Sari la conținut

Hei 😋buna futaciosilor din CT!😻♥️


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 22 minute, mihaita2020 a spus:

Niște poze ne pui și noua?

Și anal faci?? Dacă tot ne arăți funduletul ala apetisant.

Mihaita..exact ce ti place..

Face de toate..si la 100/200

  • Haha 1
Link spre comentariu
1 minute ago, mihaita2020 said:

Mai băieți, mie îmi place sa știți, arata bine domnita. Dacă serviciile ar fi și bune , as merge și eu o tură.

Protestez! Te-am programat la Ema de la 8 dimineața. Ți-am făcut lipeala la Beatrice. La nimeni eu am zis ca plătesc eu deranjul. Mi-ai tras teapa la toate. 

Aici te descurci singur. Eu nu ma mai bag, doar îți spun că dacă nu faci treaba bună, te sparge Larisa. 🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
6 minutes ago, lexluthor said:

Hai lasă și tu de la tine 😁😁😁.

..sant curios daca chiar o sa meargă la ,larisa,...o sa verific asta 😁😁

Exact asa cum a mai mers și la altele. Chiar nu vreau sa fiu rău, dar eu măcar as tace dacă as fi în locul lui. Nu le-aș amenință pe toate ca le fut de-o sa le fie foame. A făcut luna trecuta o recenzie, ajunge. În luna iulie o așteptăm pe următoarea. 

P. S. Mihăita, sa știi ca aici nu e concurs de futut. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias
25 minutes ago, g2br13l said:

Protestez! Te-am programat la Ema de la 8 dimineața. Ți-am făcut lipeala la Beatrice. La nimeni eu am zis ca plătesc eu deranjul. Mi-ai tras teapa la toate. 

Aici te descurci singur. Eu nu ma mai bag, doar îți spun că dacă nu faci treaba bună, te sparge Larisa. 🤣🤣🤣🤣

|Poti sa si platesti 5 ore pentru el ca tot degeaba.

  • Like 2
Link spre comentariu
22 minutes ago, lexluthor said:

Vezi Mihăita..ti ai gasit un bun samaritean... ai grija de el să nu îl pierzi😁😁ar fi păcat. Gabrele nu ai vrea să fi și bunul meu..samaritean ?😄😄

La tine îmi e frica. Mihăita mi-a dat 4 tepe din patru. Tu nu ratezi nici una, ma bagi la cheltuiala grav. Sau poate ma împrietenesc cu mache și plătesc doar unde a negociat el. 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
6 minutes ago, lexluthor said:

Ti ar chielishica ta ar drequ😅😅esti mai dihai ca mache...eu nu iert nika ...hai te bagi.  Dacă te tine..nu de alta dar e păcat să ratezi ocazia 😅😅😅

Stai bre sa iau și eu prima pe anul asta. 🤣

Link spre comentariu
Vizitator lig76ct
Reputație: 0

Să vedem cum o să fie,te așteaptăm la plajă,numai bine trece si Ramadanul până vi tu,ca să ne apucăm de treabă de luni în colo,băieții la noi în oraș știu să aprecieze calitatea,frumoase labii ai,sâni cam lăsați ca lu bunica cu un pic de burtică dar nu e rău deloc în rest păsărica ce să zic din ce am văzut în poze frumoasă tare la interior proaspătă și roz,cred că nu mai rămâne nimic de ea după vreo săptămână de ședere la noi în oraș. Succes!!!:tittyfuck

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 33 minute, lig76ct a spus:

Să vedem cum o să fie,te așteaptăm la plajă,numai bine trece si Ramadanul până vi tu,ca să ne apucăm de treabă de luni în colo,băieții la noi în oraș știu să aprecieze calitatea,frumoase labii ai,sâni cam lăsați ca lu bunica cu un pic de burtică dar nu e rău deloc în rest păsărica ce să zic din ce am văzut în poze frumoasă tare la interior proaspătă și roz,cred că nu mai rămâne nimic de ea după vreo săptămână de ședere la noi în oraș. Succes!!!:tittyfuck

A trecut ....dai  ,,bataie" acum...

Link spre comentariu
  • Oras:Militari Rezidence
  • Oras:Militari Rezidence

Buna mai sunt câteva zile și voi banii la voi in oras împreună cu o prietena ,nu este problema ii voi deschide si ei cont pe forum pt ca ea nu se pricepe 😁 si alt cv făcusem o programare pe data de 23 la un apartament in mamaia si nu mai am numarul de telefon poate cv sa ma ajute va rog?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...