Sari la conținut

Avorton


Vizitator florinflo7

Postări Recomandate

Vizitator florinflo7
Reputație: 0

😂😂😂 ai variat pe tine fătălăule ? ( ești excitat la maxim cu minusurile astea ) dar tot un avorton rămâi @unq_flipmo și o gaura de cur 😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0
Acum 6 minute, deceiving a spus:

-3124 🤣🤣🤣🤣

nici muie nu-ti mai dau transexualii tai iubiti cand or sa vada cata pula de babuin ai bagat in tine 😂😂😂😂

pofta mare in continuare!

fătălăule sa nu o iei tu la muie de la transexualii mei , dar asta după ce te epilezi avortonule😂😂😂                                              nu mai pot de minusurile tale 😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:@
  • Oras:@

transexualule, mai traiesti ma?

bietul de tine, nici un barbat cu tzatze sa-si dea drumul pe ochii tai?
du-te si mai lauda-le pulile, poate isi fac o pomana cu tine.

dereglatule mental, esti dovada vie ca laba prosteste.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 4 ore, adanasp0r a spus:

A tinut cineva scoru' aicisa??

nu, e neinteresant,

doar un transexual care ia muie si face gargara cu ea.

chiar scarbos, dar csf? ncsf!

 

Acum 1 oră, pizdulici a spus:

LOL! si-a gasit catzelu niste conturi colorate din 2015 la fazan, care au fost de-banate din greseala 🤣

O gramda de conturi au fost de-banate cand s-a facut upgrade la baza de date pentru interfata noua

da, al draq catzel, ce noroc pe el sa fie debanat din greseala :D

si daca asta e upgrade, inseamna ca si loganul e upgrade la ferarri

Link spre comentariu
Vizitator Lord_Sith
Reputație: 0
Acum 1 oră, pizdulici a spus:

LOL! si-a gasit catzelu niste conturi colorate din 2015 la fazan, care au fost de-banate din greseala 🤣

O gramda de conturi au fost de-banate cand s-a facut upgrade la baza de date pentru interfata noua

A intrat si pe contul lui consacrat/banat, a crezut ca l-a lovit norocul insa si-a luat tzeapa 😀

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 2 minute, Lord_Sith a spus:

A intrat si pe contul lui consacrat/banat, a crezut ca l-a lovit norocul insa si-a luat tzeapa 😀

care e ala?
da si tu link sa stie toata lumea 

Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0
Acum 5 ore, pizdulici a spus:

LOL! si-a gasit catzelu niste conturi colorate din 2015 la fazan, care au fost de-banate din greseala 🤣

O gramda de conturi au fost de-banate cand s-a facut upgrade la baza de date pentru interfata noua

nu ai ce sa faci , asta e @unq_flipmo  un fătălău care se excită la maxim când dă minusuri la alții ( are vre-o 10-15 conturi ) , trebuie lăsat in prostia lui și gata, asta nici la Socola nu îl primește 

Link spre comentariu
1 hour ago, florinflo7 said:

nu ai ce sa faci , asta e @unq_flipmo  un fătălău care se excită la maxim când dă minusuri la alții ( are vre-o 10-15 conturi ) , trebuie lăsat in prostia lui și gata, asta nici la Socola nu îl primește 

sorry, but i don`t understand

you are a user with negative reputation, minus 3241, so you can`t be trusted regardless what you say.

also, I've come to understand that you are a transsexuals lover, and you like to pick-up cucumbers with your ass.

this forum have became a playground for mentally deranged people, as you are a living proof.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0
Acum 10 minute, inigo montoya a spus:

sorry, but i don`t understand

you are a user with negative reputation, minus 3241, so you can`t be trusted regardless what you say.

also, I've come to understand that you are a transsexuals lover, and you like to pick-up cucumbers with your ass.

this forum have became a playground for mentally deranged people, as you are a living proof.

poate îți place tie sa o iei in cur sau in gura , te-ai trezit și tu sa vorbești ? uitate in grădina ta și nu mai comenta de alții

Link spre comentariu
19 minutes ago, florinflo7 said:

poate îți place tie sa o iei in cur sau in gura , te-ai trezit și tu sa vorbești ? uitate in grădina ta și nu mai comenta de alții

why are you so angry, i just said what things looks like.

also, someone named @unq_flipmo sent me a PM saying you have blocked him and asked me to send you following message:

Quote

deine Mutter schluckt einen Schwanz in der Hölle

i think it`s in german, i don`t speak german but instead i just conveyed his message to you.

Have a schonen day!

  • Minus 1
Link spre comentariu

eu cred ca @florinflo7 are dreptate!

nu e treaba nimanui ca lui ii place sa faca sex anal cu barbati care arata ca femeile dar cu pula, asta e alegerea fiecaruia, si daca cuiva i se pare ca ar fi bolnav mental, chiar daca e adevarat, chiar daca este analfabet si nu e in stare sa foloseasca cratimele de nici o culoare si are un vocabular foarte limitat, repet, nu e treaba nimanui ca el este un ratat, oamenii au dreptul sa faca propriile alegeri si nu e frumos din partea nimanui sa-i dea atatea minusuri, poate omul face depresie, mai ales daca, doamne fereste, transexualii nu vor mai vrea sa-i ofere momentele minunate de care el este atat de atasat.

Deci va rog sa incetati cu aceste actiuni, sa va cereti scuze, si sa nu mai deranjati omul, useri fara suflet ce sunteti.

 

Ce nu inteleg este de ce @florinflo7 foloseste in sensul negativ termenul de fatalau, pentru o persoana de sex masculin care se epileaza, cand el este un mare amator de a face dragoste in fund cu barbati epilati.

Poate ne spune chiar el, pentru a ne ajuta sa intelegem mai bine aceasta tulburare mentala.

Multumim Florin, si tine-te tare, nu lasa cateva minusuri sa te afecteze si mai tare!

  

Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0

😂😂😂 vorbește in romană ca de englezi de balta sunt sătul , și tu și ăla sunteți 

Arschloch ,
Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0
Acum 5 minute, verbal kint a spus:

eu cred ca @florinflo7 are dreptate!

nu e treaba nimanui ca lui ii place sa faca sex anal cu barbati care arata ca femeile dar cu pula, asta e alegerea fiecaruia, si daca cuiva i se pare ca ar fi bolnav mental, chiar daca e adevarat, chiar daca este analfabet si nu e in stare sa foloseasca cratimele de nici o culoare si are un vocabular foarte limitat, repet, nu e treaba nimanui ca el este un ratat, oamenii au dreptul sa faca propriile alegeri si nu e frumos din partea nimanui sa-i dea atatea minusuri, poate omul face depresie, mai ales daca, doamne fereste, transexualii nu vor mai vrea sa-i ofere momentele minunate de care el este atat de atasat.

Deci va rog sa incetati cu aceste actiuni, sa va cereti scuze, si sa nu mai deranjati omul, useri fara suflet ce sunteti.

 

Ce nu inteleg este de ce @florinflo7 foloseste in sensul negativ termenul de fatalau, pentru o persoana de sex masculin care se epileaza, cand el este un mare amator de a face dragoste in fund cu barbati epilati.

Poate ne spune chiar el, pentru a ne ajuta sa intelegem mai bine aceasta tulburare mentala.

Multumim Florin, si tine-te tare, nu lasa cateva minusuri sa te afecteze si mai tare!

  

😂😂😂 de unde ai mai apărut și tu ?( sau tot @unq_flipmo ești?), pe mine nu m-a afectează cu nimic minusurile la un retardat , și când stai tu la curu meu sa vezi ca m-a fut in cur atunci poți comenta , pana atunci m-a doare in pula de tine și de aberațiile tale , alta 

Arschloch
Link spre comentariu

nu te supara pe mine, eu incerc sa-ti iau apararea, mi se pare nedrept ca persoanele cu dizabilitati sa fie chinuite pe forum, dar si tu trebuie sa intelegi ca prin repetarea la nesfarsit a cuvintelor "avorton", "fatalau" si "arschloch" nu faci decat sa atragi atentia userilor asupra deficientelor de ordin mental cu care te confrunti, deficiente care te-au impins probabil catre transexuali, cunoscut fiind faptul ca femeile nu accepta nici macar pe bani sa le futa orice handicapat, barbatii fiind mai ingaduitori in acest sens.

te rog sa nu mi-o iei in nume de rau, mie chiar mi se rupe sufletul de tine si consider ca esti tratat incorect si discriminatoriu, nu e treaba nimanui ca tu faci sex anal cu barbati deghizati in femei.

Deci continua sa lupti pentru drepturile tale si ale **spam editat**tatii  din care faci parte, sunt sigur ca pana la urma toti idiotii vor intelege.

Mult succes!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator unq_flipmo
Reputație: 0
On 3/5/2020 at 2:48 PM, larabella said:

 

Miaaaaaaaw😻😻😻😻😻😻😻

post-274494-0-30847800-1583419644_thumb.jpg

post-274494-0-48764600-1583419657_thumb.jpg

 

On 3/5/2020 at 2:51 PM, florinflo7 said:
On 3/5/2020 at 2:48 PM, larabella said:

 

Miaaaaaaaw😻😻😻😻😻😻😻

wooow este superba și cred ca este și delicioasa 😋😋😋

ia zi, a fost delicioasa pula aluia?

ti-as da-o si pe a mea sa faci comparatie, dar mi-e ca ti-o ia corpul razna, plus ca mie imi plac femeile fara pula.

 

Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0
Acum 2 ore, unq_flipmo a spus:

 

ia zi, a fost delicioasa pula aluia?

ti-as da-o si pe a mea sa faci comparatie, dar mi-e ca ti-o ia corpul razna, plus ca mie imi plac femeile fara pula.

 

😂😂😂 , m-a abțin sa îți dau replica, ( la tine oricum prostia te ridica in slăvi )😂😂😂

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 10.05.2021 la 21:18, florinflo7 a spus:

un avortat cu 7 conturi care da Dislike-uri aiurea ,(unq_flipmo ,iconicpaul ,deceiving ,eiffel ,comrades ,clausj ) un avortat care nu știe altceva decât sa dea minusuri , nu m-a intereseaza  rasp. tău de avortat  pupincurist ce ești 

      Si mie imi da de cateva saptamani Valibarbosu mii de minusuri, cu toate ca eu intru pe forum doar o data la o saptamana-doua.  Sunt damblagii rau, unii...

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0
Acum 12 minute, siana a spus:

      Si mie imi da de cateva saptamani Valibarbosu mii de minusuri, cu toate ca eu intru pe forum doar o data la o saptamana-doua.  Sunt damblagii rau, unii...

nu ai ce sa le faci , sigur e doar unu singur , omu e dus rău și satisfacția lui e sa dea minusuri la unu și altu ( treci peste și gata -oricum e dus rău )👍

Link spre comentariu
Vizitator unq_flipmo
Reputație: 0
On 3/5/2020 at 2:15 PM, florinflo7 said:

când ne arați și noua Frumusețea ta de cocoșel?

 

On 3/5/2020 at 2:48 PM, larabella said:

 

Miaaaaaaaw😻😻😻😻😻😻😻

post-274494-0-30847800-1583419644_thumb.jpg

post-274494-0-48764600-1583419657_thumb.jpg

 

On 3/5/2020 at 2:51 PM, florinflo7 said:
On 3/5/2020 at 2:48 PM, larabella said:

 

Miaaaaaaaw😻😻😻😻😻😻😻

wooow este superba și cred ca este și delicioasa 😋😋😋

 

On 3/5/2020 at 2:52 PM, larabella said:
On 3/5/2020 at 2:48 PM, larabella said:

 

Miaaaaaaaw😻😻😻😻😻😻😻

20 cm ++++++

 

On 3/5/2020 at 2:57 PM, florinflo7 said:
On 3/5/2020 at 2:52 PM, larabella said:

20 cm ++++++

mmmmmm , o sa m-a înec cu ea 😜😜😜

 

On 3/5/2020 at 2:58 PM, larabella said:

Abia astept iubitel :)

 

On 3/5/2020 at 3:01 PM, florinflo7 said:
On 3/5/2020 at 2:58 PM, larabella said:

Abia astept iubitel :)

mie îmi spui, te visez deja și m-a visez cu ea in gura 🤗🤗🤗

ia zi homalaule, i-ai supt pula femeii cu pula, nebunule, sau inca te mai visezi cu ea in gura?
fmm de bolnav mental anal-fabet, deci iti plac fatalaii, sugatorule de pula?

de-aia imi tot bati mie apropouri, doar-doar o sa te las sa te ineci si cu a mea.

n-am nimic cu homosexualii normali, barbati sa se futa cu barbati, e treaba lor, dar sa ai fantezia sa sugi pula unui barbat deghizat in femeie si cu tzatze din silicon, asta e boala mentala nasoala, futu-ti mm.

 

Link spre comentariu

Vizitator unq_flipmo
Reputație: 0
On 3/5/2020 at 10:35 PM, isabellets said:

Uite un 19 😋🙈

post-298826-0-44498000-1583447726_thumb.jpeg

 

On 3/6/2020 at 8:07 AM, florinflo7 said:
On 3/5/2020 at 10:35 PM, isabellets said:

Uite un 19 😋🙈

woow ce delicioasa e 😋😋😋

🤮🤮🤮🤮 fmm!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...