Sari la conținut

Miniona - fetele vorbiti cu ea


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am un tov a fost la naparca asta miniona cu locatia in centru, i a lasat 100 lei ca e baiat nu s a ceetat pentru servicii de kkt si vrea sa stie daca i a cazut cardu cumva la ea. Am prins-o la scara acum eu si s a speriat ca proasta, i am zis sa urce sus si sa se uite sub birou si proasta nu raspunde. "Da coaie e cardu la mine, nu nu e... " (da sa caute nu sa vorbeasca in figuri) care o stiti, spunetii sa raspunda sau sa sune inapoi va rog, ca e duminica si  cel mai probabil cardul  a cazut pe jos pe undeva.  Ce plm e asa cretina...  a doua oara daca  o prind o pocnesc si dau si un big sa isi rada flocii aia mari. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 7 minute, neamiliei a spus:

Am un tov a fost la naparca asta miniona cu locatia in centru, i a lasat 100 lei ca e baiat nu s a ceetat pentru servicii de kkt si vrea sa stie daca i a cazut cardu cumva la ea. Am prins-o la scara acum eu si s a speriat ca proasta, i am zis sa urce sus si sa se uite sub birou si proasta nu raspunde. "Da coaie e cardu la mine, nu nu e... " (da sa caute nu sa vorbeasca in figuri) care o stiti, spunetii sa raspunda sau sa sune inapoi va rog, ca e duminica si  cel mai probabil cardul  a cazut pe jos pe undeva.  Ce plm e asa cretina...  a doua oara daca  o prind o pocnesc si dau si un big sa isi rada flocii aia mari. 

Pune un nr de tel un linc deunde să știe lumea la cine te referi? 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 20 minute, neamiliei a spus:

Nu mai e nevoie,  a raspuns mai prietenos.... greu greu

Să nu mai deschizi topice fără să pui nr de tel în titlu. 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asta e 0727456273 - 

daca se rade la cur merge pe 50 lei sau tickete de masa.

ps:

Makus sa o futa pe asta cu pula lui de 1m 🤣🤣🤣 sa ii dea pana sughita ca sa ii scoata fumurile din cap. 

 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 3 minute, neamiliei a spus:

Asta e 0727456273 - 

daca se rade la cur merge pe 50 lei sau tickete de masa.

ps:

Makus sa o futa pe asta cu pula lui de 1m 🤣🤣🤣 sa ii dea pana sughita ca sa ii scoata fumurile din cap. 

 

Pune lincul ca e alt nr de tel hotărîțivă care e fata? 

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 2 minute, marcus6 a spus:

Să nu mai deschizi topice fără să pui nr de tel în titlu. 

0720278303

abc5d18ec55bcf87aba2253531c803d7.jpg

bb5d240c4976fb895cf4f0635d3bfe1a.jpg

9aa864ea8b2f63ffd57b3813d454336c.jpg

Screenshot_20210516_162002_com.android.gallery3d.jpg

Stai..asa ca nu e asta..eu doar mi-am dat cu părerea 🤣 se pare ca este alta..rebecasweet a pus pe DG la obsedați 🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 6 minute, dyerseve a spus:

Stai..asa ca nu e asta..eu doar mi-am dat cu părerea 🤣 se pare ca este alta..rebecasweet a pus pe DG la obsedați 🤣🤣

Sterge nr de tel unde mai citat pe mine. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești Prahova
  • Oras:Ploiești Prahova

Deci vad ca nu te potolești. Ce servicii de căcat când tu te ai oprit după maxim 5 minute. Cu ce am fost eu de vina? Vezi ca te cam încurci. Prima dacă a fost un tovarăș după la scara ai fost tu. Dar defapt ești aceeași persoana. Ai dubla personalitate sau cum? N ai găsit de ce sa te iei ca să te aperi și ai început sa aberezi ca sunt neepilata?  Ți am răspuns de doua ori la telefon sa ți spun ca nu e cardul tău la mine. Mai mult ce mai vrei? Ma bucur totuși ca ai recunoscut ca m ai așteptat pe la scara și mai ales ca ai și intenția sa ma "pocnesti". Din ce ai scris tu te acuzi singur și te cam încurci în minciuni. Și vezi cu jignirile ca m am comportat destul de frumos cu tine și nu m am coborât la un nivel atât de josnic sa te jignesc. Zi frumoasa 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 1 minut, marcus6 a spus:

Sterge nr de tel unde mai citat pe mine. 

Nu mai pot..🤷‍♂️🤷‍♂️

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 1 minut, Rebecasweet a spus:

Deci vad ca nu te potolești. Ce servicii de căcat când tu te ai oprit după maxim 5 minute. Cu ce am fost eu de vina? Vezi ca te cam încurci. Prima dacă a fost un tovarăș după la scara ai fost tu. Dar defapt ești aceeași persoana. Ai dubla personalitate sau cum? N ai găsit de ce sa te iei ca să te aperi și ai început sa aberezi ca sunt neepilata?  Ți am răspuns de doua ori la telefon sa ți spun ca nu e cardul tău la mine. Mai mult ce mai vrei? Ma bucur totuși ca ai recunoscut ca m ai așteptat pe la scara și mai ales ca ai și intenția sa ma "pocnesti". Din ce ai scris tu te acuzi singur și te cam încurci în minciuni. Și vezi cu jignirile ca m am comportat destul de frumos cu tine și nu m am coborât la un nivel atât de josnic sa te jignesc. Zi frumoasa 

Începeți spectacol? 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 6 minute, Rebecasweet a spus:

Deci vad ca nu te potolești. Ce servicii de căcat când tu te ai oprit după maxim 5 minute. Cu ce am fost eu de vina? Vezi ca te cam încurci. Prima dacă a fost un tovarăș după la scara ai fost tu. Dar defapt ești aceeași persoana. Ai dubla personalitate sau cum? N ai găsit de ce sa te iei ca să te aperi și ai început sa aberezi ca sunt neepilata?  Ți am răspuns de doua ori la telefon sa ți spun ca nu e cardul tău la mine. Mai mult ce mai vrei? Ma bucur totuși ca ai recunoscut ca m ai așteptat pe la scara și mai ales ca ai și intenția sa ma "pocnesti". Din ce ai scris tu te acuzi singur și te cam încurci în minciuni. Și vezi cu jignirile ca m am comportat destul de frumos cu tine și nu m am coborât la un nivel atât de josnic sa te jignesc. Zi frumoasa 

Tu esti Rebeca, cea cu mătura in cwr? Ca parca ea avea userul "rebeca-sweet". Sau esti altă fată?

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești Prahova
  • Oras:Ploiești Prahova

În plus mai neamilei dacă am servicii asa de rahat și sunt neepilata de ce m a mai recomandat prietenul tău? Ca ai spus ca ai venit la recomandarea unui prieten care ți a povestit despre mine. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 11 minute, Rebecasweet a spus:

În plus mai neamilei dacă am servicii asa de rahat și sunt neepilata de ce m a mai recomandat prietenul tău? Ca ai spus ca ai venit la recomandarea unui prieten care ți a povestit despre mine. 

Asta este topicul tău? 

 

 

Link spre comentariu

Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 3 minute, Rebecasweet a spus:

Eu nu am nici un topic nu lucrez  de pe nimfomane. 

Nu ar fi rău.. sa începi 😁😘

Ca suntem băieți buni..aici 🤪🥴

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...