Sari la conținut

Lory Militari Residence 0751986825


Postări Recomandate

  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București

Nu nu le șterge nimeni doar ca dacă se tot scrie se duc în jos și la un moment dat se muta pe pagina următoare...da vineri acum adică mâine după ora 14.30 sunt în București în militari rezidence 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
30 minutes ago, Lory91 said:

Nu nu le șterge nimeni doar ca dacă se tot scrie se duc în jos și la un moment dat se muta pe pagina următoare...da vineri acum adică mâine după ora 14.30 sunt în București în militari rezidence 

Program de audiente si Sambata? Daca da, pot suna maine pt o programare Sambata?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
Acum 2 ore, 71laciport a spus:

Program de audiente si Sambata? Daca da, pot suna maine pt o programare Sambata?

Da lucrez și sâmbătă, ma poți suna  pentru programare

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
Acum 13 minute, gicacontra2012 a spus:

Lory, te rugam sa ne spui dacă ești și sâmbătă disponibila și dacă da, de la ce ora ? 🙂 PS : eu as încerca să ajung sâmbăta ca este traficul mai lejer și am rămas cu gândul la pozele tale. 🙂

Lucrez și Sambata! De la ora 11

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 4 ore, Lory91 a spus:

Nu nu le șterge nimeni doar ca dacă se tot scrie se duc în jos și la un moment dat se muta pe pagina următoare...
da vineri acum adică mâine după ora 14.30 sunt în București în militari rezidence 

Dacă comentariul meu pe care l-am pus aseară era primul de pe pagina 3 (adică cel pus la ora 00:22), astăzi a ajuns ultimul pe pagina 2.
Și rocada asta eu zic că s-ar putea întâmpla numai dacă se șterge unul dinaintea lui.
Păcat că pe forum nu mai scrie câte comentarii sunt pe topic, asta ar fi lămurit totul.

Da, sunt liber și vinerea de mâine.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
Acum 40 minute, incepator2 a spus:

Dacă comentariul meu pe care l-am pus aseară era primul de pe pagina 3 (adică cel pus la ora 00:22), astăzi a ajuns ultimul pe pagina 2.
Și rocada asta eu zic că s-ar putea întâmpla numai dacă se șterge unul dinaintea lui.
Păcat că pe forum nu mai scrie câte comentarii sunt pe topic, asta ar fi lămurit totul.

Da, sunt liber și vinerea de mâine.

Nu cred ca se pot șterge! Adică eu nu am nici opțiune de ștergere  și cred ca nici voi nu aveți! Ca avem profile diferite și acum nu știu opțiunea la profilul de client....sau poate asa ai stat cu impresia! Chiar nu știu ce sa zic ...ok eu mâine sunt în Militari după ora 14 30 ...după această ore îmi poți scrie sau ma poți suna mai bine...pupici 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 28.09.2021 la 17:50, Lory91 a spus:

Buna dragii mei ,se pare ca va trebui sa amân cu o zi venirea mea în București! In loc de joi voi ajunge vineri din  cauza unei mici neînțelegeri voi putea prelua cheile locației abia vineri 

Tu ai locația in sat Dudu , comuna Chiajna...ce treaba are cu sectorul 6?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București

Face parte din sectorul 6  ești singura persoana după atâtea luni care îmi zice asa ceva ! Îți recomand să te mai interesezi ! Te pup și o zi buna în continuare !😊😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București

Te aștept la  mine în sat Dudu, comuna Chiajna  orașul București sector 6 cod poștal nu știu strada rezervelor și restu îți mai zic telefonic cu mare drag te pup 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 6 minute, Lory91 a spus:

Face parte din sectorul 6  ești singura persoana după atâtea luni care îmi zice asa ceva ! Îți recomand să te mai interesezi ! Te pup și o zi buna în continuare !😊😘

Multumesc la fel...Chiajna e in județul Ilfov , nu municipiul București...

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 46 minute, Lory91 a spus:

Nu cred ca se pot șterge! Adică eu nu am nici opțiune de ștergere  și cred ca nici voi nu aveți! Ca avem profile diferite și acum nu știu opțiunea la profilul de client....sau poate asa ai stat cu impresia! Chiar nu știu ce sa zic ...ok eu mâine sunt în Militari după ora 14 30 ...după această ore îmi poți scrie sau ma poți suna mai bine...pupici 

Nu am zis că ai șters tu sau eu,, că nu putem dacă trec mai mult de 3 minute, decât să edităm. Ci unul din admini, sau moderatori..

Ok, dar unde să îți scriu ?

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
Acum 2 ore, kosmin09 a spus:

Lori91, am inteles ca vii in Bucuresti Militari Residence vineri nu? Whatsapp ai?

Da da vineri după ora 14 30 ..nu am whatssap 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
Acum 2 ore, incepator2 a spus:

Nu am zis că ai șters tu sau eu,, că nu putem dacă trec mai mult de 3 minute, decât să edităm. Ci unul din admini, sau moderatori..

Ok, dar unde să îți scriu ?

Da da înțeleg ! 0751986825 ..pupici 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
Acum 2 ore, gicacontra2012 a spus:

Ce contează daca Lory are adresa exacta în Ilfov sau în București, important este ca ne așteaptă începând de mâine în militari residence . 🙂

Exact la acest lucru ma gândeam și eu ! Pana la urma vrei sa vii sa te simți bine și cam atât nu sa facem studiul de caz împărțirea orașului București (ilfov ) ...atâta timp cât zic Militari Rezidence, stie toată lumea unde este și în plus ff mulți zic la fel sectorul 6 si pe public la fel e băgat la sectorul 6 ! Dar mna...am lămurit o oricum toate bune și la locul lor ..pupici 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București

Bună dragii mei  va aștept începând de azi ,în Militari rezidence ..disponibilitatea mea va fi între orele 10:00:21:00 zi de zi  ! Pentru programări ma găsiți telefonic de preferat la 0751986825! 🎁150 -30min (1 finalizare) ...250-1h (2 finalizări)...Servicii:sex normal protejat, sex oral protejat/neprotejat (în funcție de igiena),deepthrot (în funcție și de dimensiune),sărutări, mângâieri, ejaculare corporala, masaj, 69! Nu primesc cu dimensiuni mari ,cu silicon, bile ,canamicina ,și nici persoane în stare de ebrietate! Va rog sa nu negociați prețul! Mulțumesc!va pup și va aștept cu drag intr un mediu perfect de relaxare cu siguranță plăcut alături de mine !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
  • Telefon: 0751986825
  • Oras:București
Acum 9 minute, chriiis a spus:

Poti sa pui si alte poze? Ms

După cum am spus unei persoane mai sus ,când voi avea timp sa îmi fac câteva poze voi face și voi pune!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
Acum 5 ore, Lory91 a spus:

După cum am spus unei persoane mai sus ,când voi avea timp sa îmi fac câteva poze voi face și voi pune!

Isi cer scuze colegii ca te retin din timpul tau pretios. Se intelege f clar ca n ai timpul necesar pentru 2-3 poze + postare.

Apreciem daruirea ta!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...