Sari la conținut

Masaj erotic J'Adore 0731771743


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Începând cu data de 1 iunie și pana pe 31 august salonul jadore organizează o tombola.

Fiecare client care în aceasta perioada va fi clientul salonului de 4 ori va participa la tombola.

Premii:

O excursie de 250 euro la munte.

6 luni abonament gratuit la saloanele jadore

3 luni abonament gratuit la saloanele .

jadore.

Juriul va fi format de clienții salonului jadore sau membri forumului.

Mai multe detalii primiți pe adresa de email [email protected]

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

De astăzi sa lansat tombola veri

Pe perioada 01.06-31.08.2014

La patru masaje acumulate pe perioada aceasta participați automat la tombola veri jadore cu următoarele premii

Premiul 1, 6 luni masaj erotic gratuit la saloanele jadore valoarea premiului 3600 RON

Premiul 2 ,3 luni masaj erotic gratuit la saloanele jadore valoarea premiului 1800 ron

Premiul 3 , o excursie la munte pt 2 persoane în valoare de 1200 ron.

Link spre comentariu
  • Oras:Buzias
  • Oras:Buzias

Da? Pai atunci hai sa-ti spun exact ce n-ai inteles. Eu discutia am avut-o cu toate fetele de fata iar una dintre ele ma contrazicea ca un purtator de cuvant. Celelalte o aprobau din priviri. Ce zici, te lucreaza sindicatul fetelor pe la spate?

Se stie ca la fiecare cient intrat vin toate fetele sa se prezinte ca sa fie aleasa una Banul e cerut si marcat cu toate de fata.Le dai afara pe toate sau recunosti ca si tu stii de smenul cu taximetristul?

 

Confirmat: sigur ştie şi e de acord pentru că în continuare şmenul funcţionează: sun în prealabil să întreb de preţ, zice că relaxare+body+finalizare începe de la 150 de lei; ajung acolo, brusc minimul e de 200 "pentru că am venit cu taxiul". Noapte bună, somn uşor, căutaţi-vă alt fraier.

 

Pe de altă parte, din încercările taximetristului de a mă deturna spre alt salon pe drumul de întoarcere (că aşteptase la poartă, probabil ca să-şi primească tainul, şi am plecat tot cu el) deduc că cam toate saloanele au adoptat practica asta mai nou (zicea că a auzit că la ăla de pe Eneas nu se cere nimic în plus pentru taxi, dar n-am pus botu' că nu mai aveam chef de nimic).

 

 

Ce dracu', ma, ne tot dam cu firma in cap??

 

Absolut: încontinuu de ani de zile. Vine pe forum şi se laudă că rezolvă, dar în realitate problema fie persistă fie e înlocuită în scurt timp de alta la fel de gravă. N-ai cu cine şi gata.

Link spre comentariu
Vizitator lovedrop
Reputație: 0

Faza cu taxiul e la toate saloanele, si la Iulia cand am mers prima data am intrebat frumos la telefon, daca ma taxeaza extra in caz ca merg cu taxiul, si mi-a zis tipa ca daca spun ca am programa nu(din cate am inteles tarifele sunt valabile cu programare prealabila). 

 

Eu zic ca ar putea sa spuna fata care raspunde :"Bai boul vezi ca daca vi cu taxiul si nu-i zici ca ai programare trebuie sa te taxam cu 50 de lei in plus/ Daca vii cu taxi spune-i taximetristului ca ai programare."  si la salon sa ti se explice care-i de fapt problema, ca din cate am inteles la toate saloanele e asa, te "lucreaza" taximetristii(unii)  daca nu le dai.

 

Parerea mea e ca trebuie sa fii novice ca sa nu te gandesti la asta dar nu ar fi mare lucru sa iti spuna fetele la telefon si asta. :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:Buzias
  • Oras:Buzias

Lasă-mă tu pe mine cu "novice", că acolo e minciună pe faţă şi e ilegală: preţul trebuie să fie ăla pe care-l declari, nu unul anunţat prin mijloace de comunicare la distanţă şi cu totul altul la faţa locului.

Link spre comentariu
  • Oras:Buzias
  • Oras:Buzias

Nemaivorbind că e total aberant ca un simplu drum cu taxiul de la A la B să te coste alte sume decât ce scrie pe ceas, doar pentru că ţi-ai ales un B "special" (şi probabil e tot ilegală faza şi sub aspectul ăsta).

Link spre comentariu

Ca discutia a devenit un pic cam neproductiva sa revenim la cum sunt serviciile:

 

Facut vizita la ei recent. Partea cu programarea si ajunsul e usor. M-am suprapus cu un dude acolo, alt client cica. Erau 4 fete de ales la liber. Am ales pachetul nud (150 RON) si am urcat la camera. Fata super de treaba mi-a adus un prosop. Hainele le poti pune intr-un dulap (a la Ikea) dar nu aveau umerase si in semi-intuneric oricum le-ai fi gasit greau. Ar fi fost de dorit sa fie umerase cel putin (parerea mea). Fata m-a avertizat ca la dus nu e decat apa rece (acu' necazul ca pe toata strada cica era asa...ar fi fost okie sa mi se spuna de jos, etc. ... dar okie si asa ca am mai fost si au avut apa calda )La dus baia okie doar ca nu puteai inchide usa pe interior (partea fixa lipsea la zavor). Bagat dus dar la prosop mi s-a parut ca miroase un pic a statut.

Trecand la actiune, masajul a fost mediu. Fata nu era maseauza, dar a facut masaj asa cum i-ar face unui prieten cineva. Partea de erotic a fost chiar buna. S-a jucat cu degetele pe unde trebuie si nu s-a grabit. Ce a stricat treaba e ca muzica se tot sacada. Da-o in mama ei de treaba: cat poate costa un casetofon/cd/dvd nou?

Pacat ca sunt fete okie, cel putin cea cu care am fost. Am fost alta data si era una cu atitudine de lucrat la banda, adica hai urmatorul! Impresia mea e ca s-ar putea imbunatati serviciile daca patronul ar avea mai multa grija de local. Nu-i o avere sa fie prosoape curate, poate si un miros placut in camera (bonus), sa fie o muzica de ambient care sa nu se sacadeze (etc.) Evit sa dau un rating negativ, ca am mai fost tentat dupa ce am patit mai sus, dar sigur mai trebuie lucrat. 

 

Pozitie : 8
Ambianta : 5 (muzica tot se sacada)
Curatenie : 5 (prosoape curate si noi)
Fata : 9  .
Masaj relaxare : 7
Masaj erotic : 9
Concluzie : daca rezolva cu muzica si igena (prosoapele) e de revenit (per total mi s-a parut un pic in delasare salonul)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

De fraier, in mod obisnuit. Adica ok, ai convenit cu taximetrul "aduci un client ai cota parte". Acea cota parte se plateste din banii salonului, nu direct de la client. Dar, pare-se prostia merge atat de departe, incat fetele au inteles ca trebuie sa-l "pedepseasca" pe client ca a venit cu taxiul...penibil.

  • Like 1
Link spre comentariu

Ma gandesc ca e simplu: o persoana vrea un masaj in oras dar nu stie unde sa mearga. Se suie in taxi si-l intreaba: unde-i un masaj bun? Taxi-ul te duce dar care-i interesul sa te duca la un salon X sau Y? Doar distanta si atat si atunci le-au spus la saloane vreti sa va aducem clienti? Cotizati!

Ca saloanele pun asta in carca clientului :slap2 mi se pare marlanie... mai ales ca taxeaza 50 ron (33 % din pretul unui masaj de 150 ron)... wtf???!!! 

 

Solutia: spune-ti ca aveti programare la salonul la care mergeti sau dati o adresa pe o strada apropiata salonului sa nu stie omul unde mergeti.

 

 

 

De fraier, in mod obisnuit. Adica ok, ai convenit cu taximetrul "aduci un client ai cota parte". Acea cota parte se plateste din banii salonului, nu direct de la client. Dar, pare-se prostia merge atat de departe, incat fetele au inteles ca trebuie sa-l "pedepseasca" pe client ca a venit cu taxiul...penibil.

Link spre comentariu

dupa doua tepe luate de la fete am zis sa incerc si eu un salon de masaj al doilea din viata mea, nu sunt eu cu masaju, locatia la o vila destul de discreta, erau 2 fete cat de cat ok si deschise zambarete,am ales pe una si am urcat in camera frumos. la masaj a fost ok , nu prea imi poot da cu parerea cum e in alta parte ca nu sunt asa cu saloanele, a fost ok asa ca relaxare, pret 120 , pentru relaxare merita

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitat salonul saptamana asta dupa amiaza ca si locatie este in Calea Lipovei.Pretul este 120 masajul nud ziua pana la 20.Locatia arata destul de bine ,esti servit cu o apa sau suc pana astepti.Am inteles ca ziua sunt doar doua maseuza.Am ales una si am urcat la masaj.Dus inainte.Masajul bun pentru relaxare,totul curat,atmosfera destul de relaxanta.Totul a durat aprox 50 min.Pentru relaxare este ok si poate mai revin.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

interesanta oferta...si cum se poate dovedi ca maseuza a pretins servicii sexuale ?

E oferta tentanta  sigur :laugh2  toate maseozele sunt inebunite dupa sex si trag de noi sa reguleze cu forta :laugh2  si cum barbatul nu vrea :no2  :laugh2  aici e de noi :clapp  dar din pacate este doar un truc  ieftin :hihat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...