Sari la conținut

Imi e dor de....


Postări Recomandate

  • Oras:pe urmele adevarului!
  • Oras:pe urmele adevarului!

Imi e dor de verii mei din topicul de mai jos:



@stefan717 
@mirindaporto 
@orlando muistul 
@eva001 

@baiatul cu shaorma
@cristi neacsu cel viteaz 
@raffaell0 
@tariceanu mosul senil 
@eu dorin 
@pulcher 
@aledero 
@pandele firea 
@renata x 
@xoxots 
@enga boys 

Va salut verilor, cand mai jucam un fazan si mai mintim niste oameni?😍😍

@dog attack sa nu crezi ca am uitat de tine saracule, iti dau 100lei sa mai dai niste minusuri?

  • Haha 2
  • Minus 3
Link spre comentariu

si eu am un dor nebun de prostitution, alter ego-u lu catzel danel, cum punea poze cu varamiu socso si cu curvele care i-au dat dauna totala, cand nu l-au primit moka si a pus informatii despre ele pa forum ca ultimu psihopat schizofrenic in mijlocu unei crize autiste de ale sale in care vorbea singur cu clonele sale

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 11 ore, gorillauki a spus:

Imi e dor de verii mei din topicul de mai jos:



@stefan717 
@mirindaporto 
@orlando muistul 
@eva001 

@baiatul cu shaorma
@cristi neacsu cel viteaz 
@raffaell0 
@tariceanu mosul senil 
@eu dorin 
@pulcher 
@aledero 
@pandele firea 
@renata x 
@xoxots 
@enga boys 

Va salut verilor, cand mai jucam un fazan si mai mintim niste oameni?😍😍

@dog attack sa nu crezi ca am uitat de tine saracule, iti dau 100lei sa mai dai niste minusuri?

Sunt inca activi pe aici, oricum este o disputa facila si fara finalitate.😛😋 Uneori sunt amuzanti in insistenta lor....

  • Like 4
  • Haha 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Bă după mine ,sunt gunoaiele lui Elprofesore ,  dacă te iei de el,ori lași o recenzie proastă la o curvă pe care o protejează el , după ceva timp ( nu pe loc să nu de-a de bănuit)  încep cu minusuri,  jigniri , te fac clona nu stiu cui  smd. Dar nu el,  că na nu-i bărbat,  pune laturile. 

Elprofesore!  Ia o mai încet  prietenaș,  că știi cum e viața " dai, dai , dar și când primești,  să  te ți "😘  

În final,   colegii își  vor da seama câte murdări ai facut.  

Stii tu 

Lupul își schimbă părul ,  dar năravul ....ba. 

Ai un caracter jegos......aici, între colegii,  rușinică .

  

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
La 17.05.2021 la 9:37, baiatul cu shaorma a spus:

Salut pipilica

Salut  Chihuahua! 🐩😆🤣

Bă șoldovene,   cât te ascunzi lache între clone?   Când eu îți spun că ai caracter infect,  chiar ai. Bă prostești pe unii , dar nu pe toți,  mă  cum se face că  90 la sută din listă  sunt născuți  în 2018 iunie,  iulie. 

Așa coincidență?   Cheliuța Danilo 😆😅😅 bă  să  nu te mai plângi  bolnavule prin toată țara că   are cineva ceva cu tine.  Suferință,  suferință... 🎶🎵 

 

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Lord_Sith
Reputație: 0
Acum 1 oră, vanatorguvid a spus:

Salut  Chihuahua! 🐩😆🤣

Bă șoldovene,   cât te ascunzi lache între clone?   Când eu îți spun că ai caracter infect,  chiar ai. Bă prostești pe unii , dar nu pe toți,  mă  cum se face că  90 la sută din listă  sunt născuți  în 2018 iunie,  iulie. 

Așa coincidență?   Cheliuța Danilo 😆😅😅 bă  să  nu te mai plângi  bolnavule prin toată țara că   are cineva ceva cu tine.  Suferință,  suferință... 🎶🎵 

 

Pe mine ma amuza verii astia 😀

Link spre comentariu
Acum 7 ore, derwall a spus:

Moldova-i ca o....floare !☺🤗🌷🥀🌼

Sunt multe moldovence focoase pe aici si prin tara...🤗😚😘

Mă refer la șoldoveni nu la moldoveni  , tot respectul pentru colegii de acolo.  Referitor la moldovence , off , sunt beton!   

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 6 ore, Lord_Sith a spus:

Pe mine ma amuza verii astia 😀

Dă așa veri distruși  și plangăciosi  fără talent mai rar.  Păi de ce să mă iau de clone,  îl ard în găoz direct pe bulangiul  plin de părturi. 

Ps-  acum câteva zile, îi zic , bă  băiete nu-i frumos să  faci cutare lucru  , încetează. 

Șoldoveanu- plângea că o pizdă năucită  .

 "" Aoleu, aoleu  , mă  urmărește și mă vorbește de rău  , eu sunt o sfântă  ce are cu mine?""   Și că  nu stiu cate clone am eu. Un fatalău. 

  Mă  distrusule!  Tu vorbești de clone?   Fii bărbat, intră cu mine în PM și rezolvam   problema dacă avem vreuna.  Nu-i mai frumos așa?  ne spunem ce ne doare ne dăm cu reveneală  și aia e , ne ocolim.  Mutule 🤣😅😆

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Lord_Sith
Reputație: 0
Acum 8 minute, vanatorguvid a spus:

Dă așa veri distruși  și plangăciosi  fără talent mai rar.  Păi de ce să mă iau de clone,  îl ard în găoz direct pe bulangiul  plin de părturi. 

Ps-  acum câteva zile, îi zic , bă  băiete nu-i frumos să  faci cutare lucru  , încetează. 

Șoldoveanu- plângea că o pizdă năucită  .

 "" Aoleu, aoleu  , mă  urmărește și mă vorbește de rău  , eu sunt o sfântă  ce are cu mine?""   Și că  nu stiu cate clone am eu. Un fatalău. 

  Mă  distrusule!  Tu vorbești de clone?   Fii bărbat, intră cu mine în PM și rezolvam   problema dacă avem vreuna.  Nu-i mai frumos așa?  ne spunem ce ne doare ne dăm cu reveneală  și aia e , ne ocolim.  Mutule 🤣😅😆

Prietenii lui sustin ca nu este ce pare, ca totul este o inscenare.

Insa la intrebarea prietenului catre el : x este clona ta ? , stii care a fost raspunsul ? 

😀 ALA nu sunt EU.

Raspunsul asta mi-a dat multe de inteles.

Ciao !

 

 

 

 

Link spre comentariu
Acum 23 minute, Lord_Sith a spus:

Prietenii lui sustin ca nu este ce pare, ca totul este o inscenare.

Insa la intrebarea prietenului catre el : x este clona ta ? , stii care a fost raspunsul ? 

😀 ALA nu sunt EU.

Raspunsul asta mi-a dat multe de inteles.

Ciao !

 

 

 

 

Păi despre ce vorbim?  Clonele obsedantului  au prea multe în comun,   sunt toți usr isti,  au an de fabricatie 2018  iunie ,iulie,    au aaceleași vorbe, texte și sunt admiratorii lui.  De la un timp nu-i mai dau like uri că  bate la ochii. 

Stii cu ce aneuri vin acum clonele?

"" faci aceleași greșeli de pe toate conturile  ori  clonă fără talent, sau   că vorbești tu cu tine  ""    smd. 

 Te pup frățică .😘

 

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

apropo fraieru de mai sus fara talente @adanasp0r este fix obsedatu de care vorbeste OP , prostitution care nici macar nu pot sa ii taguiesc contul ala bun ca l-a sters din baza cu tot cu cele 1 milion da puncte :))

a intrat pa celalant cont bun al lui, ca iar al vede pa varamiu cu pulanu ala da 24 peste tot in textele mele of of catzel danel @elprofesoare ce mai suferi dupa pula lu varamiu

  • Haha 2
Link spre comentariu

Și dacă întreabă cineva cine sunt  , spun ,  nu am  vreo problemă  și le mai spun ceva  clanului  soldoveni din deal cu grebla 😜

 M-am intors futu vă n gusile alea de plastic !! 😆😅😜   

 Aoleu , aoleu   ....pișacioșilor 

🐒

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  •  

Restul clonele care le-ai avut ți-au fost banate, stai liniștit că știu cine ești :))) . Tu ai o singură misiune pe forumul ăsta dedicat celor care vor să fută, acela de a mă denigra (reiese din obsesia care o ai la adresa mea și din numărul de topice deschise despre mine) fanule! Nu am de ce să mă supăr, faci ce te taie capul, dar totuși poate îți vine odată mintea la cap și te maturizezi. Rugămintea mea este să lași topicul curat, pentru că restul colegilor nu le pasă de copilărismele tale. Ai DG pentru alte denigrări, manipulări și alte găinării, ai înțeles idea. Cât despre miile de clone, SRI, reptilieni, iluminatii știi deja râspunsul și concluzia este cât se poate de evidentă . Este ultimul meu răspuns la problema ta existențialistă :wink2. zBye

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 2 minute, vanatorguvid a spus:
  •  

Restul clonele care le-ai avut ți-au fost banate, stai liniștit că știu cine ești :))) . Tu ai o singură misiune pe forumul ăsta dedicat celor care vor să fută, acela de a mă denigra (reiese din obsesia care o ai la adresa mea și din numărul de topice deschise despre mine) fanule! Nu am de ce să mă supăr, faci ce te taie capul, dar totuși poate îți vine odată mintea la cap și te maturizezi. Rugămintea mea este să lași topicul curat, pentru că restul colegilor nu le pasă de copilărismele tale. Ai DG pentru alte denigrări, manipulări și alte găinării, ai înțeles idea. Cât despre miile de clone, SRI, reptilieni, iluminatii știi deja râspunsul și concluzia este cât se poate de evidentă . Este ultimul meu răspuns la problema ta existențialistă :wink2. zBye

 

Faptul că  minți cu atâta ușurință spune multe despre  tine ?  În trecut ai fost banat și  dovedit cu zeci de clone chiar de  pisic.  Sunt chestii evidente,  negru pe alb  sunt  dovezi  pe tot  forumul .  

 

Ce logică de santieristi ai ! 

Deci cine îți dă peste nas sunt clonele nu stiu cui,  nu sunt mulți îi unul cu mai  multe clone.  Pe mine dacă mă  atacă unii nu pot spune același lucru?  Că  sunt clonele lui mata?  Sau eu nu am voie să spun că  sunt clonele lui Elprofesore.  Să  ne înțelegem,  tu în trecut ai fost dovedit  ce apucături aveai  și banat de N ori, eu chiar nu .  Da sunt clone evidente în jurul tău , sunteți obsedați de like uri  și  de dat minusuri , tu îi aprobi ei te sustin . Am eu așa lingai după mine?  Am ajuns la concluzia că  de cate ori mă  minuseaza ori mă  jignesc  ( adică tu)degeaba mă  luam de iei ,  că  nu au nicio problemă,  na sunt clone.  Tu ești capul răutăților.  Pe contul principal ești dulce , ajuți colegi faci recenzii,  până  aici ești ok și eu stiu că  ai ajutat  cu una cu alta ba chiar te-am apreciat. 

Dar  ai și o parte întunecată și  ca să  rămâi nepatat îți faci clone și ataci în stânga și în dreapta .  Ai mult timp la dispozitie  se observă cu ușurință .  Esti dependent de vedetism  și  nu înțelegi cum la cate ai făcut pentru acest forum nu îți ridică cineva statuie.  Au fost câteva fete care fără să  le cer, au afirmat  că  nu sunt clonă ( negru pe alb) Că  tu  nu crezi și o ți   langa că  sunt clonă  , este fix problema ta. Da sunt multe fete care mi-au spus așa ""  vrei să  spunem că  te cunoastem și că  nu ești  clonă? ""  Normal că  nu am fost de acord,  că  nu vreau să  intre  în baza voastră de date  ca după să  le denigrati.  Tu fugi întotdeauna de un dialog ( oriunde PM, DG)  probabil ești obisnuit să  fii ridicat în slăvi  ura ,ura, 🤣😆 și nu accepți dialog ori o critică constructivă.  

Tratează te de suferință și vedetism.  

Să  facem și o glumă pe final , adevărat una fină pe care cu siguranță tot la atacuri ai să  o treci.

Cand vi pe la bucurești să ai pașaportul cu tine, că  pentru tine este trasată granița  , intri cu declarație pe propria răspundere  că  te vei purta civilizat  și nu  o să  ai apucături de maidanez.😅🤣😆 

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...