Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:p`aici
  • Oras:p`aici
19 minutes ago, henry jullien said:

Nu este ea...daca era asta ma duceam....

Boss, nu stiu de ce ai simtit nevoia sa te justifici, eu doar am vrut sa atrag atentia ca pizdoneta in discutie, umbla cu cioara vopsita.

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Astept sa fiu sunata cu video call de domnii generosi,potent financiar ,educati!Va pot oferi inclusiv o relatie de prietenie -amanta!

Sunt frumoasa ,stilata si pasionala! Blonda,par lung,inalta cu silicoane,buze mari,lenjerie sexy,eleganta si feminina!

DISCRETIE MAXIMA!! Locatia este intr-un bloc nou din sector 1.

Confirmare video de ambii interlocutori inainte de intalnire cu scopul de-a nu avea surprize ,pentru transparenta! 

Telefon :0757,71,29,27

Ps: In legatura cu recenziile si evaluarile de mai sus ,acestea nu sunt intemeiate pe baza unei intalniri anterioare cu mine!Eu ofer si doresc Discretie!!!

 

  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
7 hours ago, mimigift said:

Astept sa fiu sunata cu video call de domnii generosi,potent financiar ,educati!Va pot oferi inclusiv o relatie de prietenie -amanta!

Sunt frumoasa ,stilata si pasionala! Blonda,par lung,inalta cu silicoane,buze mari,lenjerie sexy,eleganta si feminina!

DISCRETIE MAXIMA!! Locatia este intr-un bloc nou din sector 1.

Confirmare video de ambii interlocutori inainte de intalnire cu scopul de-a nu avea surprize ,pentru transparenta! 

Telefon :0757,71,29,27

Ps: In legatura cu recenziile si evaluarile de mai sus ,acestea nu sunt intemeiate pe baza unei intalniri anterioare cu mine!Eu ofer si doresc Discretie!!!

 

Închide, că te sunăm noi pe fiCS..

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
Vizitator giumbix
Reputație: 0
Acum 22 ore, mimigift a spus:

Astept sa fiu sunata cu video call de domnii generosi,potent financiar ,educati!Va pot oferi inclusiv o relatie de prietenie -amanta!

Sunt frumoasa ,stilata si pasionala! Blonda,par lung,inalta cu silicoane,buze mari,lenjerie sexy,eleganta si feminina!

DISCRETIE MAXIMA!! Locatia este intr-un bloc nou din sector 1.

Confirmare video de ambii interlocutori inainte de intalnire cu scopul de-a nu avea surprize ,pentru transparenta! 

Telefon :0757,71,29,27

Ps: In legatura cu recenziile si evaluarile de mai sus ,acestea nu sunt intemeiate pe baza unei intalniri anterioare cu mine!Eu ofer si doresc Discretie!!!

 

Pai nu a fost nici o recenzie tocmai pentru ca ai pus poze false. Pune poze reale si discutam. Nu trebuie sa iti arati fata dar macar sa vedem realitatea. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Aveti perfectadreptate.  

Avand in vedere super bunaciunea din pozele postate , am zis sa trec totusi peste faptul ca oralul este protejat si daca e reala , sa testez .

Zis si facut.  Sunat , discutat , o voce nici prea -prea , nici foarte -foarte , neutra mai degraba , totusi coerenta.

La ora stabilita m-am prezentat punctual. 

In maxim 20 secunde am plecat. Evident, nu era superbitatea din poze.

In concluzie , stati linistiti.  

  • Like 5
  • Mersi 7
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 24007
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 10.06.2021 la 16:46, mimigift a spus:

Sunt pisicioasa,imi place sa fiu mangaiata,atinsa si penetrata!

Raspunsul meu la cei sceptici : Am o" dorinta sexuala mare de impreunare"!

Momentan eu ma folosesc de ocazie sa imi produc satisfactie si implinire (sexuala si financiara).Pentru mine nu exista una fara alta. Nu sunt un produs pentru nimeni! Doresc sa cunosc diversi barbati pretentiosi si sofisticati!

Cine vrea sa ma cunoasca 0757.71.29.27

 

Daca te duci prin Elvetia sa te implinesti sexual si material, sigur gasesti pe acolo un sponsor milionar, eventual o relatie de lunga durata…

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 24007
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 18 minute, il pupparo a spus:

Aveti perfectadreptate.  

Avand in vedere super bunaciunea din pozele postate , am zis sa trec totusi peste faptul ca oralul este protejat si daca e reala , sa testez .

Zis si facut.  Sunat , discutat , o voce nici prea -prea , nici foarte -foarte , neutra mai degraba , totusi coerenta.

La ora stabilita m-am prezentat punctual. 

In maxim 20 secunde am plecat. Evident, nu era superbitatea din poze.

In concluzie , stati linistiti.  

Caz inchis frate! Multumim ca ai facut lumina!

👏👏👏

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 oră, il pupparo a spus:

Aveti perfectadreptate.  

Avand in vedere super bunaciunea din pozele postate , am zis sa trec totusi peste faptul ca oralul este protejat si daca e reala , sa testez .

Zis si facut.  Sunat , discutat , o voce nici prea -prea , nici foarte -foarte , neutra mai degraba , totusi coerenta.

La ora stabilita m-am prezentat punctual. 

In maxim 20 secunde am plecat. Evident, nu era superbitatea din poze.

In concluzie , stati linistiti.  

Multumesc din suflet, m-ai ajutat sa scutesc macar un drum, eram tentat sa o vizitez. Cred ca nu numai pe mine. Meriti un coniac la...halba!👍

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 hour ago, il pupparo said:

Nu e problema frate , chiar nu mi-apărut rau deloc. Am vrut sa ma conving personal. Dupa cum stii , ma elucidez extrem de rapid la fata locului 😊.  

Cam cat i-ai da la aspect, asa din ce ai putut observa in alea 20 de secunde? 😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 10.06.2021 la 19:51, dogeatkitkat a spus:

I-auzi Mimisor! Deci, cum zice bancul cu tiganu' "ale cuie" pozele?

Eu v-am zis de la bun început că e ”cusută cu ață albă” treaba cu domnișoara.
La ce vă așteptați ca să primiți de la cineva cu poze fake? Întreb și eu pentru un prieten!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 11.06.2021 la 12:50, mimigift a spus:

Astept sa fiu sunata cu video call de domnii generosi,potent financiar ,educati!Va pot oferi inclusiv o relatie de prietenie -amanta!

Sunt frumoasa ,stilata si pasionala! Blonda,par lung,inalta cu silicoane,buze mari,lenjerie sexy,eleganta si feminina!

DISCRETIE MAXIMA!! Locatia este intr-un bloc nou din sector 1.

Confirmare video de ambii interlocutori inainte de intalnire cu scopul de-a nu avea surprize ,pentru transparenta! 

Telefon :0757,71,29,27

Ps: In legatura cu recenziile si evaluarile de mai sus ,acestea nu sunt intemeiate pe baza unei intalniri anterioare cu mine!Eu ofer si doresc Discretie!!!

 

Buey escroaco! Tu nu auzi ce te întreabă lumea? Ce te faci că nu vezi / auzi ?
Ce e cu pozele tale fake de aici? 

Mai mult, singura recezine pe care ai primit-o ți-a dat nota 6-7, iar tu ceri 500 lei pe o jumate de oră :)))))))) fimi-ar scârbă :))))))

@henry jullien mulțumim din inimă în numele întregului colectiv pentru reccenzie!
Te iubim si te apreciem, ești eroul acestui thread!
P.S. Dacă vrei iti trimit 100 de lei pe Revolut ca săți mai recuperezi din pagubă

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ca reply la tot ce s-a scris mai sus:  Persoanele satisfăcute de prestația și prezenta mea nu vor recenza ! 

Postarile mele sunt doar anunț de disponibilitate ,doresc sa cunosc domni pentru ceva mai mult decât”quick fuck”.  

Nu doresc sa jignesc ,sa am discuții in contradictoriu cu “veterani”de pe acest site! 

Cei interesați de mine pot lua legătura prin telefon . Nu am întâlniri zilnic ,nu fac concurenta nici unei fete.  Sunt la început și este mai greu dar sper sa rămână persoanele compatibile alături de mine ! 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Totul protejat,sex total! 

500 lei pe intalnire cu o finalizare (in cazul in care finalizarea este precoce se accepta și a doua) 

Sunt frumoasa si selectiva!

25 ani si 1.70inaltime /52 kg

Doresc sa fiu contactata de persoane serioase,nu accept romi sau persoane dubioase .

Locatia mea este sector 1 zona Dorobanți 

Pt confirmare doresc sa fiu sunată pe whats-app 0757.71.29.27

Discretie si seriozitate!

Link spre comentariu
Vizitator Dragomir2
Reputație: 0
La 14.06.2021 la 17:18, il pupparo a spus:

Aveti perfectadreptate.  

Avand in vedere super bunaciunea din pozele postate , am zis sa trec totusi peste faptul ca oralul este protejat si daca e reala , sa testez .

Zis si facut.  Sunat , discutat , o voce nici prea -prea , nici foarte -foarte , neutra mai degraba , totusi coerenta.

La ora stabilita m-am prezentat punctual. 

In maxim 20 secunde am plecat. Evident, nu era superbitatea din poze.

In concluzie , stati linistiti.  

 Mulțumesc frate il pupparo , i-am băgat numărul de telefon în agendă si urma să  îmi fac o programare.  Sunt mai bogat cu 500 lei❤ 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...