Sari la conținut

‼️0758148296‼️Alice23 ! Nouă în Oraș 🔝❤


Postări Recomandate

  • Oras:România
  • Oras:România
1 oră în urmă, alice23 a spus:

Update: 

 

Serviciile mele următoarele: 

🔴 ORAL protejat/ neprotejat în funcție de igienă 

🔴 SEX doar protejat în diferite poziții (în funcție de mărimea penisului)

🔴 SĂRUTĂRI ( FK în funcție de igienă)

🔴 MASAJ (de relaxare sau cu finalizare)

🔴 ANILINGUS doar activ daca zona este complet epilată (contra cost)

🔴 CIM ( inclus în preț)

🔴 COB (inclus in preț)

🔴 GFE ❤

🔴 NU ACCEPT CUNNILINGUS (limbi sau 69)

🔴 Putem face și diverse fantezii împreună ❤

🔴 Accept și cupluri 

AMENZIILE: 

🔺️ 150 lei Finalizarea (30 de min)

🔺️ 250 lei ora ( 2 fin)

Cum măsuram penisul ??? I😈🙈

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator usersecret
Reputație: 0
Acum 2 ore, alice23 a spus:

Update: 

 

Serviciile mele următoarele: 

🔴 ORAL protejat/ neprotejat în funcție de igienă 

🔴 SEX doar protejat în diferite poziții (în funcție de mărimea penisului)

🔴 SĂRUTĂRI ( FK în funcție de igienă)

🔴 MASAJ (de relaxare sau cu finalizare)

🔴 ANILINGUS doar activ daca zona este complet epilată (contra cost)

🔴 CIM ( inclus în preț)

🔴 COB (inclus in preț)

🔴 GFE ❤

🔴 NU ACCEPT CUNNILINGUS (limbi sau 69)

🔴 Putem face și diverse fantezii împreună ❤

🔴 Accept și cupluri 

AMENZIILE: 

🔺️ 150 lei Finalizarea (30 de min)

🔺️ 250 lei ora ( 2 fin)

care e motivul că nu mai accepți ( limbi) 😐, aveai asta inclus... 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 2 ore, unsuflet a spus:

Pune poza aici si iti spune daca te califici sau nu.😄

În poză nu putem măsura, măsurăm cu gura că e mai frumos 🤭😘

  • Haha 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 2 ore, usersecret a spus:

care e motivul că nu mai accepți ( limbi) 😐, aveai asta inclus... 

Aveam în trecut... Ne mai schimbăm cu timpul și în unele cazuri o facem spre binele nostru. Nu mai accept. O zi frumoasă 💋🤗

  • Trist 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 4 minute, alice23 a spus:

În poză nu putem măsura, măsurăm cu gura că e mai frumos 🤭😘

Ok, atunci te rog sa vorbesti la singular. Se zice "eu o masor cu guritza", nu noi o masuram cu gura.😁😁😁 Ca dupa asta se trezeste vreunul ca vrea sa i-o masor eu...🙃

Abia astept sa mi-o masori si mie, in lungime si grosime. Pe tine te cred, pe nevasta-mea nu 

Link spre comentariu
2 hours ago, alice23 said:

În poză nu putem măsura, măsurăm cu gura că e mai frumos 🤭😘

Imi aduci aminte de o chinezoaica din frankfurt, care avea ceva ca un liniar cu gaurele si niste linii pe lungime incepea fata cu un oral dupa care zicea ca pretul este in functie de gaura prin care trece, erau trei gauri, si la care junioru nu le intra in gaura 2 doar in 3 le cerea dublu tariful, daca nu intra nici in gaura 3 care era cea mai mare , le zicea sorry king kong si le facea doar finalizare manuala cu ceva ulei.
Avea pretul pietei dar la ea prindeai loc greu

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Ori de cate ori va veni Alice in oras o voi vizita cu drag. De cand am cunoscut-o, nu am ratat-o niciodata.

Am vrut sa ma infiintez azi cu un martisor la ea, dar imi era frica sa nu ma astepte goala, iar atunci unde il infig? Am preferat o floare.

Intalnire programata pe wa inca de ieri, confirma azi. 

Domnitza este aceeasi, sociabila, cu un corp foarte frumos, feminin si bine proportionat. Fundul e beton, sanii nu chiar, dar i-am mangaiat si m-am jucat cu ei finut. Ce e nou e un tatuaj pe picior, ceva citat lung, pe care nu am avut rabdarea sa il citesc. Moaca e aceeasi, frumoasa.😄

Dupa putina socializare si dus, am inceput actiunea cu muuuuulte sarutari. In seara asta a fost fooooarte pupacioasa, asa ca pot sa le transmit si futaciosului si calatorului cei 2 pupici cuveniti lor. Eu raman oricum cu muuuult mai multi. Sarutari adevarate, cu limbutza. Faini.

On bun, cu atentie la vecini, umed, dar parca nu cu atat de multe servetele ca de obicei. Pt mine oralul ei este in top 3. Privirea aia cu termometrul in guritza e bestiala, ochii sunt chiar frumosi.

De mult voiam sa ii iubesc pasarica. Nu am avut voie cu degete sau limba, dar cu degetul ala gros si echipat corespunzator s-a putut. Si a inceput sa geama tare, moment la care i-am astupat guritza cu saruturi. Mi-a ordonat sa dau mai tare, eu i-am ordonat sa geama mai incet. Ne intelegem de minune. Finalizarea a fost tot orala, e specialitatea casei si e pacat sa o ratezi. 

Cadoul 250 lei/h.

Pt mine Alice e un "must have". Raportul pret /calitate e net in favoarea noastra. Fetele noi care acum se apuca de meserie, incep mult mai sus, cu servicii mult mai slabe ca ale ei. Plus ca Alice e deja o clasica in domeniu si in orasul nostru.

Singurul lucru care ma enerveaza la ea este ca sta foarte putin la noi , de obicei maxim 2-3 zile.

Alice, iti multumesc pentru timpul de calitate petrecut in compania ta. Deja mi-e dor de tine.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 21 minute, unsuflet a spus:

Ori de cate ori va veni Alice in oras o voi vizita cu drag. De cand am cunoscut-o, nu am ratat-o niciodata.

Am vrut sa ma infiintez azi cu un martisor la ea, dar imi era frica sa nu ma astepte goala, iar atunci unde il infig? Am preferat o floare.

Intalnire programata pe wa inca de ieri, confirma azi. 

Domnitza este aceeasi, sociabila, cu un corp foarte frumos, feminin si bine proportionat. Fundul e beton, sanii nu chiar, dar i-am mangaiat si m-am jucat cu ei finut. Ce e nou e un tatuaj pe picior, ceva citat lung, pe care nu am avut rabdarea sa il citesc. Moaca e aceeasi, frumoasa.😄

Dupa putina socializare si dus, am inceput actiunea cu muuuuulte sarutari. In seara asta a fost fooooarte pupacioasa, asa ca pot sa le transmit si futaciosului si calatorului cei 2 pupici cuveniti lor. Eu raman oricum cu muuuult mai multi. Sarutari adevarate, cu limbutza. Faini.

On bun, cu atentie la vecini, umed, dar parca nu cu atat de multe servetele ca de obicei. Pt mine oralul ei este in top 3. Privirea aia cu termometrul in guritza e bestiala, ochii sunt chiar frumosi.

De mult voiam sa ii iubesc pasarica. Nu am avut voie cu degete sau limba, dar cu degetul ala gros si echipat corespunzator s-a putut. Si a inceput sa geama tare, moment la care i-am astupat guritza cu saruturi. Mi-a ordonat sa dau mai tare, eu i-am ordonat sa geama mai incet. Ne intelegem de minune. Finalizarea a fost tot orala, e specialitatea casei si e pacat sa o ratezi. 

Cadoul 250 lei/h.

Pt mine Alice e un "must have". Raportul pret /calitate e net in favoarea noastra. Fetele noi care acum se apuca de meserie, incep mult mai sus, cu servicii mult mai slabe ca ale ei. Plus ca Alice e deja o clasica in domeniu si in orasul nostru.

Singurul lucru care ma enerveaza la ea este ca sta foarte putin la noi , de obicei maxim 2-3 zile.

Alice, iti multumesc pentru timpul de calitate petrecut in compania ta. Deja mi-e dor de tine.

Mulțumesc frumos pentru vizită... astăzi mai prins în toane bune, dinaia țipam așa.. 😂 mulțumesc frumos pentru cuvintele frumoase la adresa mea si pentru floarea minunată ! 🤗😘 te pup dulceee 💋 apropo,  3 zile de data asta 🤭😂

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 2 minute, alice23 a spus:

Mulțumesc frumos pentru vizită... astăzi mai prins în toane bune, dinaia țipam așa.. 😂 mulțumesc frumos pentru cuvintele frumoase la adresa mea si pentru floarea minunată ! 🤗😘 te pup dulceee 💋 apropo,  3 zile de data asta 🤭😂

Daca stai 3 zile de data asta e perfect, apuc sa iti mai astup o data guritza cu saruturi in timp ce ne iubim. Sa nu speriem vecinii.😁

Apropo, am uitat sa specific locatia, Ared Kaufland, apartament perfect dotat pentru intalniri amoroase.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Bună dimineața 😍 Sunt disponibilă astazi până la ora 21 🤩 programari in limita locurilor disponibile.  Vă doresc o zi minunată și spor la ciocănit 🤭😘

IMG-20220301-WA0008.jpg

  • Inimioara 6
Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0
Acum 12 ore, unsuflet a spus:

Ori de cate ori va veni Alice in oras o voi vizita cu drag. De cand am cunoscut-o, nu am ratat-o niciodata.

Am vrut sa ma infiintez azi cu un martisor la ea, dar imi era frica sa nu ma astepte goala, iar atunci unde il infig? Am preferat o floare.

Intalnire programata pe wa inca de ieri, confirma azi. 

Domnitza este aceeasi, sociabila, cu un corp foarte frumos, feminin si bine proportionat. Fundul e beton, sanii nu chiar, dar i-am mangaiat si m-am jucat cu ei finut. Ce e nou e un tatuaj pe picior, ceva citat lung, pe care nu am avut rabdarea sa il citesc. Moaca e aceeasi, frumoasa.😄

Dupa putina socializare si dus, am inceput actiunea cu muuuuulte sarutari. In seara asta a fost fooooarte pupacioasa, asa ca pot sa le transmit si futaciosului si calatorului cei 2 pupici cuveniti lor. Eu raman oricum cu muuuult mai multi. Sarutari adevarate, cu limbutza. Faini.

On bun, cu atentie la vecini, umed, dar parca nu cu atat de multe servetele ca de obicei. Pt mine oralul ei este in top 3. Privirea aia cu termometrul in guritza e bestiala, ochii sunt chiar frumosi.

De mult voiam sa ii iubesc pasarica. Nu am avut voie cu degete sau limba, dar cu degetul ala gros si echipat corespunzator s-a putut. Si a inceput sa geama tare, moment la care i-am astupat guritza cu saruturi. Mi-a ordonat sa dau mai tare, eu i-am ordonat sa geama mai incet. Ne intelegem de minune. Finalizarea a fost tot orala, e specialitatea casei si e pacat sa o ratezi. 

Cadoul 250 lei/h.

Pt mine Alice e un "must have". Raportul pret /calitate e net in favoarea noastra. Fetele noi care acum se apuca de meserie, incep mult mai sus, cu servicii mult mai slabe ca ale ei. Plus ca Alice e deja o clasica in domeniu si in orasul nostru.

Singurul lucru care ma enerveaza la ea este ca sta foarte putin la noi , de obicei maxim 2-3 zile.

Alice, iti multumesc pentru timpul de calitate petrecut in compania ta. Deja mi-e dor de tine.

😜Mulțumesc @unsuflet,că te-ai gândit şi la mine🙏,rămân dator🤣şi ție @alice23,că mi-ai acordat şi mie doi 💋💋,şi haide şi la mine,că-ci am şi uitat gustul buzelor tale😜🤣,Baftă şi sănătate,la toată lumea

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 3 ore, alice23 a spus:

Bună dimineața 😍 Sunt disponibilă astazi până la ora 21 🤩 programari in limita locurilor disponibile.  Vă doresc o zi minunată și spor la ciocănit 🤭😘

IMG-20220301-WA0008.jpg

Wow,Alice23!Mă ia cu palpitații și cu durere de ...cap.!🤔😉🙄..Fie-ti milă de inimioara noastră!Superbă imagine, poziție f  îmbietoare!Ești  ,cea mai hooot!!!👍

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 8 ore, alice23 a spus:

Bună dimineața 😍 Sunt disponibilă astazi până la ora 21 🤩 programari in limita locurilor disponibile.  Vă doresc o zi minunată și spor la ciocănit 🤭😘

IMG-20220301-WA0008.jpg

Asa te vreau🤪🤪🙈

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Alice esti disponibilă si pe finalul săptămânii viitoare? Abia aștept sa te cunosc , m ai încins rau cu pozele extrem de sexy ce le ai postat , vreau neapărat sa simt gurita ta pe penisul meu și sa trag la minunăția aia de fundulet .

Esti bomba alice🥰❤❤

Te sărut 💋💋

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
On 2/26/2022 at 10:52 AM, alice23 said:

Bună dimineața dragii mei arădeni! Vreau să vă spun că o să fiu disponibilă începând de marți! ❤ Va fi o vizită scurtă, 3-4 zile ! Pentru programari,  scrieți-mi pe whatsapp.  Vă doresc un weekend fierbinte! Spor la iubit 🤭😘IMG-20220221-WA0002.jpg.4584c44f0d9c91d61b54e67c931b2583.jpg

Imaginea spune tot... superbă 😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
On 3/2/2022 at 9:11 AM, alice23 said:

Bună dimineața 😍 Sunt disponibilă astazi până la ora 21 🤩 programari in limita locurilor disponibile.  Vă doresc o zi minunată și spor la ciocănit 🤭😘

IMG-20220301-WA0008.jpg

Scufita roșie și lupul cel rău...😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 1 oră, alecs30 a spus:

Alice esti disponibilă si pe finalul săptămânii viitoare? Abia aștept sa te cunosc , m ai încins rau cu pozele extrem de sexy ce le ai postat , vreau neapărat sa simt gurita ta pe penisul meu și sa trag la minunăția aia de fundulet .

Esti bomba alice🥰❤❤

Te sărut 💋💋

1. Alice nu stă la noi decat maxim 3 zile pe luna😪. Pe vremuri statea si 4, de marti pana vineri.

2. Niciodată nu a fost disponibila in werkend.

3. Imi doresc macar sa ne viziteze o data la 3 saptamani, nu la 4, 5 sau 6 sau mai multe. Sa nu uiti ca aici ai fost mereu apreciata si ai un nume deja.

Drum bun spre casa, fată frumoasă!

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Azi am avut plăcerea să mă bucur Alice.

O minune de fata, draguta, sociabila si acuma sa trecem la treburi importante.

ON-lung,adanc ,umed 10++

Gfe-9

Fk-9

SexP-10

Am optat pt finalizare orala si am zis sa incerc si 2-3 pozitii pana la moment dar m-am.oprit la 1 si pa pa finalizare orala :)).

Clar este de revenit!

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 02.03.2022 la 9:11, alice23 a spus:

Bună dimineața 😍 Sunt disponibilă astazi până la ora 21 🤩 programari in limita locurilor disponibile.  Vă doresc o zi minunată și spor la ciocănit 🤭😘

IMG-20220301-WA0008.jpg

Wow,Alice23!Mă ia cu palpitații și cu durere de ...cap.!🤔😉🙄..Fie-ti milă de inimioara noastră!Superbă imagine, poziție f  îmbietoare!Ești  ,cea mai hooot!!!👍

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...