Sari la conținut

❌ LORI TOP ❌ 0728443124


Postări Recomandate

Vizitator Mihai.
Reputație: 0

Am prins azi o programare cu blondina din Newton. Pe scurt... fată frumușică, atitudine prietenoasă și incitantă, servicii bune și diverse, locație faină și discretă. 

Servicii: ținute sexy, GFE, PSE, săruturi, FK, ON, CIM, COF, NP. 

Cost: 400/h + 150 extra (FK, CIM, COF). 

Notez experiența cu 9/10. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 59 minute, koskos a spus:

Îți dai seama cata pasiune exista Din30 în 30.de min... 

 

Te rog sa ma ierti , dar acolo unde ai dat replay aveam scris si ca eu imi blochez ore pentru a face si alte lucruri , daca apar indisponibilă in agenda asta nu inseamna ca sunt cu cineva . 
Daca e din 30 in 30 de minute atunci nu as mai avea timp de absolut nimic si nu sunt genul. Te pup si nu mai fi răutăcios ca nu ai de ce . 💋

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 28 minute, Mihai. a spus:

Am prins azi o programare cu blondina din Newton. Pe scurt... fată frumușică, atitudine prietenoasă și incitantă, servicii bune și diverse, locație faină și discretă. 

Servicii: ținute sexy, GFE, PSE, săruturi, FK, ON, CIM, COF, NP. 

Cost: 400/h + 150 extra (FK, CIM, COF). 

Notez experiența cu 9/10. 

 

Te pup si iti Multumesc ! ❤️❤️

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 11 minute, craig1 a spus:

Interesant, pe pagina anterioară nu se menționează că FK este extra, e ceva greșit sau nu am înțeles eu bine?

Pai nu este extra , nu am cerut eu niciun bănuț , au fost lasati discret cand ne-am intalnit , am vazut abia dupa ce a plecat domnul , am considerat cei +50 ca fiind tips , nu ar fi prima oara cand primesc . 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
9 minutes ago, loriii536 said:

Pai nu este extra , nu am cerut eu niciun bănuț , au fost lasati discret cand ne-am intalnit , am vazut abia dupa ce a plecat domnul , am considerat cei +50 ca fiind tips , nu ar fi prima oara cand primesc . 

Am înțeles, mulțumesc frumos pentru răspuns ☺️ Drăguț gestul colegului. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 2 minute, craig1 a spus:

Am înțeles, mulțumesc frumos pentru răspuns ☺️ Drăguț gestul colegului. 

Cu drag! Pupicei si o seara frumoasa in continuare va doresc ! 💋💋EB7D3DA8-E8B9-437F-A56D-DC8DDCE36B42.jpeg.e37c135bdd78a80ef2adaf680a627d37.jpeg

  • Like 3
  • Inimioara 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 10 minute, shadow9 a spus:

Buna Lori

As crea sa fac si eu o programare dar nu am primit nici un raspuns pe whatsapp. As crea sa stiu daca nr de tel din titlu este inca valabil?

Mersi

 

La 02.11.2021 la 9:57, loriii536 a spus:

🎀 Hei iubirici , pentru moment saptamana mea este indisponibilă , daca apar modificari sau persoane care nu pot onora programarea voi anunta aici . Multi Pupicei 💋💋💋

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Nassau
  • Oras:Nassau
8 minutes ago, shadow9 said:

Multumesc pentru raspuns. O sa incerc sapt viitoare

 

O zi excelenta

Boss, luni e ultima zi in Bucuresti :ras sau vrei sa faci pentru data viitoare cand vine?

  • Like 1
  • Minus 1

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 8 minute, shadow9 a spus:

Multumesc pentru raspuns. O sa incerc sapt viitoare

 

O zi excelenta

Cred ca daca ai citi ce scrie mai sus , am evita niste intrebari puse fara rost. Mersi si eu! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
Acum 2 ore, loriii536 a spus:

Cred ca daca ai citi ce scrie mai sus , am evita niste intrebari puse fara rost. Mersi si eu! 

🙋‍♂️Adica esti ocupată  saptamana asta

🎀 Hei iubirici , pentru moment saptamana mea este indisponibilă , daca apar modificari sau persoane care nu pot onora programarea voi anunta aici . Multi Pupicei 💋

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
1 minute ago, stephanos27 said:

🙋‍♂️Adica esti ocupată  saptamana asta

🎀

Nu numai că e ocupată săptămâna asta, dar e ocupată pe toată durata vizitei în București pentru că săptămâna viitoare pleacă. Deci pentru cine vrea să-i facă o vizită, nu se mai poate programa din păcate :( doar dacă anulează vreun coleg

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am reușit să ajung în această seară în vizită la Lori, o fată foarte frumoasă și drăguță, și care oferă o companie foarte plăcută.

Notele, subiective:

Aspect: 9.50 Foarte frumușică la față, mereu cu zâmbetul pe buze, la corp skinny, sâni micuți cu sfârcuri frumoase.

Oral: 9 Bine executat, plăcut, umed, tente de deep, atenție la împrejurimi, CIM foarte plăcut.

NP: 8 Am încercat două poziții, ea în LOT și misionar. Păsărică strâmtă, ea geme frumos, mângâieri, per total okay.

Atitudine: 10 Foarte drăguță, receptivă, își dă interesul să fie totul bine, nu m-a grăbit deloc.

Igiena 10: Piele fina, păsărică a fost curată și bună de lins.

GFE: Nu a fost cazul, probabil nu i-am fost simpatic, nu am avut parte de FK deși mi-ar fi plăcut.

M-am simțit foarte bine în compania ei, și mă bucur că am apucat să o văd. Sper să ne viziteze mai des. ☺️

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 9 ore, craig1 a spus:

Am reușit să ajung în această seară în vizită la Lori, o fată foarte frumoasă și drăguță, și care oferă o companie foarte plăcută.

Notele, subiective:

Aspect: 9.50 Foarte frumușică la față, mereu cu zâmbetul pe buze, la corp skinny, sâni micuți cu sfârcuri frumoase.

Oral: 9 Bine executat, plăcut, umed, tente de deep, atenție la împrejurimi, CIM foarte plăcut.

NP: 8 Am încercat două poziții, ea în LOT și misionar. Păsărică strâmtă, ea geme frumos, mângâieri, per total okay.

Atitudine: 10 Foarte drăguță, receptivă, își dă interesul să fie totul bine, nu m-a grăbit deloc.

Igiena 10: Piele fina, păsărică a fost curată și bună de lins.

GFE: Nu a fost cazul, probabil nu i-am fost simpatic, nu am avut parte de FK deși mi-ar fi plăcut.

M-am simțit foarte bine în compania ei, și mă bucur că am apucat să o văd. Sper să ne viziteze mai des. ☺️

 

Incep in primul rand prin a-ti multumi pentru timpul petrecut alaturi de mine , pot sa zic , sincer, ca si eu m-am simtit bine in compania ta ! 
In al doilea rand , imi pare rau pentru confuzia creata legată de fk , cred ca n am inteles eu intrebarea bine , tin minte ca in timp ce te sărutam pe gat m-ai intrebat daca iti place sa săruți , credeam ca faci referire la gat 🤦🏼‍♀️. Btw ti-am confirmat ca esti frumusel , de ce nu as face fk 🤪🤪? In general ofer fk daca vad inițiativa din partea cealalta , pentru ca sunt persoane care nu doresc . Promit sa ma revansez data viitoare , poate ne intalnim si pe alte meleaguri sa creăm  amintiri plăcute . 
Multi pupicei si iti Multumesc inca o data ! 💋💋

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București
6 minutes ago, loriii536 said:

Incep in primul rand prin a-ti multumi pentru timpul petrecut alaturi de mine , pot sa zic , sincer, ca si eu m-am simtit bine in compania ta ! 
In al doilea rand , imi pare rau pentru confuzia creata legată de fk , cred ca n am inteles eu intrebarea bine , tin minte ca in timp ce te sărutam pe gat m-ai intrebat daca iti place sa săruți , credeam ca faci referire la gat 🤦🏼‍♀️. Btw ti-am confirmat ca esti frumusel , de ce nu as face fk 🤪🤪? In general ofer fk daca vad inițiativa din partea cealalta , pentru ca sunt persoane care nu doresc . Promit sa ma revansez data viitoare , poate ne intalnim si pe alte meleaguri sa creăm  amintiri plăcute . 
Multi pupicei si iti Multumesc inca o data ! 💋💋

Da, acolo s-a creat confuzia 🙈 Dacă spui asta, cu prima ocazie sunt la Iași. Mulțumesc mult pentru mesaj 🤗 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...