Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

Ana! Vizita scurta! 0756354674

Recommended Posts

• Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Salut. Recenzie 3 in 1 la oferta.  Nu am sa insist pe detalii scriu de pe telefon. Titulara topicului Ana:  O fata super de treaba cu servicii corecte la un pret corect: 150 nr oral pro

Era păcat să nu fac și eu o vizită Anei, asta petrecându-se acu' vreo două săptămâni, când avea locația pe la finanțe. Am prins-o la tel din titlu, am stabilit o întâlnire în juma' de oră, fără p

Bine ai venit Ana 😊      

Posted Images

Buna baieti! Maine vin la voi cu Larissa! Vom fi disponibile dupa amiaza, revin maine cu programul exact. 

Seara frumoasa! 😘

Buna baieti! Maine dupa pranz voi fi disponibila! 

Ca servicii va pot oferi :

-sex oral in functie de igiena

-sex normal doar protejat

-69,sex intre sani

-footfetish

-dominare soft

-alte fantezii

Preturile mele sunt 150/o finalizare, 300/h

O duminica liniștită va doresc! 😘😘

Era păcat să nu fac și eu o vizită Anei, asta petrecându-se acu' vreo două săptămâni, când avea locația pe la finanțe.

Am prins-o la tel din titlu, am stabilit o întâlnire în juma' de oră, fără probleme.

Fata este frumușică, te așteaptă machiată, micuță cu forme mai pline, fără să fie grăsuță, țâțele palm-size pietroase, zâmbet cald...o prezență plăcută. După ceva socializare(specificul casei) și stabilirea detaliilor (150/30 min/ON+NP) am trecut la fapte, că mi-era poftă.

Preludiu ca la amantă, cu mângâieri, priviri, FK, marfă!

Oralul este bun, cu deep și scheme, tre să ai grijă să nu te scapi! Cunni acceptat fără figuri, fără mirosuri neconforme, savurat de ambele părți.

Normalul a fost și el bun, deși sunt fan skinny, am fwtut-o cu mare plăcere, mai ales că se știe cu joaca. Finalizare de calitate.

Loc: 8 (nici ea nu era fericită, căuta ceva mai de soi)

Fata: 8

Oral+normal: 8-9

Igienă. 9

Atitudine+GFE: 9

• Like 10

Buna dragilor! Astazi sunt pana la 22.

Daca nu reusim sa ne sincronizam la telefon, lasati.mi un mesaj si specificati intervalul orar in care va pot raspunde. 

Zi frumoasa! 😘

Buna baieti! Astazi ma gasiti pana la 22😘

Ca servicii va pot oferi :

-sex oral in functie de igiena

-sex normal doar protejat

-69,sex intre sani

-footfetish

-dominare soft

-alte fantezii

Preturile mele sunt 150/o finalizare, 300/h

Zi frumoasa! 😘😘

Salutare! 
Am vizitat-o si eu pe Ana acum cateva zile. Am sunat si in 10 minute am fost la ea. Imi deschide usa si raman putin surprins de imagine....nu prea se potriveste cu pozele din forum...probabil s-a mai ingrasat dar pentru cei ce prefera fetele mai rubensiene este ceea ce trebuie. Pentru mine este peste kilogramele standard. Una peste alta am fotarat sa raman pentru ca mi-a placut abordarea ei. Este o tipa foarte sociabila. Am fost invitat sa bem ceva. M-a intrebat ce doresc apa/cola/fanta. Am fumat o tigara apoi fuga la dus pentru ca eram pe fuga din cauza programului.

A facut si ea un dus scurt apoi am inceput actiunea. Carnea tare pe ea si sani frumusei cu sfarcuri in eractie (nu foarte mari dar foarte ok). Un oral destul de bine executat cu atentie la sateliti, deep putin mai greu dar atenta la detalii. Cu greu am reusit sa ma abtin si sa ajung si la normal unde ea a stat deasupra si nu a comentat. Se misca foarte bine. Asa am si finalizat.

Note

Fizic - 6

Oral - 8

Normal - 7 (probabil din cauza fizicului)

GFE - 8,5

Nota generala 7,37

Merita incercata o vizita.

• Like 3