Sari la conținut

A incercat-o cineva pe Luiza? 0758945615


Postări Recomandate

Salutare  eu am.fost la tipa din anunt . Pozele sa zicem . Nu comentez . Atitudine best . Locatie 10  . Servici ok . E o tipa misto. Si e singura in locatie iti dai seama de acest aspect exact cand intri

Link spre comentariu
Vizitator bolundau
Reputație: 0
22 minutes ago, mortal said:

Salutare  eu am.fost la tipa din anunt . Pozele sa zicem . Nu comentez . Atitudine best . Locatie 10  . Servici ok . E o tipa misto. Si e singura in locatie iti dai seama de acest aspect exact cand intri

dute ma la mata in pizda cu vrajeala ta

Link spre comentariu
Acum 20 minute, bolundau a spus:

dute ma la mata in pizda cu vrajeala ta

Fi civilizat ca de aia ai fost la scola . Ca sa vezi ca nu vorbesc aiurea locatia fetei este moldovei fost ambasador . Interfonul nu functioneaza si vine ea jos sa iti deschida usa si atunci poti sa vezi daca stai sau nu . 

Link spre comentariu
Vizitator bolundau
Reputație: 0
On 5/13/2021 at 9:48 AM, mortal said:

Fi civilizat ca de aia ai fost la scola . Ca sa vezi ca nu vorbesc aiurea locatia fetei este moldovei fost ambasador . Interfonul nu functioneaza si vine ea jos sa iti deschida usa si atunci poti sa vezi daca stai sau nu . 

si zici ca e fata din poze asai? 😅😅 ma lasi?

Link spre comentariu
Vizitator bolundau
Reputație: 0
On 5/13/2021 at 9:48 AM, mortal said:

Fi civilizat ca de aia ai fost la scola . Ca sa vezi ca nu vorbesc aiurea locatia fetei este moldovei fost ambasador . Interfonul nu functioneaza si vine ea jos sa iti deschida usa si atunci poti sa vezi daca stai sau nu . 

te-ai aflat si tu la prima ta postare sa ne recomanzi pe una cu poze facute pe la holywood,tu nu vezi ca esti penibil? dc nu si-o pus poze cu bunica-sa ca tot una e?

Link spre comentariu

Acum 2 ore, bolundau a spus:

si zici ca e fata din poze asai? 😅😅 ma lasi?

Nu am zis ca pozele sunt reale

 

Dar merita are servici ok . Zicea ca e din Cluj . Ma repet locatia e super . Si e singura in locatie interfonul e sticat si coboara ea dupa tine jos sa iti deschida usa . Ce e asa de greu de.priceput si atunci o vezi . Daca iti place stai daca nu pleci

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...