Sari la conținut

Buburuza Micuta, Obraznica si Nimfomana - 0733471263


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 7/19/2021 at 5:17 PM, raducanuc said:

Care e topicul de recenzii? 

nu stiu exact cum functioneaza partea asta, mi-au fost lasate recenzii aleatoriu pe diferite thread-uri, nu sunt centralizate.

Disponibila :D

Link spre comentariu
  • Oras:oslo
  • Oras:oslo

Hi Ramo

I follow you with great interest,  You are fantastic😍 

I have a few days in Bucuresti next week,  is it possible to visit you friday or saturday,  any time🙂

Hope to see and feel you

Br Peter

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 8/11/2021 at 1:54 PM, kanon said:

Hi Ramo

I follow you with great interest,  You are fantastic😍 

I have a few days in Bucuresti next week,  is it possible to visit you friday or saturday,  any time🙂

Hope to see and feel you

Br Peter

 

Hello, you are welcomed to making a booking anytime. Just contact me on whatsApp.

 

On 8/11/2021 at 3:06 PM, morometeion said:

Putem sa ne înscriem la gangbang și altfel sau decât pe onlyfan ? 

Gangbang-ul a fost, o sa urmeze si altele si vedem in momentul respectiv. Prima oara am vrut pentru fanii mai apropiati <3. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
24 minutes ago, extraterestru78 said:

Daca vii in Brasov saptamana asta, am sa te caut😇

De luna viitoare vrem sa ne luam o masina si ne-am putea deplasa si in orasele din jurul Bucurestiului. Acum ne gandeam sa mergem 2-3 zile undeva (ca un fel de city break) si o zi din acelea sa fie fun+job :D

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 10.06.2021 la 17:12, angel666 a spus:

Dragi colegi ,

am avut ocazia sa vorbesc cu domnișoara Ramona pe whattsapp pentru un filmuleț la alegerea mea pe o anumită tema. Aceasta mi-a raspuns repede iar pentru 100ron am primit filmulețul de 7-8 minute  cu exact cea ce doream . Multumesc Ramo😘
Dupa toate astea am vorbit cu ea zilele trecute si am stabilit o programare pentru luni seara unde voi merge impreuna cu iubita mea. Sper ca totu sa decurga bine! O sa revin cu un review pe marti, miercuri cand voi avea timp si dupa Ce ne vom intalni . Pana in prezent domnișoara Ramo a dat dovada de profesanalism. 

Nu ai mai revenit cu review cum ai promis. Iubita nu a fost multumita, este? Si-au bagat fetele botul la savarina sau….?

Link spre comentariu
Acum 6 minute, laury a spus:

Nu ai mai revenit cu review cum ai promis. Iubita nu a fost multumita, este? Si-au bagat fetele botul la savarina sau….?

Din pacate. Ajuns la București cu avionul        In acea luni seara, ca prin surprindere la domnișoara Ramo ia venit ciclul asa ca nu ne-am mai vazut. Ea a zis ca a luat ceva medicamente pentru oprire dar ca acestea nu-și fac efectul de aceasta data iar eu neputând sa stau mai mult in București deoarece am avut alt avion spre Cluj urmatoarea dimineata  am rămas doar cu o mica excursie pana la București intr-o frumoasa seara de luni in mijlocul lunii Iunie impreuna cu iubita mea. 
In schimb măcar experienta de la hotel cu prietena mea a fost frumoasa. Detalii nu dau ca nu sunt genu si  nu-și au rostu

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
1 hour ago, angel666 said:

 In acea luni seara, ca prin surprindere la domnișoara Ramo ia venit ciclul asa ca nu ne-am mai vazut. Ea a zis ca a luat ceva medicamente pentru oprire dar ca acestea nu-și fac efectul de aceasta data

Pentru niște bani să recurgi la metode drastice de a opri cursul natural al vieții.. Asta nu mai e tehnică de marketing, ci esență de promiscuitate 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila
La 23.08.2021 la 14:30, ramo966 a spus:

De luna viitoare vrem sa ne luam o masina si ne-am putea deplasa si in orasele din jurul Bucurestiului. Acum ne gandeam sa mergem 2-3 zile undeva (ca un fel de city break) si o zi din acelea sa fie fun+job :D

Bună! Hai in zona Galați-Braila. E aproape și ai doua orașe mari în același timp.😁

 

Link spre comentariu

La 23.08.2021 la 14:30, ramo966 a spus:

De luna viitoare vrem sa ne luam o masina si ne-am putea deplasa si in orasele din jurul Bucurestiului. Acum ne gandeam sa mergem 2-3 zile undeva (ca un fel de city break) si o zi din acelea sa fie fun+job :D

Te asteptam in Ploiesti!

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...