Sari la conținut

Masaj erotic J'Adore 0731771743


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Eu am incercat sa le prind trimitand clientii unele au cazut in plasa si au fost concediate .

Incerc acum sa aflu de la clientii care sunt sa ma sune sa ma cheme sa zica asta e si in momentul ala o concediez si i ofer la client un abonament de 10 sedinte gratuite.

Mersi

Link spre comentariu

eu am fost la tine de cateva ori si fiecare mi-au facut oferte diverse....ti-am spus si preturile...am refuzat oferta de fiecare data...eu merg la salon pentru masaj nu pentru sex....dar nu tine de caracterul meu sa spun care sunt si in plus nici macar nu sunt interesat sa retin numele lor

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Eu n-am primit oferta de 50 lei. La mine a fost de 150-200 lei. 

Oferta e intr-adevar tentanta in momentul acela, dar eu prefer doar masajul, e mai "safe"

Dar, chiar asa, Cum as putea turna fata la care merg mereu si cu care ma simt bine?

Link spre comentariu
  • Oras:germania
  • Oras:germania

Salut sunt membru nou all forumului si uitinduma la numele firmelor de masaj acest este mai melodic la ureche sun curios ce program aveti de 1 mai si faca aveti poze sau fc al continutului si preturi intelegind ca variaza de la Ora la Ora si faca pot lua doua masiore odata ptr Cami doresc sa ajung in tm de 1 mai

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salut

De 1 mai salonul e deschis intre orele 10:00-06:00

Daca vremea ne permite deschidem si sezonul de petreceri la piscina salonului cu o petrecere cu spume si micii si bere

Preturile sunt cuprinse de la ora 10:00-20:00 pret masaj nud 120 ron

De la ora 20:00-06:00 pret masaj nud 150 ron

Poze voi reveni sa adaug

Mersi

Link spre comentariu
  • Oras:germania
  • Oras:germania

Salut dupa cum am spus am venit pe 1 Mai la Tm si am vizitat salonul Jado'r cei drept dupa un condus de 24 de ore rupt de oboseala am ajuns pe LA 4 dimi si ceva so am cost intimpinat de doua fete Una blonda si cealanta bruneta si la care dupa in pahar de suc primit a mai aparut una din spu Ele sa aleg la care eu spun paid sunteti toate ,nu mai aunt doua sus,paid mai astept sa am ce alege spun EU ,la care ca raspuns pai sti noi ce avem trebuie sa alegi,obligat fortat pai vazind can nu dimi place atitudinea lor or inceput agitatia ca vor sa inchida la care EU spun ca vreau doua la masaj mai inalte solduri tite si ca par lung sa am ce vedea so can platesc daca au as a ceva daca sta pests program la care a inceput ca femeiile intot deauna me strica reputatia gura,la care ma so gindeam ,,ma miau scuipat plate as tea in such,, far intre timp pe trepte coboara o data inalta corp crate la ea nu scindura de 1 tol picior tot ce vrei cur Bombay par lung so bombat pina la cur cind am vazuto sami Sara inima din piept so cute o voce frumoasa si primitoare am uitat de celelante si comportamentul lor la care EU spun vreau dou la masaj so platesc daca stau peste program am urcat sus si mau facut sa uit de faptul ca am condus 24 de ore mi sa explicat regulamentul la care mam supus si a inceput masajul cu voci calme si manghieri suave si placute mau inviorat de stress si oboseala si comportamentul lor ma face sa mai vin far daca mergeam cu celalante credit ca regretam la faptul ca cum vb si de purta si sus la feel era plate altora le place dar EU am cautat relaxare ca restu am acasa si iubesc

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut dupa cum am spus am venit pe 1 Mai la Tm si am vizitat salonul Jado'r cei drept dupa un condus de 24 de ore rupt de oboseala am ajuns pe LA 4 dimi si ceva so am cost intimpinat de doua fete Una blonda si cealanta bruneta si la care dupa in pahar de suc primit a mai aparut una din spu Ele sa aleg la care eu spun paid sunteti toate ,nu mai aunt doua sus,paid mai astept sa am ce alege spun EU ,la care ca raspuns pai sti noi ce avem trebuie sa alegi,obligat fortat pai vazind can nu dimi place atitudinea lor or inceput agitatia ca vor sa inchida la care EU spun ca vreau doua la masaj mai inalte solduri tite si ca par lung sa am ce vedea so can platesc daca au as a ceva daca sta pests program la care a inceput ca femeiile intot deauna me strica reputatia gura,la care ma so gindeam ,,ma miau scuipat plate as tea in such,, far intre timp pe trepte coboara o data inalta corp crate la ea nu scindura de 1 tol picior tot ce vrei cur Bombay par lung so bombat pina la cur cind am vazuto sami Sara inima din piept so cute o voce frumoasa si primitoare am uitat de celelante si comportamentul lor la care EU spun vreau dou la masaj so platesc daca stau peste program am urcat sus si mau facut sa uit de faptul ca am condus 24 de ore mi sa explicat regulamentul la care mam supus si a inceput masajul cu voci calme si manghieri suave si placute mau inviorat de stress si oboseala si comportamentul lor ma face sa mai vin far daca mergeam cu celalante credit ca regretam la faptul ca cum vb si de purta si sus la feel era plate altora le place dar EU am cautat relaxare ca restu am acasa si iubesc

Fratele meu... Cu cine ai invatat limba romana?

Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salon jadore pune in vanzare carduri de fidelitate la pretul de 100 ron cardul (pentru 10 clienti fideli ai salonului)

Posesori cardului beneficiaza :

Masajul erotic nud la 100 ron ( in loc de 150 cat este masajul la pret intreg) indiferent de zi sau noapte

Acces liber la piscina 2 ore pe zi

La 4 masaje al 5 este gratuit la jacuzzi

Valabilitatea cardului 1 an de zile

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...