ca sunteți băieți buni.😂😂

 Imi patinează conștiința..am schimbat pastilele 🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 11 minute, dyerseve a spus:

România..nu este jalnica..noi suntem..în..pwla mea.

De multe ori și eu ma minunez de mine..cat de mult bun simt..pot sa am..sa nu deranjez pe alții...da ce pwla mea..cui nu ii convine sa ma evite.

 Noi suntem singurii vinovați.. ca acceptam tot felul de căcaturi mereu.

Ca tot suntem pe un forum...de profil..de câte ori nu ați lăsat de la voi..în fata unei prestatoare de rahat..doar asa ca sunteți băieți buni.😂😂

 Imi patinează conștiința..am schimbat pastilele 🤣🤣

Ok

 Nu accepta

 

Opune-te concret si eficient. 

Cum? 

Uite, pentru fete... https://www.hotnews.ro/stiri-politic-24794263-proiect-adoptat-parlament-primariile-pot-acorda-ajutoare-urgenta-din-bugetul-local-persoanelor-care-afla-stare-necesitate.htm

Solicitați fonduri și ajutoare de la autoritățile locale, că sunteți excluse social și în dificultate din cauza restricțiilor😁. Ia să vedem cum vă integrează socio-economic, au tot suportul legislativ acum. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Chiar acum, biliape a spus:

Ok

 Nu accepta

 

Opune-te concret si eficient. 

Cum? 

Uite, pentru fete... https://www.hotnews.ro/stiri-politic-24794263-proiect-adoptat-parlament-primariile-pot-acorda-ajutoare-urgenta-din-bugetul-local-persoanelor-care-afla-stare-necesitate.htm

Solicitați fonduri și ajutoare de la autoritățile locale, că sunteți excluse social și în dificultate din cauza restricțiilor😁. Ia să vedem cum vă integrează socio-economic, au tot suportul legislativ acum. 

Le integrează în pwla..ce ai..care e învățată sa meargă pe prosteala fraierilor..nu merita nimic..sa meargă la cules căpșuni 🤣 nu merita nimic de pomana ..în ciuda faptului..ca sunt și câteva fete destul de ok pe forum majoritatea prestatoarelor..sunt puse pe prosteala și jacmanirea fraierului.. nu vreau sa trăiască tot din banii mei..ca na și eu plătesc taxe..cum pwla mea..în regnul animal se face repede selecția.. la noi oamenii pwla..ca suntem noi raționali și empatici...la saiba cu maimuțele 😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 4 minute, dyerseve a spus:

Le integrează în pwla..ce ai..care e învățată sa meargă pe prosteala fraierilor..nu merita nimic..sa meargă la cules căpșuni 🤣 nu merita nimic de pomana ..în ciuda faptului..ca sunt și câteva fete destul de ok pe forum majoritatea prestatoarelor..sunt puse pe prosteala și jacmanirea fraierului.. nu vreau sa trăiască tot din banii mei..ca na și eu plătesc taxe..cum pwla mea..în regnul animal se face repede selecția.. la noi oamenii pwla..ca suntem noi raționali și empatici...la saiba cu maimuțele 😂😂

Automatizări la muncile agricole. 

Childfree for UBI. 

Să le dea ajutoare, să le țină doar să nu mai facă plozi! Toată lumea câștigată! Nu e pomană, e investiție în sănătatea societății și a planetei! 

  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 5 minute, catelul.dinamo a spus:

https://m.hotnews.ro/stire/24794271

Cica mai gaseste cretina morti. Cati plm sunt, 2 milioane?! 

Ăștia sunt generația de frustrați politici..🤣😂 buricii care meritau tot..dar nu au avut loc de alții ca doar na ei sunt aia mai deștepți.. ne meritam soarta și aici.

 Ne meritam soarta când punem botul și toleram toate maimuțele analfabete și le mai dam și bani...îmi cer scuze celor câteva fete cu bun simt și corecte care sunt pe la noi..sunt câteva le inumeri pe degete..tot noi idioți.. ca încurajăm maimuțele..asa e când gândim cu pula..și vrem noutăți.. ne luam muie de ne umfla fălcile.. 🤣😂

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 3 minute, catelul.dinamo a spus:

https://m.hotnews.ro/stire/24794271

Cica mai gaseste cretina morti. Cati plm sunt, 2 milioane?! 

Fără număr, asta spune și ea. 🤣 Orașele sunt blocate mai rău ca înainte de bolesnita... 

Prostii se înmulțesc pe cale artificială /Că sunt mulți ai dracu' și nu au nici o boală! 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 9 minute, biliape a spus:

Fără număr, asta spune și ea. 🤣 Orașele sunt blocate mai rău ca înainte de bolesnita... 

Prostii se înmulțesc pe cale artificială /Că sunt mulți ai dracu' și nu au nici o boală! 

Oho..și stai asa ca or sa se înmulțească maimuțele din școala on line ..îți dai sema câte or sa fie 🤣😂 bogăție pe capul nostru avem de unde alege. 

 O sa fim atat de selectivi..încât o sa scoatem ochii pe aici..🤣😂 fiecare cu maimuța lui 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

In primul rand e de tot cacatul sa apara acum si sa spuna ca nu i-au numarat bine. 

Si daca recunoaste ca sunt gresite calculele, de unde stie ca sunt mai multi?! Poate sunt doar 1500.

Vreo 15 ani de puscarie de caciula cred ca i-ar linisti pe agitatii astia.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Chiar acum, catelul.dinamo a spus:

In primul rand e de tot cacatul sa apara acum si sa spuna ca nu i-au numarat bine. 

Si daca recunoaste ca sunt gresite calculele, de unde stie ca sunt mai multi?! Poate sunt doar 1500.

Vreo 15 ani de puscarie cred ca i-ar linisti.

Cine sa ii bage la pușcărie..? Eu? Tu?

Pai sa nu uitam originile partidului de unde vin . Și susținerea externa pe care o au.

 De asta ma oftic câteodată..ca nu avem bărbați de stat sa bata cu pumnul în masa..toți niște marionete șantajabile. 

 De asta am spus..ca trebuie sa fim mai selectivi..sa stam cu ochii mai mari deschiși.. și sa nu mai înghițim tot felul de gogoși.. sa nu mai toleram prosteala și bătaia de joc..pe timpul nostru pe banii noștri, ca în final tot noi suntem aia care vom fi puși la zid..dacă ne ridicam cu pretenții, vedeți pe forum..cum spui ceva de una cum apar tot felul..sa te futa..

Am și eu simpatiile mele la câteva fete..dar nu neg dacă unu are o experienta neplăcută.. asa o fi..dacă el zice..și e coerent și argumentat..ma bucur ca ne spune și noua....

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 13 ore, catelul.dinamo a spus:

In primul rand e de tot cacatul sa apara acum si sa spuna ca nu i-au numarat bine. 

Si daca recunoaste ca sunt gresite calculele, de unde stie ca sunt mai multi?! Poate sunt doar 1500.

Vreo 15 ani de puscarie de caciula cred ca i-ar linisti pe agitatii astia.

Cat de probabil ar fi sa fie mai multi, cand 1). era ordin ca prima cauza de deces sa fie trecuta covid-ul; 2). s-a anulat acuzatia de malpraxis cu ocazia covid... si mai ales 3). era cel mai simplu sa treci covid-ul drept cauza dupa ce ai neglijat pacientul. Nu mai vorbesc de interesul familiilor sa fie trecuti drept covidati toti mortii... 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 2 ore, izabella2018 a spus:

Mi a murit cheful de pl cu discuțiile voastre 😂😂😂😂 

Baga o tura pe la Alis..sa îți revii dacă de pwla nu mai e chef..poate de pizda a ramas câtuși de puțin acolo😂😂😂

 Ce sa facem și noi..dacă suntem vai pwla noastră..măcar sa vorbim ca de futut..vai de noi..

 Vrem pe 100 de lei sa futem tot..și de ultimul leu..mai vrem și igiena..culmea mai vrem și servicii ok..cam tupeiști și noi..ni sa urcat la cap 😂😂 și când se termina timpul de aia 100..începem sa plângem ca mai vrem..ca nu am apucat sa și futem..am stat sa lingem în cur ...plângăcioși și noi 🥴🤪

Cine sa ne mai înțeleagă.. am devenit mai irascibili ca femeile în ultima vreme 😅

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 2 ore, izabella2018 a spus:

Mi a murit cheful de pl cu discuțiile voastre 😂😂😂😂 

Chiar, matusico, ce parere ai despre individa aceea scandalizata de pe topicul cu traseiste? Ți se pare intreaga la cap sau vezi vreo urma de ceva atractiv la ea, orice? :)

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 1 minut, catelul.dinamo a spus:

Chiar, matusico, ce parere ai despre individa aceea scandalizata de pe topicul cu traseiste? Ți se pare intreaga la cap sau vezi vreo urma de ceva atractiv la ea, orice? :)

Nu o provoca pe mătușa ca ne-o fute și pe asta 😁😂😂

 E pe pula ei mătușa fute toată concurenta 🤣

Link spre comentariu

  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti
Acum 52 minute, dyerseve a spus:

Baga o tura pe la Alis..sa îți revii dacă de pwla nu mai e chef..poate de pizda a ramas câtuși de puțin acolo😂😂😂

 Ce sa facem și noi..dacă suntem vai pwla noastră..măcar sa vorbim ca de futut..vai de noi..

 Vrem pe 100 de lei sa futem tot..și de ultimul leu..mai vrem și igiena..culmea mai vrem și servicii ok..cam tupeiști și noi..ni sa urcat la cap 😂😂 și când se termina timpul de aia 100..începem sa plângem ca mai vrem..ca nu am apucat sa și futem..am stat sa lingem în cur ...plângăcioși și noi 🥴🤪

Cine sa ne mai înțeleagă.. am devenit mai irascibili ca femeile în ultima vreme 😅

Vezi eu aici nu ma încadrez ca sunt pe 150 din totdeauna 😂😂😂 asta cu linsul în cur suna f bine 🤩

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...