Sari la conținut

Lory Militari Residence 0751986825


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare 

Raspund Eu, mi am facut curaj si bine am facut.

Vizitat azi la 14.20, locatia vis a vis de La Strada, in Militari Residence,  ma prezint la camera de tortura, apartament studio situat la parter, bine utilat, prosoape mari si curate, gel de dus, saltea premium, la televizor rula un program de muzica antrenanta pentru Sport.

Aspect fata, 30 ani declarati, inalta, bine proportionata, bronzata, dantura frumoasă,  tatuaj de bun simț, sani frumosi, un pic lăsați, a practicat in tinerete sport si asta se vede.

Acțiune.....

Am intrat, am facut cunostinta, primit prosop si purces la duș, am revenit, m am asezat comod si am asteptat sa fiu răsfățat,  actiunea a inceput ok, cu sarutari, mangaieri, saruturi, ON facut cu simț de răspundere,  variat, incercari de DT, a trezit bine juniorul si am trecut la NP, am inceput cu un  LOT energic, am preluat fraiele in misionar, umeri craci, pe o parte, culminand cu "mama iedului" in diverse unghiuri unde dupa ce am transpirat bine am si finalizat, ea fiind incinsa bine m-a provocat sa raman acolo cu miscari de "twerk" acompaniate de muzica de pe fundal, m am conformat, am urmat ritmul si iata-ma cum eram amândoi transpirati maxim variind ritmul si unghiurile, am impus un ritm alert si apasat si intr-un final am finalizat glorios ambii.

Timp actiune- 1 ora dtd.

Sa trecem la note

Locatia- pentru mine 10 (sunt din cartier)

Aspect fata- 8, am depunctat din cauza sanilor un pic lasati

ON- 8, fara CIM

NP- 10, energic, sustinut, pasional.

Amenda 250 leușteni

Tarife 150 cu 250.

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
La 13.05.2021 la 17:13, dropys a spus:

Nup

Serios!? Dacă ești unul din cei care vii doar sa te uiți posibil orice răspuns din partea ta! 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
Acum 4 minute, Lory91 a spus:

Serios!? Dacă ești unul din cei care vii doar sa te uiți posibil orice răspuns din partea ta! 

Seara buna și toate cele bune! 

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Nu vrei sa ne incanti cu niste poze si paleta de servicii? Nu uita sa scrii si unde ai locatia. 

Foloseste cu incredere site-urile de gazduire sa pui poze si lasi aici linkurile. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
Acum 5 ore, gicacontra2012 a spus:

Asta e linkul și în recenzii e de bine, arata super sexy fata și cred ca fac un efort și merg pana în Militari residence sa vad posteriorul ala superb. 🙂

Te aștept cu drag 😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
La 23.07.2021 la 14:28, gicacontra2012 a spus:

Asta e linkul și în recenzii e de bine, arata super sexy fata și cred ca fac un efort și merg pana în Militari residence sa vad posteriorul ala superb. 🙂

Nu știu dacă ai făcut sau nu efortul, eu ma duc însă sigur mâine când am drum prin București. Am fost de doua ori la ea când era în Ploiești și este super. Să futeti bine. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București

Nu am Gps cu busolă umblați voi! Dacă nu aveți habar de ce am scris aici măcar nu va consumați oxigenul și energia sa scrieți aiurea!! Păstrați  o pentru lucruri mai bune! 

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...