Sari la conținut

Ana! Vizita scurta! 0756354674


Vizitator ana!!

Postări Recomandate

Vizitator ana!!
Reputație: 0

Buna! Eu sunt Ana, colega Larissei. 

Vineri ajung la voi! Pe mine ma gasiti incepand de vineri dupa pranz pana duminica dimineața, Larissa va fi doar sambata. 

Vom lucra amandoua pe acelasi nr de telefon 0756354674.

Poze va voi trimite doar in privat din motive de discretie, unii dintre voi care ma cunosc deja stiu despre ce vorbesc. 

Ca servicii va pot oferi :

-sex oral in functie de igiena

-sex normal doar protejat

-69,sex intre sani

-footfetish

-dominare soft

-alte fantezii

 

Preturile mele sunt 150/o finalizare, 300/h

Threesome cu Larissa 300/o finalizare,500/h

Intre timp putem vorbi pe Whats, va rog sa.mi specificati si intervalul orar in care va pot raspunde. 

O zi frumoasa in continuare! 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Numar zilele sa va prind la Galati...mai ales sa o facem si cu Larisssa...threesome...sunteti greu de gasit mainales ca nu mai activati la Cta..o sa vin special la Gl...alta sansa nu am..pup..o sa revin cu recenzie...

Link spre comentariu
Vizitator ana!!
Reputație: 0

Buna dimineata! Daca nu imi specificati in mesaj cand va pot raspunde eu nu imi permit sa raspund daca vad mesajul tarziu. 

Zi frumoasa! Ne vedem maine😘

Link spre comentariu
Vizitator madalinmad11
Reputație: 0
Acum 14 minute, Alexandrio25 a spus:

La așa scor și fără recizie pe Galați!,,

Are fata recenzii de te plictisesti de citit si tu zici ca nu are?😂

Link spre comentariu

    Se spune ca atunci cand viata iti da lamai, sa faci limonada...plm vorba de panarama, poate eu vreau sa fac sos de lamai sau ceai cu lamai ca e bun in perioada asta

   Va re salut colegi...am avut privilegiul de a cunoaste in seara asta pe Ana colega Larisei, asa cum se recomanda, e o fata scumpa, plina de viata, vesela si vorbareata exact cum isi doreste orice futac care nu e pe fuga...zic asta pt ca am programat prin mesaje pt o ora, totul ok, am stat insa spre o ora si 40 de minute, timp in care am ras...frate am ras si in timpul actului sexual...am facut un click cu fata asta, ceva de vis

   Am trecut prin toate pozitiile...de la oral din picioare...ea in genunchi..pana la tot ce permite patul si imaginatia, ea receptiva si implicata 100%

    Igiena ireprosabila, fizic impresionant...bine facuta...mai bine decat in poze, insa cu niste forme de inca ma bantuie...gen Deea care a stat singura in top, insa mai tanara...nici nu stiu care e atuul pt ca privelistea e faina din orice pozitie privesti, ajuta mult si locatia...dormitor dotat cu oglinzi, pat mare si decor frumos

   Apropo de locatie, buna de tot cu vedere spre Dunare, dotata cu tot ce trebuie...am fost intampinat la intrare cu o gama larga de sucuri si apa, prezervative pe marci si marimi, fara apeluri ori mesaje pe durata intalnirii.

  Nici nu mai dau note, nu are sens...deja am programat un trio pt maine cand ajunge si Larisa...revin cu alta recenzie

  Spor in toate!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator ana!!
Reputație: 0

Buna dimineata! Din pacate tin sa va anunt ca nu mai fac programari in Gl, e suficient un telefon cu cateva minute inainte. 

Unii oameni fac programari din lipsa de ocupatie, banuiesc. E atât de greu sa anunti ca nu mai poti ajunge? Si nu, nu vorbesc de o singura persoană. 

Acestea fiind spuse astazi ma gasiti singura in prima parte a zilei iar dupa pranz cu Larissa. 

Zi frumoasa! Va pup😘

Link spre comentariu

Pasarica... nu ai inteles nimic. Oamenii care fac programari si nu le respecta nu sunt neseriosi, sunt foarte ocupati cu protejarea business-ului lor, deci interesati ca sa stai pe liber

Daca ai ramine mai mult timp si ti-ai face o lista de barbati seriosi, care vor o femeie care stie ce sa faca cu o pula, problema asta ar disparea pentru ca lumea stie la ce nivel esti.... si asta deranjeaza.:wink2

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator ana!!
Reputație: 0
Acum 3 minute, max6969 a spus:

Pasarica... nu ai inteles nimic. Oamenii care fac programari si nu le respecta nu sunt neseriosi, sunt foarte ocupati cu protejarea business-ului lor, deci interesati ca sa stai pe liber

Daca ai ramine mai mult timp si ti-ai face o lista de barbati seriosi, care vor o femeie care stie ce sa faca cu o pula, problema asta ar disparea pentru ca lumea stie la ce nivel esti.... si asta deranjeaza.:wink2

Stiam... Doar ca am vrut sa fiu o doamna si sa nu spun chiar asa pe față 😅 Voi mai reveni, nu ma sperii eu asa usor! 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Nici io nu mi's doamna, ca sunt curva. Asa ca eu le și zic continuarea : singura varianta prin care sa nu le mai ia nimeni pula de la gura ar fi sa își învețe proastele cum tre sa o tina (cu buze, cu Limba, cu amigdale, cu tot aparatul bucal adicatelea).

Erata :painea de la gura, ma scuzați, m-a luat valul 🙈

  • Mersi 1
  • Haha 3
Link spre comentariu

Larissso o curva poate fi realmente o doamna, mai dificil cu doamnele care arata si se comporta ca o curva :wink2

Nici un barbat decent cu o minima educatie nu va trata altfel decit ca pe o doamna o curva care stie sa faca meseria asta cu decenta, bun simt, empatie si respect fata de ea si omul dintre picioarele ei. Meseria asta nu e chiar pentru orice cioara jegoasa sau parasuta de plastic...

Din momentul in care femeia care vinde pizda va dori sa fie privita ca o curva nu doar in dormitor, si va transmite asta prin comportament si atitudine, exact asa va fi privita si tratata de barbati. Iar in lumea reala curvele se vad cu ochiul liber... mai ales daca ai ochiul format. Din pacate educatia de satra promovata 30 ani pe sticla isi arata roadele....

Hai ca o dau in SF-uri si aici lumea tre' sa spuna cita meserie stie Ana :wink2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
La 15.05.2021 la 9:42, ana!! a spus:

Buna dimineata! Din pacate tin sa va anunt ca nu mai fac programari in Gl, e suficient un telefon cu cateva minute inainte. 

Unii oameni fac programari din lipsa de ocupatie, banuiesc. E atât de greu sa anunti ca nu mai poti ajunge? Si nu, nu vorbesc de o singura persoană. 

Acestea fiind spuse astazi ma gasiti singura in prima parte a zilei iar dupa pranz cu Larissa. 

Zi frumoasa! Va pup😘

:))))trimitem o telegrama

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 37 minute, ana!! a spus:

Ca servicii va pot oferi :

 

-sex oral in functie de igiena

 

-sex normal doar protejat

 

-69,sex intre sani

 

-footfetish

 

-dominare soft

 

-alte fantezii

 

Preturile mele sunt 150/o finalizare, 300/h

Revin maine cu programul de munca si locația. 

NU MA MAI INTREBATI SERVICIILE SI TARIFELE. Dureaza un minut sa le cititi! Daca aveti vreo nelamurire, va răspund cu mare drag! 

Seara frumoasa! 😘

Fara programari?Primul sosit primul servit ramane ca inainte?

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Unde-i bine!
  • Oras:Unde-i bine!

Era păcat să nu fac și eu o vizită Anei, asta petrecându-se acu' vreo două săptămâni, când avea locația pe la finanțe.

Am prins-o la tel din titlu, am stabilit o întâlnire în juma' de oră, fără probleme.

Fata este frumușică, te așteaptă machiată, micuță cu forme mai pline, fără să fie grăsuță, țâțele palm-size pietroase, zâmbet cald...o prezență plăcută. După ceva socializare(specificul casei) și stabilirea detaliilor (150/30 min/ON+NP) am trecut la fapte, că mi-era poftă.

Preludiu ca la amantă, cu mângâieri, priviri, FK, marfă!

Oralul este bun, cu deep și scheme, tre să ai grijă să nu te scapi! Cunni acceptat fără figuri, fără mirosuri neconforme, savurat de ambele părți.

Normalul a fost și el bun, deși sunt fan skinny, am fwtut-o cu mare plăcere, mai ales că se știe cu joaca. Finalizare de calitate.

Loc: 8 (nici ea nu era fericită, căuta ceva mai de soi)

Fata: 8

Oral+normal: 8-9

Igienă. 9

Atitudine+GFE: 9

  • Like 8
Link spre comentariu

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Salutare! 
Am vizitat-o si eu pe Ana acum cateva zile. Am sunat si in 10 minute am fost la ea. Imi deschide usa si raman putin surprins de imagine....nu prea se potriveste cu pozele din forum...probabil s-a mai ingrasat dar pentru cei ce prefera fetele mai rubensiene este ceea ce trebuie. Pentru mine este peste kilogramele standard. Una peste alta am fotarat sa raman pentru ca mi-a placut abordarea ei. Este o tipa foarte sociabila. Am fost invitat sa bem ceva. M-a intrebat ce doresc apa/cola/fanta. Am fumat o tigara apoi fuga la dus pentru ca eram pe fuga din cauza programului.

A facut si ea un dus scurt apoi am inceput actiunea. Carnea tare pe ea si sani frumusei cu sfarcuri in eractie (nu foarte mari dar foarte ok). Un oral destul de bine executat cu atentie la sateliti, deep putin mai greu dar atenta la detalii. Cu greu am reusit sa ma abtin si sa ajung si la normal unde ea a stat deasupra si nu a comentat. Se misca foarte bine. Asa am si finalizat.

Note

Fizic - 6

Oral - 8

Normal - 7 (probabil din cauza fizicului)

GFE - 8,5

Nota generala 7,37

Merita incercata o vizita.

 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...