Sari la conținut

Eva Sins 0784 850 971 tel si wp


Postări Recomandate

  • Oras:Universitate
  • Oras:Universitate

Eva Sins 0784850971 tel / whatsapp

Buna sunt Eva , m-am intors dupa o pauza de 3 ani. Sunt relativ noua nici inainte nu am lucrat prea mult. 

Poze reale si recente

Imgur: The magic of the Internet

Imgur: The magic of the Internet

Imgur: The magic of the Internet

Imgur: The magic of the Internet

Ma gasiti in aceasta noapte si maine

Locatia mea este in zona universitate

Este prima mea zi dupa foarte mult timp sunt usor timida astazi

daca vreti sa ne cunoastem in aceasta noapte va invit la mine

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bine ai venit 😍

Ar trebui sa postezi si serviciile care le prestezi, preturile...etc

Cat mai multe detalii, cu atat mai bine

oral- protejat sau nu

normal- la fel

anal- la fel 

Topic vechi nu ai ?! 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vorbit cu d-ra pe whatsapp....

Acelasi ser de poze postate de colegu mai sus, cu specificatia ca nu are altele momentan dar o sa isi faca.

Servicii si preturi :

OP

NP 
 

150 lei/fin cu 200 lei/h.

Locatia: Universitate

Pozele imi plac, sper sa o vizitez si revin cu recenzia🥃

  • Like 2
Link spre comentariu

In aceasta noapte si maine, adica o sa lucrezi doar 2 zile dupa care o sa te retragi din nou? Eu unul nu stiu daca dispun momentan financiar pentru noaptea asta si maine, dar nu m-ar deranja sa te vizitez in viitorul apropiat care nu o fie in noaptea asta si maine. Arati superb din poze. Numai bine!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Frate Laury , arata interesant fata nimic de zis , dar stii ca nu sunt deloc adeptul oralului protejat ( decat in extrem de rare cazuri , a se citi trofeu , cand abdic daca chiar e ceva de neratat ) , altfel precum bine a zis si confratele Xtravagant , nu ma incanta ideea de oral protejat. Daca ar combina totusi oralul protejat cu un FK intens , ar mai fi ceva , altfel...... 

  • Like 3
Link spre comentariu

Eva este o tipa ok super frumusica 

Pozele sunt reale

Cred fiind mai la inceput este Inca timida Dar are mare potential 

Locatie 9 mic modest cochet intim

Eva 9

Oral 8.5 (mi-ar fi placut ONP si COF sau CIM Dar poate revin si cine stie)

Normal 9 nu comenteaza si se muleaza cum trebuie nu te grabeste

Eva incearca sa te faca sa te simti bine este prietenoasa este la inceput si se simte asta pe partea de GFE si timiditate la asta Inca mai trebuie lucrat . Poze reale 

Merita incercat pentru ca este noua draguta si joviala 

Eu revin dupa ce se mai rodeaza un pic 

Pentru amatori de ceva nou merita o tura 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 24007
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 7 minute, bmc8888 a spus:

Nu este fata din topic ,este Eva care era prin 2015 16 pe nerva traian la apartamentul cu biblioteca .

Deci nu e prospatura deloc! 😆

Link spre comentariu
Chiar acum, laury a spus:

Deci nu e prospatura deloc! 😆

Are topic pe  aici , Eva bruneta lasciva cred ca asa se nume ,a ar trebui unite ,se retrasese de ceva timp acum vad a sa reintors ,o sa merg zilele urmatoare pe la ea.

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 24007
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
1 oră în urmă, bmc8888 a spus:

Are topic pe  aici , Eva bruneta lasciva cred ca asa se nume ,a ar trebui unite ,se retrasese de ceva timp acum vad a sa reintors ,o sa merg zilele urmatoare pe la ea.

Vezi ca incurca programarile...nu are un program clar iar la telefon ezita sa raspunda clar la intrebari

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai colegi, Evasins de aici, NU este Eva bruneta lasciva, ( cand am vazut ca ar fi revenit Eva ma luasera palpitatiile, dar e alarma falsa :)  ) am vorbit cu fata din prezentul topic si mi-a spus ca a lucrat acum cativa ani in zona rond Alba Iulia si nu are vreo legatura cu fata de care au spus colegii. A vorbit frumos si nu s-a suparat cand i-am zis ca deocamdata nu voi merge la ea, pentru ca am crezut ca este o alta fata. Asa ca cei care vor sa incerce serviciile ei o pot face, pentru ca cel putin la prima vedere pare o fata ok.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Daca imi aduc aminte bine era o fata slabuta Simona pe la rond Alba Iulia, care avea sanii mari, areole mari, dar care din pacate o daduse intr-un vocabular care nu facea cinste unei femei. Telefonic fata era ok, dar pe topicul ei.....A disparut intre timp. Ca si preturi avea 250H. Oare sa fie ea? 

Link spre comentariu
Reputație: 24007
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 13 minute, gicacontra2012 a spus:

Mai colegi, Evasins de aici, NU este Eva bruneta lasciva, ( cand am vazut ca ar fi revenit Eva ma luasera palpitatiile, dar e alarma falsa :) ) am vorbit cu fata din prezentul topic si mi-a spus ca a lucrat acum cativa ani in zona rond Alba Iulia si nu are vreo legatura cu fata de care au spus colegii. A vorbit frumos si nu s-a suparat cand i-am zis ca deocamdata nu voi merge la ea, pentru ca am crezut ca este o alta fata. Asa ca cei care vor sa incerce serviciile ei o pot face, pentru ca cel putin la prima vedere pare o fata ok.

A sunat un amic de aici iar fata a confirmat telefonic ca este fosta Eva nerva traian. Ulterior sm vb si eu cu ea ptr o programare dar a incurcat orele si nu m am mai dus. Deci....

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Laury eu i-am trimis un link cu topicul Evei bruneta lasciva si dupa ce s-a uitat mi-a spus ca nu este ea si nu are legatura cu fata din linkul trimis. Acum vad ca tu spui ca ar fi confirmat cuiva ca ea ar fi, chiar nu stiu ce sa mai cred, dar in poze de aici nu prea este Eva bruneta lasciva.

Link spre comentariu

Reputație: 24007
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 31 minute, gicacontra2012 a spus:

Laury eu i-am trimis un link cu topicul Evei bruneta lasciva si dupa ce s-a uitat mi-a spus ca nu este ea si nu are legatura cu fata din linkul trimis. Acum vad ca tu spui ca ar fi confirmat cuiva ca ea ar fi, chiar nu stiu ce sa mai cred, dar in poze de aici nu prea este Eva bruneta lasciva.

A confirmat si la altii, nu numai mie. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...