Sari la conținut

❌ LORI TOP ❌ 0728443124


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare la toata lumea. Am reusit sa ajung la frumoasa domnitza, nu ca ar fi fost greu (foarte bine organizata metoda de programare), dar nu reuseam sa ma potrivesc cu programul ei. Recunosc ca imi plac fetele skiny. Are corp de liceanca (mai degraba de scolarita 😃). Conversatie placuta, naturala. Actiunea si ea la superlativ. Nu cred ca are rost sa o detaliez. Ce mai, o fata si o experienta de nota 10. Nu mi-am dat seama cand a trecut timpul si imi pare rau ca nu programasem decat o ora (pe care cred ca am depasit-o cu statul la taclale...). Dar data viitoare o sa ma organizez mai bine.

  • Like 2
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
8 minutes ago, p.a.b. said:

Salutare la toata lumea. Am reusit sa ajung la frumoasa domnitza, nu ca ar fi fost greu (foarte bine organizata metoda de programare), dar nu reuseam sa ma potrivesc cu programul ei. Recunosc ca imi plac fetele skiny. Are corp de liceanca (mai degraba de scolarita 😃). Conversatie placuta, naturala. Actiunea si ea la superlativ. Nu cred ca are rost sa o detaliez. Ce mai, o fata si o experienta de nota 10. Nu mi-am dat seama cand a trecut timpul si imi pare rau ca nu programasem decat o ora (pe care cred ca am depasit-o cu statul la taclale...). Dar data viitoare o sa ma organizez mai bine.

Cum ai reusit sa faci programarea? Pe site-ul de rezervari sau pe whatssap?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pe site-ul de rezervari. Apoi primesti un SMS prin care iti este confirmata rezervarea. Si inca unul cu 2 ore inainte prin care te roaga sa confirmi si pe WhatsApp ca ramane rezervarea valabila.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Buna! Am revenit cu update. Locatia mea începând de maine va fi la Soho Unirii . Programul meu pentru restul săptămânii va fi urmatorul

JOI : 12:00-18:00

VINERI : 11:30-19:30

SAMBATA : 13:00-16:30

DUMINICA : 13:00-17:00 

https://book.ontimeagenda.com/lori#service

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Buna seara! Am revenit in Bucuresti. Locatia mea este in continuare la SOHO UNIRII . 
MARTI : 12:00-21:00

MIERCURI : 11:00-21:00

JOI : 11:00-21:00

VINERI : 11:00-21:00

https://book.ontimeagenda.com/lori#service
 

Folosesc doar WhatsApp!! 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Salut, am vizitat pe Lori in ultima zi, o fata frumusica, mai slaba decat in poze, ceea ce e OK insa cam la limita, nu stiu ce care e treaba dar nu ar trebuie sa mai slabeasca.

Cred ca pe la 20 si ceva de ani, avea si unele cosuri pe fata cum mai au tinerele, sanii cam micuti dar placuti, aviz amatorilor carora le plac sanii mici, si ma lasat sa pun mana, nu a zis sau schitat nimic.

Ca actiune, nu are rost sa intr-un in detaillii pt ca fiecare cu gusturile lui, dar nu e vb de fast fuck deloc, parca nu simti ca esti un client la o escrota, si mi s-a parut ascultatoare, nu m-a refuzat la nimic, bine nu am sarit calul nici eu, si nici nu a parut ca face asa in scarba cum fac altele.

O experienta buna, am prins-o si eu seara si parea putin obosita, e de revenit mai ales daca se ingrasa putin, ii cam vedeai coastele, sper sa nu aiba probleme de anorexie. 

200 RON

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...