Sari la conținut

Pensiune discreta


Postări Recomandate

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

stiu ca mai era un topic, nu l-am gasit, functia de search nu functiioneaza ok.

Ceva exemple de pensiuni mai discrete pentru... ei stiti voi pentru ce, de preferabil cu disponibilitate dimineata

mersi anticipat

Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Sunt multe. Depinde de zona ce vrei sa o eviti. Sunt si in Arad. Mai e cabana deltei la Sagu, poti si de dimineata si e in afara orasului. Mai era una in via carmina, e si in mandruloc, vladimirescu. Sunt si in oras pensiuni destul de ascunse dar cum ziceam, depinde ce zona vrei sa eviti. Si am vazut anunturi cu garsoniere in regim hotelier, nu Areduri, ci din astea normale la 80-100 ron pe zi. 

Da un search pe google si vezi harta de pensiuni a orasului, sigur gasesti ceva.

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea
Acum 29 minute, magarusulfutacios a spus:

Sunt multe. Depinde de zona ce vrei sa o eviti. Sunt si in Arad. Mai e cabana deltei la Sagu, poti si de dimineata si e in afara orasului. Mai era una in via carmina, e si in mandruloc, vladimirescu. Sunt si in oras pensiuni destul de ascunse dar cum ziceam, depinde ce zona vrei sa eviti. Si am vazut anunturi cu garsoniere in regim hotelier, nu Areduri, ci din astea normale la 80-100 ron pe zi. 

Da un search pe google si vezi harta de pensiuni a orasului, sigur gasesti ceva.

zona vlaicu vreau sa o evit. si ceva pensiuni asa, 2-3 ore dimineata. ceva discret, nu sa se uite la tine ca la felu 5

Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0
1 hour ago, aditraxex said:

zona vlaicu vreau sa o evit. si ceva pensiuni asa, 2-3 ore dimineata. ceva discret, nu sa se uite la tine ca la felu 5

Cabana deltei la Sagu. Doar ca trebuie sa faci rezervare. Am fost de mai multe ori. Tot asa de dimineata. Bei linistit cafeaua si apoi te pui pe treaba! Spor!

Link spre comentariu

La 19.06.2021 la 23:20, papaya93 a spus:

Salut, as fi și eu interesat de o pensiune așa 2 3 ore din păcate doar  dimineață fara să se uite urat la mine sau la fata, oriunde in arad.

Până la urmă am rezolvat la pensiunea johanna pe calea Radnei, am sunat cu o jumate de oră înainte rezervat o cameră și m-am pus pe treabă, camera foarte ok puțin întunecată exact ce era nevoie că sa fie totul mai relax, prosoape curate, destul de curata și camera , apa calda prompta pentru un dus rapid. Foarte mulțumit sigur o să revin. Preț 100 Ron/zi

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...