Sari la conținut

❤Noua in orasul vostru ❤


Postări Recomandate

Acum 16 minute, colericul a spus:

Inca una ce uita de numarul de telefon: 0756800021

S-a plimbat ceva:

 

 

 

 

 

 

 

 

Este mai plinuta dar e laudata pentru oral si seriozitatea serviciilor, are plangeri in ce priveste respectarea programarilor .

Astept recenzii de la voi eu v-am ajutat cu sinteza informatiilor.

Buna multumesc ..Imi respect programarile  doar a fost o întâmplare ora o ora prea dimineata si eu asteptam o confirmare cat de traziu de la persoana aceia..

Link spre comentariu
Acum 4 minute, nicoleta_07 a spus:

Buna multumesc ..Imi respect programarile  doar a fost o întâmplare ora o ora prea dimineata si eu asteptam o confirmare cat de traziu de la persoana aceia..

Scz era ora prea dimineata ..inainte sa imi incep programul de lucru

Link spre comentariu
Acum 12 ore, sergiu_1981 a spus:

Sta cu ea un rechin 🦈. .

Nu mergeți la ea !!!

 

Buna daca ai fost la mine si văzut că am bărbat în casa de iti dai cu parerea Domnule ? Sa iti confirme ce-i care au fost la mine ."Am colega fraților "Nu bărbați in casa ...dar nu am peste sau rechin in casa ..Ferească Dumnezeu ce poti scoate pe gura 

 

Link spre comentariu
Acum 12 ore, sergiu_1981 a spus:

Sta cu ea un rechin 🦈. .

Nu mergeți la ea !!!

 

Domnul care mi-a scris daca as sta singur as avea clienti..el nu sa referit c am peste sau rechin..el sa referit la colega mea ..Nu la bărbat în casa ...Doamne fereste 

Link spre comentariu
Acum 14 minute, Iuli81 a spus:

Eu m-am referit la faptu ca poți sa dai ochi an ochi cu colegu de ciocane 

Asta nu inseamna ca am peste sau rechin  in casa daca e nașpa locația...Dacă dorești să vii bine Dacă nu iar bine ...Si nu te mai trezi sa vb pe aici ca am bărbat în casa ...o zi faina. Pup

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Fata e de încercat daca va plac femeile mai cu forme, pe Galati am avut vizite reușite si e o persoana pro client. 

Stie sa faca oral bun si isi da silinta la actul sexual principal, nu e pe modul fast fuck doar ca sa te lase fara banuti si nesatisfăcut, e cu experiență mai ales.

Te mai asteptam si la Galati în viitorul apropiat Nicoleta. 

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 5 minute, gicaw0w a spus:

Fata e de încercat daca va plac femeile mai cu forme, pe Galati am avut vizite reușite si e o persoana pro client. 

Stie sa faca oral bun si isi da silinta la actul sexual principal, nu e pe modul fast fuck doar ca sa te lase fara banuti si nesatisfăcut, e cu experiență mai ales.

Te mai asteptam si la Galati în viitorul apropiat Nicoleta. 

Buna multumesc pt recenzia facuta...poate reușesc să revin pe galați..o zi frumoasa sa ai si te pup 😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...