Sari la conținut

‼️0758148296‼️Alice23 ! Nouă în Oraș 🔝❤


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 7 ore, marius bora a spus:

Te așteptăm cu mare drag frumoaso. Când ajungi in Arad scumpo?

Cred că marți ajung.  Revin cu o actualizare luni când știu sigur.  😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0
Acum 11 ore, alice23 a spus:

Bună dimineața! ❤ Disponibilă începând de mâine,  vă aștept 😘💋20210513_141209.jpg.4c25a3ce43fa4dfd2f5e0d2cd4cd3e8d.jpg

La mulţi ani Alice🤗💓,sper că nu mai uitat😜,te aştept şi anul acesta cu dulce,aşa ca tine😋🙃,.Baftă si sănătate💓💓🙋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 4 ore, unsuflet a spus:

Frumoasa domnita, ai ajuns pe la noi? Ca ne cam manca... sufletul sa te vizitam.😄

Am ajuns dragul meu. Eu fiind cuvilizată, nu vorbesc cu gurița plină... 🤭  disponibilitate mai am doar de mâine.  😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 7 minute, alice23 a spus:

Am ajuns dragul meu. Eu fiind cuvilizată, nu vorbesc cu gurița plină... 🤭  disponibilitate mai am doar de mâine.  😘

Știm Alice ca ești foarte civilizată și nu vb cu gurița plină 🤣🤣🤣😘😘😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 10 ore, alice23 a spus:

Am ajuns dragul meu. Eu fiind cuvilizată, nu vorbesc cu gurița plină... 🤭  disponibilitate mai am doar de mâine.  😘

Stiu exact cu ce iti era plina guritza. Iti statea atat de bine cu ochii aia mari ca in Scufita rosie, cum te uitai fix la mine asa inocenta. Parca eram la pescuit si am prins la rama o sirena.

Vizitat ieri seara domnita, recenzia clasica pt doritori:

Locatie 10 Ared Kaufland, apartament modern, baie dotata cu toate cele necesare igienizarii.

Alice e o fatuca micutza de inaltime, parca a mai slabit putin, cu forme feminine care imi dau fiori, frumoasa la chip, sociabila si vorbareata pana la extrem.

Desi au trecut doar 2 saptamani de la ultima noastra intalnire, parca a trecut un an si am avut multe de vorbit la o apa/ suc.

Trecut in dormitor unde, dupa cateva sarutari adevarate, s-a pus fata sa imi ia rama la control. S-a bucurat si ea de revederea cu Alice, s-a facut mare si a asteptat dezmatul: a fost linsa, supta, i-a cautat amigdalele, iar ochii aia frumosi ma pironeau locului, parca sa nu fug. Unde sa fug de la asa placere? Puteam pleca si sa-l las pe Gigel prixonier in mana ei? Umezeala mare, in jur tone de servetele. Vazand ca Gigel nu cedeaza, a inceput fata sa patruleze in jur cu limbuta, moment la care soldatul a dezertat si a predat tot armamentul din dotare direct in gura inamicului. Tremura tot, dar cred ca nu de frica.

End of story, On nota 10 cu plus.

Halat 250/250 in functie de durata.

Ps. Nu ti-ai uitat cumva limbutza pe la mine, prin partile de jos, ca o mai simt si acum acolo. Sa o pastrez sau sa vin sa ti-o inspoiez? Mi-e teama sa nu o vada nevasta😄.

Te pup fata dulce.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
La 10.01.2022 la 20:58, calatorul00 a spus:

La mulţi ani Alice🤗💓,sper că nu mai uitat😜,te aştept şi anul acesta cu dulce,aşa ca tine😋🙃,.Baftă si sănătate💓💓🙋

La mulți ani! Cum să te uit pe tine ? 🤗 ne vedem curand 💋😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 2 ore, unsuflet a spus:

Stiu exact cu ce iti era plina guritza. Iti statea atat de bine cu ochii aia mari ca in Scufita rosie, cum te uitai fix la mine asa inocenta. Parca eram la pescuit si am prins la rama o sirena.

Vizitat ieri seara domnita, recenzia clasica pt doritori:

Locatie 10 Ared Kaufland, apartament modern, baie dotata cu toate cele necesare igienizarii.

Alice e o fatuca micutza de inaltime, parca a mai slabit putin, cu forme feminine care imi dau fiori, frumoasa la chip, sociabila si vorbareata pana la extrem.

Desi au trecut doar 2 saptamani de la ultima noastra intalnire, parca a trecut un an si am avut multe de vorbit la o apa/ suc.

Trecut in dormitor unde, dupa cateva sarutari adevarate, s-a pus fata sa imi ia rama la control. S-a bucurat si ea de revederea cu Alice, s-a facut mare si a asteptat dezmatul: a fost linsa, supta, i-a cautat amigdalele, iar ochii aia frumosi ma pironeau locului, parca sa nu fug. Unde sa fug de la asa placere? Puteam pleca si sa-l las pe Gigel prixonier in mana ei? Umezeala mare, in jur tone de servetele. Vazand ca Gigel nu cedeaza, a inceput fata sa patruleze in jur cu limbuta, moment la care soldatul a dezertat si a predat tot armamentul din dotare direct in gura inamicului. Tremura tot, dar cred ca nu de frica.

End of story, On nota 10 cu plus.

Halat 250/250 in functie de durata.

Ps. Nu ti-ai uitat cumva limbutza pe la mine, prin partile de jos, ca o mai simt si acum acolo. Sa o pastrez sau sa vin sa ti-o inspoiez? Mi-e teama sa nu o vada nevasta😄.

Te pup fata dulce.

Ohhhh, mulțumesc mult pentru recenzie,  note, complimente! ❤ Las-o acolo să o mai simți până ma întorc 🤭 Nu o vede nevasta că originalul e la mine, am lăsat doar o umbra pe acolo 😂 te puuup 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Pacat ca pleci asa repede, ti-as mai fi dat vineri o tura si pe la pizdulica. Ramane pe data viitoare, nu scapi neimbumbata, oricum mi-ai face oralul. Pur si simplu nu te voi ptivi deloc in ochi cand vei avea guritza plina si asa voi trece la etapa urmatoare.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 5 ore, unsuflet a spus:

Pacat ca pleci asa repede, ti-as mai fi dat vineri o tura si pe la pizdulica. Ramane pe data viitoare, nu scapi neimbumbata, oricum mi-ai face oralul. Pur si simplu nu te voi ptivi deloc in ochi cand vei avea guritza plina si asa voi trece la etapa urmatoare.

Nu ne lasa sa umblam la gogoasa din pacate momentan :))

Tura viitoare 

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 28 minute, Arad_lust a spus:

Alice are grijă să nu ne prea obișnuim cu ea.  😉 Ne tine din scurt. 🥰🥰🥰

 

Dar ne viziteaza cel putin lunar 2, 3, 4 zile. Cine vrea sa o viziteze poate sa o faca linistit fiindca ne anunta din weekend.

In momentul cand ies pe usa ei, deja regret ca nu o mai vad o luna, si de aia o mai stresez uneori cu cate un mesaj. Ea zice ca prea des, eu simt ca prea rar...

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 9 minute, Dolaru_arad a spus:

Nu ne lasa sa umblam la gogoasa din pacate momentan :))

Tura viitoare 

Asa e, nu m-a lasat nici pe mine, dar sincer, la ea ma duc pt oral, e unul dintre cele mai faine. Normal mai primesc si acasa. Cred ca putean sa imi pun si userul FanOral.

Normal prefer cu Alice doar dupa ce ma enerveaza cat de fain o face cu altii, sincer.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 17 minute, unsuflet a spus:

Asa e, nu m-a lasat nici pe mine, dar sincer, la ea ma duc pt oral, e unul dintre cele mai faine. Normal mai primesc si acasa. Cred ca putean sa imi pun si userul FanOral.

Normal prefer cu Alice doar dupa ce ma enerveaza cat de fain o face cu altii, sincer.

Sau eu puteam sa pun useru asta , ce zici :)))

se asemana :))))

Si eu tot pt oral , e in top la mine ! 

Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0
1 oră în urmă, unsuflet a spus:

Asa e, nu m-a lasat nici pe mine, dar sincer, la ea ma duc pt oral, e unul dintre cele mai faine. Normal mai primesc si acasa. Cred ca putean sa imi pun si userul FanOral.

Normal prefer cu Alice doar dupa ce ma enerveaza cat de fain o face cu altii, sincer.

Unsuflet🤚,o să încerc eu ,,normal,, şi dacă merge bine,şi Alice mă aprobă,o să dau o rundă şi pt. tine🤣😜,că doar prieteni se ajută la nevoie😋😜,.baftă la fete

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 26 minute, calatorul00 a spus:

Unsuflet🤚,o să încerc eu ,,normal,, şi dacă merge bine,şi Alice mă aprobă,o să dau o rundă şi pt. tine🤣😜,că doar prieteni se ajută la nevoie😋😜,.baftă la fete

Te rog sa nu razi, ca exact despre tine vorbeam cand am spus ca o face fain cu altii si pe mine ma refuza pe diferite motive (tura asta am inteles-o, dar alta data nu). Iti poate confirma Alice. 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 17.05.2021 la 10:19, alice23 a spus:

Bună simpaticilor  !♡

Numele meu este Anna,sunt noua în orașul vostru,defapt este prima data când muncesc în România!

Despre mine .... pot sa va spun ca sunt o fire sociabilă, atenta la cererile clienților, punctuală și mereu cu zâmbetul pe buze!!

Sunt doar o mică parte din calitatile mele, restul mi-as dori sa le descoperiți! 💋

Sunt bruneta , slim, micuța 1,60 și 55de kg!

Mai jos aveți o lista a serviciilor+ prețurilor ! 

 

Serviciile mele sunt următoarele:

‼️Sex oral protejat/neprotejat(in funcție de igiena *contra cost*)

‼️Sex normal doar protejat indiferent de situație și suma oferită

‼️69

‼️Hand job

‼️Foot fetish

‼️Masaj de relaxare

‼️Finalizare corporală 

‼️Diferite poziții

‼️Dominant 

‼️Sărutări corporale 

Nu accept sub nici o forma persoane in stare de ebrietate,cu bile sau altele!

💸Prețurile acestor servicii sunt următoarele:

‼️150 o finalizare sau 30 de minute( oral și normal)

‼️300 o ora sau 2 finalizări

Am și colegă 

‼️Mai multe detalii le pot telefonic 😘

Va aștept !!! 🥰🥰🥰🥰😘😘😘❤️❤️

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...