Sari la conținut

Eva Sins 0784 850 971 tel si wp


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:...
  • Oras:...
20 hours ago, alex_sailor said:

O fi tipa din topicul asta?

Cred ca ea este, mai ales ca seamana la corp si a mentionat ca acum 3 ani nu a lucrat prea mult. Eva de acum 3 ani a prestat maxim 1 an.

Culmea e ca multi dintre noi am vizitat-o  (il pupparo, bebe2014, ionelsimanco, etc...) dar pe mine m-a lasat memoria, semnele batranetii. Am facut chiar si recenzie la vremea respectiva.

27 minutes ago, laury said:

A sunat un amic de aici iar fata a confirmat telefonic ca este fosta Eva nerva traian. Ulterior sm vb si eu cu ea ptr o programare dar a incurcat orele si nu m am mai dus. Deci....

Banuiesc ca daca toti o intreaba la telefon daca e Eva lasciva de la Nerva Traian, fata pana la urma zice ca noi...

22 minutes ago, gicacontra2012 said:

Laury eu i-am trimis un link cu topicul Evei bruneta lasciva si dupa ce s-a uitat mi-a spus ca nu este ea si nu are legatura cu fata din linkul trimis. Acum vad ca tu spui ca ar fi confirmat cuiva ca ea ar fi, chiar nu stiu ce sa mai cred, dar in poze de aici nu prea este Eva bruneta lasciva.

Cel mai sigur vom sti cand o va vizita un fost client de-al Evei24. Daca ar fi fost chiar Eva24 lasciva, nu vad de ce nu s-ar fi prezentat exact asa, stiind cat de multi o dorim inapoi!

Eu zic ca 90% e Eva fosta colega a Alexei19x, ce a prestat in rond la Alba Iulia si care nu m-a impresionat atat de mult incat sa-mi ramana intiparită pe retina.

Dar poate a evoluat si cred ca o voi revizita sa observ imbunătățirile daca exista, dar poate mai lucreaza la oferta de servicii, poate adaugă oral neprotejat sau/si FK, dar nu la nivelul celor oferite acum 3 ani.

Scuze daca sunt rautacios....

  • Like 6
Link spre comentariu
Reputație: 4541
Acum 4 ore, bmc8888 a spus:

Are topic pe  aici , Eva bruneta lasciva cred ca asa se nume ,a ar trebui unite ,se retrasese de ceva timp acum vad a sa reintors ,o sa merg zilele urmatoare pe la ea.

Eva de care spui tu era tare de tot.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt total de acord cu fratele Castellano. Am recitit tot topicul Evei de la Rond Alba Iulia si ea cred ca e. Totusi , atunci facea oral nepro si FK , acum zice ca nu. Ne vom lamuri. 

Nici eu nu cred ca e Eva lasciva . 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut ! Vizitat d-ra duminica pe fuga...

Pe acurt : Locatie "ciudatica" un pic, langa biserica de pe str. Boteanu, bloc din perioada interbelica. Urcat la etaj prjmesc mesaj "intri direct" 😂🤦‍♂️....deschid usa la ap indicat si dau intr-un hol cu 2 ap diferite🤦‍♂️

Un gen de ap 2 cam confort 2, se vedea ca este tranzit mare pe acolo.

Nu mi-a cerut banii inainte, acitat la final 100 lei/fin.

OP- cam stangace dar ok

NP-caprita si finalizat in balon dupa cateva minute.

Este vorbareata, glumeata, o fire placuta.

I-am sugerat sa isi schimbe locatia.

P.S La final dupa ce i-am inmanat banii a fugit cu ei in camera alaturata🤔....nu vad de ce s-ar fii grabit sa duca banii pana sa ies eu pe usa ?!

De vizitat daca esti prin zona, dar nu va asteptati la ceva memorabil.

Poze reale din prima pagina.

 

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Universitate
  • Oras:Universitate
3 hours ago, hennesy said:

Va salut ! Vizitat d-ra duminica pe fuga...

Pe acurt : Locatie "ciudatica" un pic, langa biserica de pe str. Boteanu, bloc din perioada interbelica. Urcat la etaj prjmesc mesaj "intri direct" 😂🤦‍♂️....deschid usa la ap indicat si dau intr-un hol cu 2 ap diferite🤦‍♂️

Un gen de ap 2 cam confort 2, se vedea ca este tranzit mare pe acolo.

Nu mi-a cerut banii inainte, acitat la final 100 lei/fin.

OP- cam stangace dar ok

NP-caprita si finalizat in balon dupa cateva minute.

Este vorbareata, glumeata, o fire placuta.

I-am sugerat sa isi schimbe locatia.

P.S La final dupa ce i-am inmanat banii a fugit cu ei in camera alaturata🤔....nu vad de ce s-ar fii grabit sa duca banii pana sa ies eu pe usa ?!

De vizitat daca esti prin zona, dar nu va asteptati la ceva memorabil.

Poze reale din prima pagina.

 

multumesc pentru vizita

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 24006
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 15.05.2021 la 21:54, hennesy a spus:

Vorbit cu d-ra pe whatsapp....

Acelasi ser de poze postate de colegu mai sus, cu specificatia ca nu are altele momentan dar o sa isi faca.

Servicii si preturi :

OP

NP 
 

150 lei/fin cu 200 lei/h.

Locatia: Universitate

Pozele imi plac, sper sa o vizitez si revin cu recenzia🥃

Frate ai dat 100 lei? Aici ziceai de 150 fin?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 21 ore, laury a spus:

Frate ai dat 100 lei? Aici ziceai de 150 fin?

Sslut laury🤠 ! Am specificat pe prima pagina dupa ce am vorbit cu ea si i-am sugerat sa aiba in meniu si varianta "pe fuga".

Am plagit 100 lei.🤠🥃

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Universitate
  • Oras:Universitate
On 5/19/2021 at 3:29 PM, il pupparo said:

Sunt total de acord cu fratele Castellano. Am recitit tot topicul Evei de la Rond Alba Iulia si ea cred ca e. Totusi , atunci facea oral nepro si FK , acum zice ca nu. Ne vom lamuri. 

Nici eu nu cred ca e Eva lasciva . 

Buna, am spus tuturor ca nu am nicio treaba cu fata respectiva :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Universitate
  • Oras:Universitate
On 5/19/2021 at 12:32 PM, laury said:

Vezi ca incurca programarile...nu are un program clar iar la telefon ezita sa raspunda clar la intrebari

Nu încurc programările și nu am ezitat sa răspund la intrebari, probabil ți-am spus ca sunt ocupată și te-am rugat sa revii tu cu un tel, din contra prefer sa vb telefonic decât prin mesaje! 🥰🥰🥰te pup

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o astazi. E frumoasa la fata, are sani superbi si o voce calda. Toate astea au facut ca intalnirea sa fie foarte placuta. Mi s-a parut comunicativa, am plecat relaxat si multumit. De revenit, cu siguranta da. Nu mai dau note, o sa punctez per asamblu 9,5, probabil si usor subiectiv pentru ca mie unul mi-a placut foarte mult.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 24006
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 14 ore, andreib1986 a spus:

Am vizitat-o astazi. E frumoasa la fata, are sani superbi si o voce calda. Toate astea au facut ca intalnirea sa fie foarte placuta. Mi s-a parut comunicativa, am plecat relaxat si multumit. De revenit, cu siguranta da. Nu mai dau note, o sa punctez per asamblu 9,5, probabil si usor subiectiv pentru ca mie unul mi-a placut foarte mult.

Cat ai cotizat bro?

Link spre comentariu

fost si eu, cu programare in graba, respectata.

locatia - bloc vechi, civilizat pe boteanu. gars nasoala, mai ales baia. dar era apa caldaaaa... prosop stil batista. locatie de 6 (i-am zis sa isi caute altceva, mai e si riscul seismic...)

ea - frumoasa la fata, are o figura de tip nobil, o tipa care imbracata de seara merge la orice bal de high class. putin trista pe figura f frumoasa, cu ochi negri, calzi, cu gura frumoasa. corp frumos, tate faine, pasa stramta si umezita natural. picioare frumoase, fundulet mic. o fata de 9-10, mie mi-a placut mult.

prestatia a fost un masaj cu ulei pe spate, ca eram terminat, bun, de 8-9

apoi OP de 8, ok, privelistea cu frumusetea avandu-l pe gigel in gura face banii...

si NP de 9, stramta, cu participare, fara fite la schimbarea pozitiilor. am futut in mai multe pozitii, cand am obosit a trecut ea deasupra si m-a futut apasat, intens cred ca 10 min, pana ce in sfarsit am terminat.

per total 150 ron / 1 fin / aprox 40 min

pret ok, de revenit (mai ales daca schimba locatia)...

ar fi frumos si sa diversifice un pic oferta, dar chiar si asa, e de bine...

  • Like 7
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Am fost astăzi la titulara topicului si pot sa zic ca bine am făcut!

Locație pe boteanu 3a, usa în usa cu Antonia,căreia i.am facut zilele trecute recenzie

Aspect: bruneta înaltuta, circa 1.70,par brunet(ondulat spre cret) slim la corp,sani medii,usor lăsați,dar frumosi,fund nu prea bombat dar ii sade super bine în contrast cu tot corpul, la fata foarte frumoasa( strict părerea mea) fara acid un buze sau cine știe ce intervenție chirurgicala, seamănă cu doinita Oancea parca o cheamă!

Oral protejat bunicel,nu wow,dar cat sa scoale soldatul

Normal protejat inceput cu ea în LOT,urmat de doggy,încă câteva poziții,și finalizat în missionar,după ce soldatul dădea semne de somnolenta,de inteles(vina mea) m.am petrecut tot weekendul!

Dupa un mic chat pret de câteva minute!

De precizat ca nu se grabeste deloc,vorbește foarte frumos,la fel se si comporta,legat de servicii e mai pe GFE decât PSE!

cotizația 150 de roni,un preț foarte corect având în vedere ce găsim pe piata!

Mi.a lăsat impresia xa o cunosc demult!

 

  • Like 5
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Universitate
  • Oras:Universitate
6 hours ago, Ciciricimici said:

Am fost astăzi la titulara topicului si pot sa zic ca bine am făcut!

Locație pe boteanu 3a, usa în usa cu Antonia,căreia i.am facut zilele trecute recenzie

Aspect: bruneta înaltuta, circa 1.70,par brunet(ondulat spre cret) slim la corp,sani medii,usor lăsați,dar frumosi,fund nu prea bombat dar ii sade super bine în contrast cu tot corpul, la fata foarte frumoasa( strict părerea mea) fara acid un buze sau cine știe ce intervenție chirurgicala, seamănă cu doinita Oancea parca o cheamă!

Oral protejat bunicel,nu wow,dar cat sa scoale soldatul

Normal protejat inceput cu ea în LOT,urmat de doggy,încă câteva poziții,și finalizat în missionar,după ce soldatul dădea semne de somnolenta,de inteles(vina mea) m.am petrecut tot weekendul!

Dupa un mic chat pret de câteva minute!

De precizat ca nu se grabeste deloc,vorbește foarte frumos,la fel se si comporta,legat de servicii e mai pe GFE decât PSE!

cotizația 150 de roni,un preț foarte corect având în vedere ce găsim pe piata!

Mi.a lăsat impresia xa o cunosc demult!

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...