Sari la conținut

Masaj erotic J'Adore 0731771743


Postări Recomandate

Vizitator lovedrop
Reputație: 0

Nu vreau sa fac pe avocatul, dar pana iti raspunde domnul claudiu iti pot spune eu ca seara mergi la sigur... din cate mi-a zis asociatul sau aveau in plan sa faca in asa fel incat sa ajunga si ziua fete "mai de top"...dar eu zic sa nu te risti ca si daca sunt nu sunt multe(ziua) si poate ai ghinion sa nu fi sungurul si poate nu prea ai din ce alege...

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Incepand din 17.02.2014 in fiecare saptamana va lucra de la ora 12:30 pana la ora 20:30 cate o mazeuza de pe tura de seara .

Maseuza se schimba saptamanal.

Pentru clienti forumului masajul erotic nud indiferent de ora este 100 ron. (Specificati doar ca sunteti membri pe forum.).

Reclamati sau sugesti la nr de tel 0723623031 sau email :

[email protected].

Va multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Buna Claudiu

sugestia mea ar fi , sa pui si un link catre o eventuala pagina web...eu am tot cautat si am dat doar peste j'adore bucuresti...atractia principala la un salon de masaj, si primul impact ar fi pozele domnisoarelor care presteaza serviciul acesta..iar cum nu le vedem nicaieri....

evident tu stii sa iti gestionezi cel mai bine afacerea, nu sunt in masura sa dau sfaturi..vorbesc doar din punctul de vedere al unui potential, viitor, client

Link spre comentariu

Incepand din 17.02.2014 in fiecare saptamana va lucra de la ora 12:30 pana la ora 20:30 cate o mazeuza de pe tura de seara .

Maseuza se schimba saptamanal.

Pentru clienti forumului masajul erotic nud indiferent de ora este 100 ron. (Specificati doar ca sunteti membri pe forum.).

Reclamati sau sugesti la nr de tel 0723623031 sau email :

[email protected].

Va multumesc

Claudiu, nu functioneaza chestia cu forumul.... tot 200 esti taxat,.. Cica sa vii sa pui tu restul pana la 200 daca vrei :) 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Din pacate taximetristi au inceput sa ceara bani pt clientii si daca nu dai incep cu povesti ca nu te du acolo ca sunt tigancii cate te fura ... etc

Imi pare rau.

Mergi fara taxi si iti garantez ca e 100 ron daca iti cere mai mult o concediez

Telu meu 0723623031 .

Mersi

Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

Din pacate taximetristi au inceput sa ceara bani pt clientii si daca nu dai incep cu povesti ca nu te du acolo ca sunt tigancii cate te fura ... etc

Imi pare rau.

Mergi fara taxi si iti garantez ca e 100 ron daca iti cere mai mult o concediez

Telu meu 0723623031 .

Mersi

 

Complet fals domnul meu. 

Fetele cer din start 200, nici macar nu se sinchisesc sa intrebe daca ai avut programare si daca ai venit cu taxi. Ca o paranteza, explicatia data pentru diferenta de pret ar fi ca distinsii taximetristi isi cer dreptul pentru clientul adus. Chiar vreau sa vad un taximetrist care bate ulterior la usa si cere banii astia.

Abia dupa ce ti-am aliniat toate pupezele pe canapea si le-am luat mai tare s-au sucit, ca cica trebuia sa spun din start ca am avut programare si n-am venit cu taxi.

Ia nu te mai justifica Claudiu si fa-ti ordine in ograda ca nu suntem toti gaini care mergem la frecat.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Eu stiu ca tu esti dur se vedea pe tine ai alineat .in primul rand nu sunt pupeze sunt maseuze daca nu esti jignit nu jigni .nu te contrazic ca ele nu fac asa ceva aveai numar de telefon de reclamatii puteai sa suni si se rezolva aveai parte de sedinta gratuita si alta data credema ca nu mai taxau in plus .

Mersi

Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

...nu te contrazic ca ele nu fac asa ceva aveai numar de telefon de reclamatii puteai sa suni si se rezolva aveai parte de sedinta gratuita si alta data credema ca nu mai taxau in plus .

Mersi

 

Deci stii ca ele se preteaza la marlanii de genul asta si nu iei masuri? Asta denota ca ai un management foarte suspect, E la fel cum un proprietar de local stie ca angajatii lui pluseaza la nota de plata si nu ia masuri. Pai asa vrei tu sa-ti promovezi afacerea?

 

Daca o consideram o treaba personala, fii sigur ca rezolvam problema apelandu-te. Insa n-a fost nimic personal, asta-i un smen aplicat tuturor. Am considerat ca e mai bine sa postez aici, sa stie toata lumea despre ce e vorba.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Daca citestimai sus vezi ca tot timpul cand au facut smecheri si am aflat ori le am concediat ori leam penalizat dar toti care au avut de suferit ca si clientii siau primit servici gratis.

Ca manager nu poti sti tot timpul ce se intampla in firma daca nu esti acolo.

E ca si intrun bar unde barmani fac smecheri la comezi.

eu cand aflu cate ceva iau masuri.

mersi

Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

Da? Pai atunci hai sa-ti spun exact ce n-ai inteles. Eu discutia am avut-o cu toate fetele de fata iar una dintre ele ma contrazicea ca un purtator de cuvant. Celelalte o aprobau din priviri. Ce zici, te lucreaza sindicatul fetelor pe la spate?

Se stie ca la fiecare cient intrat vin toate fetele sa se prezinte ca sa fie aleasa una Banul e cerut si marcat cu toate de fata.Le dai afara pe toate sau recunosti ca si tu stii de smenul cu taximetristul?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Confirm ce spune userul florinc20. Abonamentul tinde sa fie o teapa. Am avut si eu o experienta asemanatoare, dupa vre-o luna au fost inventate motive pentru a nu mai veni, plus ca atitudinea fetelor daca le spuneai ca esti cu abonament era ca si cum ai fi venit la cersit.

Pe scurt, nu va recomand sa riscati sa va faceti abonament la ceva ce-si poate oricand muta sediul, schimba patronul (sic) sau cine mai stie ce.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ce dracu', ma, ne tot dam cu firma in cap?? Figuri din partea fetelor, acum.abonamente scoase. Sper doar sa nu fie vreunu' care are abonament. Plm, ori te ocupi de afaceri, ori te face "contabilu'" cum vrei. Manageru' castiga aceiasi bani, fetele il "evazioneaza" pe patron. Daca tot ne dam curati, de ce nu ne ocupam ca lumea? Dublezi salariul administratorului si il tii langa tine, banii curg si fetele vin si pleaca. Aceiasi bani ii iei, dar fidelizezi clientu' si ai castig pe termen lung. Economie, ce dracu'...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoaa
  • Oras:Timisoaa

Da? Pai atunci hai sa-ti spun exact ce n-ai inteles. Eu discutia am avut-o cu toate fetele de fata iar una dintre ele ma contrazicea ca un purtator de cuvant. Celelalte o aprobau din priviri. Ce zici, te lucreaza sindicatul fetelor pe la spate?

Se stie ca la fiecare cient intrat vin toate fetele sa se prezinte ca sa fie aleasa una Banul e cerut si marcat cu toate de fata.Le dai afara pe toate sau recunosti ca si tu stii de smenul cu taximetristul?

Cand mergi la femei nu negociezi pretul ca la piata! Nu te tine buzunarul STAI ACASA!!!! Eu personal frecventez toate saloanele de masaj din Timisoara si daca vrei sa ai servicii de caltitate banul vorbeste!!! E un sfat pretenesc :)

Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Cand mergi la femei nu negociezi pretul ca la piata! Nu te tine buzunarul STAI ACASA!!!! Eu personal frecventez toate saloanele de masaj din Timisoara si daca vrei sa ai servicii de caltitate banul vorbeste!!! E un sfat pretenesc :)

 

Si, receneziile unde-s? :hmmm Nu de alta dar, si eu ma pot spune din gura taste ca le-am vizitat pe toate - nu o fac pentru ca nu e adevarat, asa ca astept sa vad ce recenzezi ca sa-mi fac o parere despre ele si sa stiu ce vizitez.

 

Claudiu79dav, scuze de offtopic si bafta la Oradea! :hihat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...