Sari la conținut

Pentru prima data la voi 👅❤️


Postări Recomandate

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau
Acum 45 minute, colericul a spus:

Desi i s-a spus si pe Focsani, inca nu a invatat ca trebuie sa treaca numarul de telefon: 0753629396

Se pare ca in Piatra Neamt sunteti mai avuti, a crescut tarifele. 

Rezumat al topicului pe Focsani: doua opinii (nu recenzii) pozitive de la useri abia inscrisi si  caror postare e doar pe acel topic, o opinie de recomandre cam cu jumatate de gura a unui user ceva mai vechi, o opinie si o recenzie negative de la useri cu activitate. 

Ca interactiune a dovedit extrem de agresiva:

 

 

Opinii defavorabile si pe Bacau unde a inceput cu preturi de 150/250 si le- redus la 100/200. 

Are opic si pe Iasi, fara recenzii dar cu interactiune proasta si agresiva, preturi toa 100/200:

in Brasov nu are recenzii:

Nici pe Alba:

 

Cine vrea vine cine nu Draga te pup 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Piatra Neamț
  • Oras:Piatra Neamț
La 12.05.2021 la 15:09, Cristina_23 a spus:

 

Salutare.. poate da niste note pareri despre Domnișoara... cine a vizitato... cum arată .. ca aspect are forme ? E pusa pe graba? .. 

Asa pare ca arata ok.. dar nu are o poza mai explicita sa vad daca are forme ceva.. cineva care a fost .. poate recomanda ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau
Acum 10 ore, fete12345 a spus:

Salutare.. poate da niste note pareri despre Domnișoara... cine a vizitato... cum arată .. ca aspect are forme ? E pusa pe graba? .. 

Asa pare ca arata ok.. dar nu are o poza mai explicita sa vad daca are forme ceva.. cineva care a fost .. poate recomanda ?

Eu am pus poZe cu mine iubitule care se vede ca am

forme sunt bruneta slăbuță și cu sânii mari dsca te gândești sa vii vreo data Anunță-mă ❤️😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau
Acum 10 ore, fete12345 a spus:

Paii  eu sunt mai delicat na... vreau sa vad mai bine... si vreau sa vad si o parere... despre cineva care te-a vizitat.. 

momentan nu mia lăsat nimeni  com. Când o sa ma viziteze de pe forum

vei vedea te pup 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Buna iubiților ma numesc crisitina am 20 de ani prețul e 150 cu 250 ora pozele reale suta la suta ,ca servicii oral  normal finalizare corporală  oral fără ❤️ (0753) 629 396 Nr meu 😘adresa e pe Str pictor Grigorescu bloc G7scara A Nr 2❤️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...