Sari la conținut

Raysa 0726818347


Postări Recomandate

Hmmmm....am fost la această domniță și am avut parte de o experiență destul de fadă. E o puștoaică de 20 de ani (declarați de ea, mie îmi pare puțin mai mică), cu un trup skinny, la 5 kg (în minus) distanță de anorexie, cu sânii micuți și din păcate cu niște pete maronii pe trup. Mi-a spus ca e de la o boală de ficat (sper ca nu hepatită). În ciuda acestor aspecte am ales sa rămân. De ce? De prost și de nefutut ce sunt. Totul a fost protejat. La chip e simpatică, iar atitudinea e neutră, fără urme de ostilități în ea. Inițial mi-a spus ca numărul e 150 lei, iar ora 300, însă m-a primit cu 100, un ,,număr mai scurt", întrucât mă pregătisem doar pentru prețul standard. Sincer vorbind nu merită 150.( Mă raportez în primul rând la o alta tipa skinny, Laura, care are centura neagră cu 7 dani în meseria aceasta și merita cu prisosință fiecare bănuț).Mă simt puțin vinovat pentru că fac această comparație, întrucât tipa nu m-a întâmpinat cu o atitudine sictirită, dar a fost foarte circumspectă și nu am reușit să stabilim o relație cât de cât deschisă/cordială. ,,Poate că nu a fost chimie între noi" - clișeul des utilizat de curvarii manierați:)))

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 4 ore, johnnywolf7 a spus:

Inițial mi-a spus ca numărul e 150 lei, iar ora 300, însă m-a primit cu 100, un ,,număr mai scurt"

bravo sefu, acuma dupa recenzia ta mi-am amintit si eu pe unde se mai vorbeste despre domnita  :lol:   Aceeasi "politica" de preturi o aplica si prin vestul tarii 

https://nimfomane.com/forum/topic/173494-noua-in-orasul-tau-0741595437/

 

  • Like 4

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...