Sari la conținut

Miniona - fetele vorbiti cu ea


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiești Prahova
  • Oras:Ploiești Prahova

Nu te contrazic ca nu ați fi băieți buni. Sunt de ceva timp în Ploiești și chiar am întâlnit persoane super ok cu mici excepții. Dar toate contrazicerile și polemicile care se țin aici m-au făcut sa stau departe de forum. Nu vreau sa ma doară capul sau sa stau sa ma contrazic pe diverse site-uri. Cine vrea sa ma viziteze îl aștept cu tot dragul sa se convingă ca nu este asa cum a povestit domnul mai sus.

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0

Neamilei ce dracu ai făcut.. iai făcut reclama fără sa vrei 🤣🤣.

Pai tu știi ce căutate sunt fetele flocoase..o sa fie coada la usa ei..🤪🥴🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Iti dau un singur raspuns si nu mai cauta atentie si nici minti.

Aici scrie clientu, ala de te-a asteptat sa iti vorbeasca panicato ca daca voiam sa te pocnesc o faceam. (Nu am cont tot eu am scris si mai sus)

 

Ai luat 100 lei degeaba, am plecat dupa 5 minute da, ai floci la pizda si cur cand te-ai ridicat sa te urci pe pla te-ai scuipat in pizda ca la km desi aveai gel langa tine, ce drq sa fut la tine ca GF 2 vorbe, chef 0, subt pla 3 minute, s a facut tare si vrei repede in pla ca ce ai zis ca faci repede bani azi...nu am stat si nu stau sa ma tiganesc pentru 100 lei, iti mai dau 100 daca gasesti cardu, ia vezi 😅 dar ai glas si asta ma enerveaza, nu mai manca cacat!

 

  am mers la recomandarea omului cu contu(cel dupa care scriu) stim amandoi adevaru, nu mai minti ca oricum ai castigat 100 lei azi si pierdut alti clienti, cauta dreq cardu si lasa forumul. Nu iti mai raspund dar atat iti zic, nu  mai minti oamenii / clientii, ai grija. Bau bau! 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 2 minute, Rebecasweet a spus:

Nu te contrazic ca nu ați fi băieți buni. Sunt de ceva timp în Ploiești și chiar am întâlnit persoane super ok cu mici excepții. Dar toate contrazicerile și polemicile care se țin aici m-au făcut sa stau departe de forum. Nu vreau sa ma doară capul sau sa stau sa ma contrazic pe diverse site-uri. Cine vrea sa ma viziteze îl aștept cu tot dragul sa se convingă ca nu este asa cum a povestit domnul mai sus.

Acum..dacă tot ai întrat.. ai și cont..poți scrie..

Spune-ne și noua..serviciile tale..preturile..cam ce program ai..ai colega..nu ai..pozele de pe publi sunt reale..măcar profita de ocazia asta acum..😘

Ai whatsapp..nu ai..cum faci programări..sau dacă lucrezi pe programări..pai..nu ne lasă asa cu ochii în soare..ca nu este frumos 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești Prahova
  • Oras:Ploiești Prahova

Nu pot sa îmi explic cum susții ca m a recomandat cineva când tu spui ca am servicii de rahat. Pai prietenul tău te trimitea la una neepilata și cu servicii proaste? Nu are logica. 2 unde ai văzut tu ca am gel lângă mine când eu nu folosesc gel niciodată? 3 cum poate o femeie "sa se scuipe ca la km în p****" lămurește ma și pe mine cum nimerește ca eu și dacă ma chinui nu reușesc. 4 cum poți sa vb de gfe când tu ai stat 5 minute? Și în alea 5 minute ce ți am făcut mai exact? M am uitat urat la tine ți am vorbit urat te am refuzat cu ceva ce ți am făcut de zici ca nu a fost gfe? 5. Fix când ți am spus a doua oara ca nu e cardu la mine și dacă nu ne evitam și mai avem conflicte voi face plângere atunci ai dat o la intors ca ți am vorbit frumos. Pai atunci chiar ți am vorbit mai răstit și recunosc. Dacă nu te simțeai vinovat nu o mai dădeai la întors. Și as mai avea câteva sa îți spun dar nu stau sa îmi bat capul cu tine. Cât despre card cum îți imaginezi tu ca putea sa ajungă sub birou dacă tu te ai dezbrăcat la 2 m de el. Din câte știu eu cardu se tine în portofel. Dacă nu ești atent cu lucrurile tale nu mai acuza pe aici pe nedrept. Nu aveam ce sa fac cu cardu tău. Te învăț eu o chestie sa vezi ca nu sunt fata rea. Exista aplicație pt card când îl mai pierzi îl poți bloca după aplicație în 2 minute. 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Chiar acum, Rebecasweet a spus:

Dyerseve ma mai gândesc și poate chiar îmi voi face topic. asa în ciuda lui neamilei ca să demonstrez ca a mințit. 

Nu e problemă..îl poți folosi pe acesta..sau pe cel pus de cățel.. mai sus..sau îți poți face tu unul..unde sa ne spui mai multe despre tine..

Link spre comentariu
Vizitator cristii94
Reputație: 0
Chiar acum, marcusaureli a spus:

Asta e de scurt metraj? Sa știu și eu, daca plec după bere și floricele...🤔...

Ai venit prea tarziu,si eu eram interesat 😂😂😂

Link spre comentariu
Acum 4 ore, Rebecasweet a spus:

Dyerseve ma mai gândesc și poate chiar îmi voi face topic. asa în ciuda lui neamilei ca să demonstrez ca a mințit. 

Pana faci topic pune si tu aici un numar de telefon si o lista cu servicii.Discutiile m-au facut curios dar nu stiu cum sa dau de tine cacu sunt doua numere de tf.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 16.05.2021 la 18:38, Rebecasweet a spus:

Dyerseve ma mai gândesc și poate chiar îmi voi face topic. asa în ciuda lui neamilei ca să demonstrez ca a mințit. 

Postează câte poze cu rozeta sa vedem dacă ai păr! 

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...