Sari la conținut

Noua in oras🥰


Postări Recomandate

  • Oras:România
  • Oras:România

Vazand ca a revenit in oras mi-am zis sa o mai incerc odata.

Locatia e aceeasi in M...

Programat pe wapp si am ajuns la ea.

Am schimbat cateva vorbe despre ce a mai facut in ultima vreme si am trecut la actiune.

Oral bunicel,dar clar mai are de invatat.Se straduieste sa il faca bine dar inca nu are suficienta experiență. Cu timpul va invata.Dar m-am simtit bine.

Am pus gumita si am trecut in misionar.Aici e perfecta.O simti bine in ea.E stramta si se simte binte fierbinteala din interior.Te mangaie in timp ce o penetrezi si misca bine din baxin.

Am schimbat in mama iedului si am pompat.Imaginea e bestiala.Are un posterior frumos. Dupa cateva minute bune am scos gumita si am finalizat glorios.

Din nou o experienta placuta cu aceasta domnisoara 

Merita vizitata

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 2 minute, redscorpio a spus:

Vazand ca a revenit in oras mi-am zis sa o mai incerc odata.

Locatia e aceeasi in M...

Programat pe wapp si am ajuns la ea.

Am schimbat cateva vorbe despre ce a mai facut in ultima vreme si am trecut la actiune.

Oral bunicel,dar clar mai are de invatat.Se straduieste sa il faca bine dar inca nu are suficienta experiență. Cu timpul va invata.Dar m-am simtit bine.

Am pus gumita si am trecut in misionar.Aici e perfecta.O simti bine in ea.E stramta si se simte binte fierbinteala din interior.Te mangaie in timp ce o penetrezi si misca bine din baxin.

Am schimbat in mama iedului si am pompat.Imaginea e bestiala.Are un posterior frumos. Dupa cateva minute bune am scos gumita si am finalizat glorios.

Din nou o experienta placuta cu aceasta domnisoara 

Merita vizitata

Multumesc te mai astept ma bucur ca iti place pupici ❤️❤️🤗

Link spre comentariu
Acum 19 minute, iulianal a spus:

Am sunat vineri seara după 22…. I-am zis ca ajung in 10 min, totul ok, când am ajuns la scara ei, nu a mai răspuns la tel, mi-a dat sms ca ma roagă sa ma întorc sâmbătă! Deci… nu știu ce sa zic…

Așa ceva nu se face  👎 un mare minus ! Chear ma gândeam sa o vizitez ! 👎👎👎

Link spre comentariu
1 oră în urmă, iulianal a spus:

Am sunat vineri seara după 22…. I-am zis ca ajung in 10 min, totul ok, când am ajuns la scara ei, nu a mai răspuns la tel, mi-a dat sms ca ma roagă sa ma întorc sâmbătă! Deci… nu știu ce sa zic…

Buna dar daca tu nu ai programare nu cred ca este frumos sa pun pe cineva care are programare sa astepte acolo mai sus scrie destul de clar ca eu lucrez cu programari eu tiam zis poate sa nu vi ca sa nu astepti asa ca nu ori ce sa intampla trebuie scrii aici pe forum o zi frumoasa 

Link spre comentariu
Acum 53 minute, abbasus a spus:

Așa ceva nu se face  👎 un mare minus ! Chear ma gândeam sa o vizitez ! 👎👎👎

Eu cred ca trebuie sa imi respect programarile si daca iam zis ca nu se poate asta nu inseamna ca nu ma poti vizita o programare se confirma cu 30 minute inainte zi frumoasa sa ai si te astept cu mare drag 😘

Link spre comentariu
Acum 1 minut, iulianal a spus:

Heyyyy, ți-am zis așa: sunt in centru, ajung jn 10 min… am întrebat: e ok sa vin, ești liberă? Ai zis: da, vino.

Nu cred ca fac de astea eu cine ma stie poate spune asa ca poti sa iti faci o programare si confirmata cu 30 minute inainte si ai sa vezi ca totul este ok pup 😘

Link spre comentariu

Trebuia sa zici: uite am pe cineva programat de la ora x, nu sa zici: da, vino…și când ajung sa sun, ma chemi următoarea zi. Daca într-adevăr aveai pe  cineva programat, nu cred ca era greu sa zici ca ai programări făcute… 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 7 minute, iulianal a spus:

Eu zic ca nu aveai programat, doar ca a ajuns cineva înaintea mea! In fine, poate altădată! 

Te astept cu drag dar trebuie sa imi respect programarile daca domnul nu a ajuns la ora care trebuia am zis ca nu mai vine poate si am zis tie sa vi ! Dar dupa mia scriss si team anuntat pe tine ! 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba
Acum 8 ore, iulianal a spus:

Am sunat vineri seara după 22…. I-am zis ca ajung in 10 min, totul ok, când am ajuns la scara ei, nu a mai răspuns la tel, mi-a dat sms ca ma roagă sa ma întorc sâmbătă! Deci… nu știu ce sa zic…

Si eu am sunat-o vineri si i-am zis ca intr-o ora ajung in alba .a zis sa o sun cand ajung in Alba ca e prin oras .zis si facut ajung si o sun .Nu răspunde , după ma suna ea si imi zice e in magazin ma suna cand iasa ..zic sa ma pun la o terasă sa beau un suc cv ...dupa circa 40 de min o sun ..Da ocupat si trimite mesaj ca inca e tot in oras ..avand cv treaba de rezolvat zic hai mai astept ...dupa o ora o sun dar nu rasp si imi tr meaj ca e tot in oras si ca mai stă. Nu putea zice azi vineri încep programul numa de la ora x .... lucrurile mici fac diferenta ...păcat caci am auzit ca e destul de drăguță si tinerica ...eu unul m-am lecuit de tine !!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...