Sari la conținut

Nouă și reală! Prima dată in Timișoara!


Postări Recomandate

Citisem pe topicul din Iasi ca ar fi unele probleme la programari dar am zis sa incerc.

Programat de la ora 14:00 pt ora 16:30 si a ramas sa ii scriu cand plec de acasa . A spus ca are pe cineva si mai dureaza 30-40 min. Nu a mai dat nici un semn doar seen

Rog pe cineva cu experienta sa o consilieze in legatura cu programariile in vederea remedierii problemelor existente.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 42 minute, GIORGIMAICAL a spus:

Citisem pe topicul din Iasi ca ar fi unele probleme la programari dar am zis sa incerc.

Programat de la ora 14:00 pt ora 16:30 si a ramas sa ii scriu cand plec de acasa . A spus ca are pe cineva si mai dureaza 30-40 min. Nu a mai dat nici un semn doar seen

Rog pe cineva cu experienta sa o consilieze in legatura cu programariile in vederea remedierii problemelor existente.

Buna. Legat de programări, nu ma prea bazez pe ele pentru ca sunt multe persoane care se programează și nu ajung. Iar dacă eu ma eliberez și deja trece ceva timp de la ultimul mesaj prefer sa nu scriu înapoi pentru ca poate deranjez in acel moment.  Mersi 🤪

Nu ma pot baza pe programări pentru ca, crede-ma de când am ajung aici, majoritatea persoanelor care s-au programat nu au ajuns și cei care nu s-au programat au ajuns. Cum și la voi este temerea sa nu fie fata din poze așa și la mine este temerea. Imi pare rău. Te astept cu drag după ora 8, când ai timp! Mersi !🙃

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Dă-mi nr de la interfon... Și sun când ajung 😜

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 2 minute, costy7 a spus:

Bun măcar știm și noi cum sta treaba primul venit primul servit, poate ma risc totuși la noapte ca au ridicat ăștia restrictiile😎

Eu merg pe premisa sunatului cu 30/40 de min înainte, nu cu doua zile pentru ca nu am nicio certitudine .

Link spre comentariu
Reputație: 1308
Acum 13 minute, Anastasia- a spus:

Eu merg pe premisa sunatului cu 30/40 de min înainte, nu cu doua zile pentru ca nu am nicio certitudine .

Doamne ferește nici eu nu sunt fan programări de pe o zi pe alta, îmi plac lucrurile spontane

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 6 minute, costy7 a spus:

Doamne ferește nici eu nu sunt fan programări de pe o zi pe alta, îmi plac lucrurile spontane

E mai fun sa suni când ești HOT și sa vii direct, decât sa programezi dinainte. Asta este opinia mea!❤️

  • Like 1
Link spre comentariu

 

Pentru cei foarte spontani tin sa mentionez ca programarea am facuto astazi de la ora 14;00 pt ora 15;00 doar ca era ocupat si atunci am cazut de acord la ora 16;30 . Nu cu 1 saptmana inainte . 

O sa merg si eu pe premisa ochi pentru ochi daca asa se tine cont de programari:)

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 15 minute, GIORGIMAICAL a spus:

 

Pentru cei foarte spontani tin sa mentionez ca programarea am facuto astazi de la ora 14;00 pt ora 15;00 doar ca era ocupat si atunci am cazut de acord la ora 16;30 . Nu cu 1 saptmana inainte . 

O sa merg si eu pe premisa ochi pentru ochi daca asa se tine cont de programari:)

Uite de exemplu, acum la ora 19 am avut doua programări. Unul mi-a spus ca nu poate ajunge, altul nu a mai spus nimic. Este normal sa mi iau și eu o marja de precauție. Atunci chiar am fost ocupată și s a prelungit timpul, imi pare sincer rău. Ți-am spus dacă dorești, eu te astept cu mare drag.

Link spre comentariu
1 hour ago, Anastasia- said:

Uite de exemplu, acum la ora 19 am avut doua programări. Unul mi-a spus ca nu poate ajunge, altul nu a mai spus nimic. Este normal sa mi iau și eu o marja de precauție. Atunci chiar am fost ocupată și s a prelungit timpul, imi pare sincer rău. Ți-am spus dacă dorești, eu te astept cu mare drag.

Și când ajung ambii clienți în același timp, ce faci? 

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
2 minutes ago, Anastasia- said:

L-am programat pe al doilea după ce mi-a spus primul ca nu poate ajunge !😉

(răspunsul trebuia să fie pt o postare mai sus) Cum ce face... Simplu! 

Care sună primul la interfon, ăla e fericitul 😜

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 24 minute, Cozonac7 a spus:

(răspunsul trebuia să fie pt o postare mai sus) Cum ce face... Simplu! 

Care sună primul la interfon, ăla e fericitul 😜

Nu se face chiar așa🙃 am spus ca dacă nu vine cineva, bag pe altcineva. Este normal nu? Acum nu pot pierde și eu dacă cineva nu mai poate venii 😉

Link spre comentariu

Până la urmă asta e tot programare cu confirmare: cine nu confirma înseamnă că nu ajunge. Cam toate fetele procedează la fel.

În schimb mai susbse înțelegea că ai programat ambele persoane în același timp (double booking cum practică companiile aeriene) și mă gândeam că trebuie să îi inviți la group 👨‍❤️‍💋‍👨👨‍❤️‍💋‍👨👨‍❤️‍💋‍👨

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 4 minute, GrooveDr. a spus:

Până la urmă asta e tot programare cu confirmare: cine nu confirma înseamnă că nu ajunge. Cam toate fetele procedează la fel.

În schimb mai susbse înțelegea că ai programat ambele persoane în același timp (double booking cum practică companiile aeriene) și mă gândeam că trebuie să îi inviți la group 👨‍❤️‍💋‍👨👨‍❤️‍💋‍👨👨‍❤️‍💋‍👨

Am precizat ca unul mi-a confirmat ca nu poate ajunge😌

Link spre comentariu

Parintii mi-au spus cand eram mic sa nu ma dau batut niciodata.

 Asa am facut si astazi si m-am reprogramat de la ora 21:30.

A fost cea mai frumoasa experienta care mi s`a intamplat recent si ma gandesc serios sa ii mai fac o vizita in seara asta dupa ce imi termin job`ul tinand cont ca maine vrea sa ne paraseasca.

Notele : 10 pe linie 

De recomandat : Cu siguranta

 

Link spre comentariu
Reputație: 1308
Acum 6 minute, GIORGIMAICAL a spus:

Parintii mi-au spus cand eram mic sa nu ma dau batut niciodata.

 Asa am facut si astazi si m-am reprogramat de la ora 21:30.

A fost cea mai frumoasa experienta care mi s`a intamplat recent si ma gandesc serios sa ii mai fac o vizita in seara asta dupa ce imi termin job`ul tinand cont ca maine vrea sa ne paraseasca.

Notele : 10 pe linie 

De recomandat : Cu siguranta

Dane mai multe detalii preturi servicii

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 9 minute, GIORGIMAICAL a spus:

Parintii mi-au spus cand eram mic sa nu ma dau batut niciodata.

 Asa am facut si astazi si m-am reprogramat de la ora 21:30.

A fost cea mai frumoasa experienta care mi s`a intamplat recent si ma gandesc serios sa ii mai fac o vizita in seara asta dupa ce imi termin job`ul tinand cont ca maine vrea sa ne paraseasca.

Notele : 10 pe linie 

De recomandat : Cu siguranta

 

Mulțumesc din suflet ! Am spus ca nu este cu rea voința! Te astept cu drag❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
1 hour ago, costy7 said:

De ce razi și tu ai sunato😎😀

Eu nu am minute!! 😜

Link spre comentariu
Reputație: 1308

Salutare.. Mai eu nu ma iau după părinți  dar eu fac o mica nerecenzie. Atras bineînțeles de înălțimea ei, am o erectie deosebita când aud de fete de 1,85 și am purces la îndeplinirea ei. Dar fără sorti de izbândă deși am vb pe watsup vreo 3 ore, glumesc vreo ora nu am avut parte decât de niște poze care arătau intru(un mare fel și scuzele de rigoare ca mâine purcede spre Iași și trebuie sa conducă. PS. Am aflat în mare taina😎PM ca de fapt nu am pierdut nimic, acu eu nu m-am dat cu sama ca o fi de bine ca o fi de rău. Hai v-am pupat aseară pt mine a fost revelionul știți voi la ce ma refer Fără mascaaaaaaaaaaaaaaa

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...