Sari la conținut

‼️0758148296‼️Alice23 ! Nouă în Oraș 🔝❤


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Bună dimineața! ❤ Din păcate nu voi putea ajunge de mâine.... rămâne pe sfârșitul săptămânii sau săptămâna viitoare.  O să scriu când vin. Vă pup. O săptămână frumoasă! 🥰

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Bună dimineața! ❤ Ce mai faceți dragii mei? O să ajung luni în Arad. Cei doritori de o vizită, vă rog să îmi scrieți pe whatsapp pentru programari.  Vă doresc un weekend minunat! 🥰 pupiciiiiii😘1898151504_PointBlur_May182021_201102.jpg.a24e92fe4bc6a3bf5aa80f4875fafcba.jpg

  • Inimioara 8
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 15 minute, alice23 a spus:

Bună dimineața! ❤ Ce mai faceți dragii mei? O să ajung luni în Arad. Cei doritori de o vizită, vă rog să îmi scrieți pe whatsapp pentru programari.  Vă doresc un weekend minunat! 🥰 pupiciiiiii😘1898151504_PointBlur_May182021_201102.jpg.a24e92fe4bc6a3bf5aa80f4875fafcba.jpg

🤪🤪🤪🤪

  • Like 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Haide, haide numai ca avem de lucru! Din cate imi aduc aminte ai un oral foarte fain, un grai srdelenesc incantator si un corp minunat, plus Fk la discretie. Dar nu mai imi aduc aminte bine, a trecut mult prea mult timp de la ultima intalnire, trebuie sa imi reimprospetezi memoria. 

De la cate incepi luni?

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 17.12.2021 la 10:55, alice23 a spus:

Bună dimineața! ❤ Ce mai faceți dragii mei? O să ajung luni în Arad. Cei doritori de o vizită, vă rog să îmi scrieți pe whatsapp pentru programari.  Vă doresc un weekend minunat! 🥰 pupiciiiiii😘1898151504_PointBlur_May182021_201102.jpg.a24e92fe4bc6a3bf5aa80f4875fafcba.jpg

Ai ajuns la Arad ,Alice ??

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 1 oră, FanArad a spus:

Pacat ! Top 3 oral in preferintele mele 

Vroiam sa inchei anu cum trebuie :)

Si in preferintele mele este in top 3 si exact ca tine mi-as fi dorit sa o mai vad o data anul acesta.Nu avem ce sa facem, trebuie sa le intelegem cand au probleme feminine.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Bună dimineața! 🥰 Din cauza problemelor lunare 🤭 nu am reușit să vin săptămâna asta... Dar voi veni în 28 decembrie pentru 3 zile, să încheiem anul frumos... vă pup. Să aveți un Crăciun fericit! ❤

  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 8 ore, alice23 a spus:

Bună dimineața dragilor! O să ajung mâine în Arad  doritori, vă rog să îmi scrieți pe whatsapp pentru programari.  Vă pupăcesc 😘

Nu uiți de mine...ești datoare cu o primire/programare...!?🤔😌🙂🤗😘 sper să fii corectă...să ajungi cu bine!...

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 52 minute, Arad_lust a spus:

Alice nici nu ai ajuns și agenda e full.....

Asa ii trebuie, o merita daca e fata faina si serioasa (cu programarile), ca in rest e sugubeata.😁  Miss you, pretty girl.

Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
1 oră în urmă, bertus a spus:

daca alice se uita pe profilul tau... cam greu ajungi la ea 😜

S-a uitat...!Sau vrei tu să mergi și în locul meu...cap de cretă?!....vezi-ti de porumbeii tăi,ti-am avut grija și baiul?...nu știu ce se întâmplă; avem pe-aici o adunătură de sonați...a tunat și v-a adunat !?!...culmea ar fi să ai și nevastă și copii,și  tot tu ești porta voce...și agariciul acel psiho pat ...care tot zice , ca ursul că "moare" și nu mai moare...eu nu-l rețin,nici pe tine,faceti un duș scoțian  sau aruncați-vă în MUREȘ...să vă mai răcoriți, dacă sunt sunteți prea înfierbântați ,și  dacă vă stau în gât și nu  mă înghițiți luați ,...după...  puțină apă "tare" să nu rămâneți asfixiati ...hai noroc și la mai mare!...ce-mi  doriti(voi hateri) ...va doresc la fel!....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...