Sari la conținut

0765195110 de evitat.


Postări Recomandate

Sunat in jurul orei 20:00, a raspuns relativ repede, pretul 250 ora on np, nu se poate cim, a zis cu jumatate de gura ca accepta fk, programat o ora, spunandu-mi sa sun cu 15 min inainte. Am ajuns devreme la locatie cu 20 de min inainte , brazda g-uri, peste doar cateva minute un baiat coborand dintr-un taxi ma intreaba daca stiu care e blocul x, acesta fiind chiar blocul la care aveam treaba, poate a fost doar o coincidenta dar deja am simtit ca ceva nu e in regula. Sunat cu 15 min inainte de programare, alte apeluri dupa nu a mai raspuns. De trecut la de evitat.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ubicuu
  • Oras:Ubicuu
Acum 57 minute, obilux a spus:

Sunat in jurul orei 20:00, a raspuns relativ repede, pretul 250 ora on np, nu se poate cim, a zis cu jumatate de gura ca accepta fk, programat o ora, spunandu-mi sa sun cu 15 min inainte. Am ajuns devreme la locatie cu 20 de min inainte , brazda g-uri, peste doar cateva minute un baiat coborand dintr-un taxi ma intreaba daca stiu care e blocul x, acesta fiind chiar blocul la care aveam treaba, poate a fost doar o coincidenta dar deja am simtit ca ceva nu e in regula. Sunat cu 15 min inainte de programare, alte apeluri dupa nu a mai raspuns. De trecut la de evitat.

Ce gafa ai făcut, trebuia să-i spui ăluia că blocul e in alt cartier și să-l bagi înapoi în taxi🤪

Link spre comentariu
  • Oras:Ubicuu
  • Oras:Ubicuu
Acum 10 minute, robi29 a spus:

Si ar fi scris amandoi aici ca au luat teapa 😂😂

După ce m-a făcut la fel, alaltaieri, aia cu curu mare, Melissa, eu schimb tactica daca mai merg pe Publi. Decât să ajung sa fac șanțuri in jurul blocului, mai bine le tin pe vrajeala, in telefon, un sfert de oră, până ajung la ușa. Bag caterinca, le zăpăcesc, pai eu bănuiam că astea ne înșeală dar acum chiar am dovada!!!!!!🤬

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ubicuu
  • Oras:Ubicuu
Acum 18 minute, obilux a spus:

😅 chiar m-am gandit la asta.

Nu râde prietene că tu ascunzi o trauma! Sa vezi șogorul cu ochii tăi și apoi să pleci acasă în timp ce prințesa promisă suge pula, nu e ușor! Eu știu câte țigări am sudat alaltăieri și nu l-am văzut pe ăla, doar mi-a trecut prin cap că sa vezi că aia cu curu mare o fi cu altu.🤔

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...