Sari la conținut

❌ LORI TOP ❌ 0728443124


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 3 ore, marcus6 a spus:

Iubirici😁tare aș vrea si eu să te fut, dar nustiu cum să mă programez la tine să nu știi cine sunt, știu că nu mă suporți deloc da eu tot te vreau odată😁

 

Acum 11 ore, marcus6 a spus:

Eu nu o sa te vizitez niciodata sper sa nu regret dar nu zic pas poate sa fie si abonament gratis 

Te contrazici singur si deja devii penibil . Nu intereseaza pe nimeni ce vrei tu sa faci ! 🥰

  • Like 2
  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator chriiis
Reputație: 0

Salutare

Azi am avut programare la ora 13

I-am dat mesaj de confirmare pe la 11:30 nu a raspuns, am zis poate o fi ocupata , i-am mai dat un telefon pe la 12 si ceva nimic, ajung la in zona nicolae balcescu, sun nimic de vreo 3 ori nimic, teapa

Macar anunta lumea daca nu mai ai chef de programari

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 2 minute, chriiis a spus:

Salutare

Azi am avut programare la ora 13

I-am dat mesaj de confirmare pe la 11:30 nu a raspuns, am zis poate o fi ocupata , i-am mai dat un telefon pe la 12 si ceva nimic, ajung la in zona nicolae balcescu, sun nimic de vreo 3 ori nimic, teapa

Macar anunta lumea daca nu mai ai chef de programari

Te rog sa postezi mesajul ca ti-am confirmat programarea 😊
Nu ai mesaj de confirmare , nu exista programare . 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator chriiis
Reputație: 0
1 minute ago, loriii536 said:

Te rog sa postezi mesajul ca ti-am confirmat programarea 😊
Nu ai mesaj de confirmare , nu exista programare . 

Si atunci de ce mai folosesti aplicatia pt programari?

Ti-am dat mesaj nu ai raspuns, te-am sunat nu ai raspuns, neserioasa

Trageti voi concluzile, eu nu mai stau sa ma contrazic

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Chiar acum, chriiis a spus:

Si atunci de ce mai folosesti aplicatia pt programari?

Ti-am dat mesaj nu ai raspuns, te-am sunat nu ai raspuns, neserioasa

Trageti voi concluzile, eu nu mai stau sa ma contrazic

 

Folosesc aplicatia pentru oameni recenți care stiu sa o folosească . Din moment ce o programare nu are mesajul de confirmare inseamna ca nu este acceptata . 
 

https://usaupload.com/5kh8/52429B5D-2137-47D8-B3D1-27EA616EDE1E.jpeg 
 

https://usaupload.com/5kh9/B5927587-5CDB-4275-9BEB-B8571264503D.jpeg 

De aici trageți voi concluzia ! 
 Si asa arata mesajele de confirmare

https://usaupload.com/5kh7/D9F8AC45-52E8-4046-8C8D-AF74DA055159.png 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 4 minute, insidius a spus:

intreb si eu...SMS-ul automat nu inseamna ca ai confirmat? @loriii536

Nu . Eu accept sau nu programarea , daca mesajul in care scrie “Programarea dvs din data de .. bla bla bla “ este primit abia atunci e confirmată programarea . 
Tu daca incerci sa faci o programare asta nu inseamna ca si este valabilă . 
Legat de răspunsul la mesaje , nici daca lucram la banca nu puteam raspunde la peste 200 de mesaje , raspund persoanelor cu programare daca nu dispun de disponibilitate in rest ! 
O zi frumoasa va doresc ! 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator chriiis
Reputație: 0

Ce mesaj de confirmare sa iti arat ca mi-a dat automat aplicatia aia mesaj de confirmare, ti-am dat la 11 mesaj pt whatsup de ce nu raspunzi sa zici ca nu mai poti, in fine eu nu mai postez nu are sens

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 8 minute, chriiis a spus:

Ce mesaj de confirmare sa iti arat ca mi-a dat automat aplicatia aia mesaj de confirmare, ti-am dat la 11 mesaj pt whatsup de ce nu raspunzi sa zici ca nu mai poti, in fine eu nu mai postez nu are sens

Aplicatia nu avea cum sa iti dea mesaj automat in conditiile in care pentru ora 13 aveam alta programare . Esti penibil , încetează! Cand vei posta mesajul de confirmare poate te va crede cineva . Spor si numai bine! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 minute, chriiis a spus:

Ce mesaj de confirmare sa iti arat ca mi-a dat automat aplicatia aia mesaj de confirmare, ti-am dat la 11 mesaj pt whatsup de ce nu raspunzi sa zici ca nu mai poti, in fine eu nu mai postez nu are sens

Îți și specifica aplicația prin sms cu 2 ore înainte de programare ca trebuie sa confirmi prin sms pe numărul lui Lori programarea și să-ți confirme și ea

Daca Lori nu tia confirmat programarea nu are rost sa mai pleci de acasă

Eu așa am făcut i-am dat mesaj de confirmare pe whatsapp după ce am primit sms de la aplicație si abia după ce mi-a confirmat si ea programarea a fost totul stabilit ca altfel nu ma mai deranjam sa plec de acasă 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator chriiis
Reputație: 0
Just now, loriii536 said:

Aplicatia nu avea cum sa iti dea mesaj automat in conditiile in care pentru ora 13 aveam alta programare . Esti penibil , încetează! Cand vei posta mesajul de confirmare poate te va crede cineva . Spor si numai bine! 

Multumesc ca ma jignesti

Si atunci de ce ti-am dat aseara la ora 22 si ceva mesaj ca am facut programare pe aplicatie pt ora 13? Dupa cum se vede in primu link care l-ai postat? Crezi ca stateam la vrajeli sa iti dau mesaj aiurea ca am facut programare pe aplicatie si sa intreb daca e ok?

Am facut ieri pe la 22 si ceva programare pe aplicatie pt 13 azi am bagat nr de tel si nume, si mi-a dat mesaj de confirmare nu stiam ca trebuie sa salvez si confirmarea, nu am salvat-o

Fratilor eu nu mai stau sa ma contrazic aiurea nu e genu meu, trageti voi concluzile

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 minute, chriiis a spus:

Multumesc ca ma jignesti

Si atunci de ce ti-am dat aseara la ora 22 si ceva mesaj ca am facut programare pe aplicatie pt ora 13? Dupa cum se vede in primu link care l-ai postat? Crezi ca stateam la vrajeli sa iti dau mesaj aiurea ca am facut programare pe aplicatie si sa intreb daca e ok?

Am facut ieri pe la 22 si ceva programare pe aplicatie pt 13 azi am bagat nr de tel si nume, si mi-a dat mesaj de confirmare nu stiam ca trebuie sa salvez si confirmarea, nu am salvat-o

Fratilor eu nu mai stau sa ma contrazic aiurea nu e genu meu, trageti voi concluzile

Foarte bine,este neserioasa,treci mai departe...nu esti genul care sa accepte ca a gresit...ti se explica in mod clar ce si cum.... si noi avem concluziile trase,stai linistit.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare,

Am avut astazi programare si totul a decurs ok, pe la 10am am primit mesaj (sms) de confirmare a programarii facute ieri. Sistemul de programari functioneaza bine. Corespondenta pe whatsapp e limitata. Ajuns in zona cu 5 min. inainte mi-a trimis toate detaliile spre locatie pe whatsapp. N-a fost nevoie sa o sun inainte deloc.

In legatura cu actiunea m-am simtit foarte bine in special datorita domnisoarei care e receptiva si se straduieste sa te faca sa te simti bine. Am depasit cu 5min dar nu a fost nici o problema.

Note: Aspect - 8 ( nu sunt fan skinny altfel 9 )

         Curatenie- 10

         Locatie - 8 ( centrala dar se poate mai bine )

         Oral - 10 ( protejat in cazul meu )

         Normal - 10 ( doar doua pozitii ).

         Catel - 10 ( m-a latrat un pic cand am intrat dar pe urma eram de-al casei )

Recomand , in special pentru atitudine pro client. 

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 21 minute, barosanu1 a spus:

Salutare,

Am avut astazi programare si totul a decurs ok, pe la 10am am primit mesaj (sms) de confirmare a programarii facute ieri. Sistemul de programari functioneaza bine. Corespondenta pe whatsapp e limitata. Ajuns in zona cu 5 min. inainte mi-a trimis toate detaliile spre locatie pe whatsapp. N-a fost nevoie sa o sun inainte deloc.

In legatura cu actiunea m-am simtit foarte bine in special datorita domnisoarei care e receptiva si se straduieste sa te faca sa te simti bine. Am depasit cu 5min dar nu a fost nici o problema.

Note: Aspect - 8 ( nu sunt fan skinny altfel 9 )

         Curatenie- 10

         Locatie - 8 ( centrala dar se poate mai bine )

         Oral - 10 ( protejat in cazul meu )

         Normal - 10 ( doar doua pozitii ).

         Catel - 10 ( m-a latrat un pic cand am intrat dar pe urma eram de-al casei )

Recomand , in special pentru atitudine pro client. 

Multumesc din suflet , te imbratisez si sper sa ne revedem intr-o locatie pe asteptarile mele , tura asta am luat teapa 😂😂

Multi Pupicei si inca o data Multumesc pentru timpul acordat ! 😘😘😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
2 hours ago, loriii536 said:

🎀 Iubirici , voi prelungi șederea mea si voi putea fi disponibila si perioada 22-29 Noiembrie ! 
Metoda preferata de contact : whatsapp/aplicatie 

https://book.ontimeagenda.com/lori#service 

4C40B84F-5106-4F5D-9C14-B100FB590516.jpeg.33cb7c458bed6ddb155223a789e45fab.jpeg

...,s a indragostit Dyas de vreo catelusa, sau apa din Bucuresti face bine?...si vrei da castigi wet tshirt contest...ne vdm!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 27 minute, popeyes a spus:

Avand in vedere ca nu ai raspuns la a doua intrebare sa inteleg ca se poate? ❤️

Se poate , dar cum nu dispun saptamana aceasta de disponibilitate nu prea e posibil , daca isi prelungește mai mult șederea ea in Buc , poate sapt viitoare 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...