Sari la conținut

Există pești pe forum


Postări Recomandate

  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Nu sunt la vedere, dar sunt reali, își promovează subtil păsăricile, au conturi plătite. Merg ușor,  afacere. ( Să nu te pui cumva în calea lor, că se supără!) Și pe mine mă amuză! Mă excită să le dau la gură! 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 16753
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
1 minute ago, Wolfff said:

Nu sunt la vedere, dar sunt reali, își promovează subtil păsăricile, au conturi plătite. Merg ușor,  afacere. ( Să nu te pui cumva în calea lor, că se supără!) Și pe mine mă amuză! Mă excită să le dau la gură! 

Spune drept,cine te-a suparat!!??😂😂😜😜😜🤦‍♂️

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
1 hour ago, only-me said:

Spune drept,cine te-a suparat!!??😂😂😜😜😜🤦‍♂️

Probabil ca l-au suparat recenzorii inscrisi acu cateva ore si lasa recenzii stralucitoare "nimfomanelor" ce se poarta in execrabil cu "clientii" lor, sau celor care lasa recenzii favorabile in schimbul unor "servicii" sau pe pampalaii care ridica in slavi femeile. 

Link spre comentariu
Reputație: 777
  • Oras:outcall
  • Oras:outcall
Acum 3 ore, dogeatkitkat a spus:

Nu te-ai lasat pana nu ai fost banat si a 3-a oara. Pacat, erai hazliu cateodata 😁

pai a fost mihaip86, Wolfff si mai care ?  era amuzant cam 30% din postari :)

Link spre comentariu

  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

A mai fost ceva tot cu m. Meglevale sau ceva de genul, ca nu retin prea bine numele. 

Hai ca era amuzant. Cateodata radeam cu lacrimi, cateodata il injuram pentru trolling🤣🤣🤣. Si cum face el cate 10 postari la rand. Isi mai aducea aminte ceva scria, apoi scria iar si tot asa. Au mai fost niște postari pe aici dar le-a sters pisicutz, nu era un limbaj tocmai ortodox. Nu cred ca va mai avea acces prea repede prin zona. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...