Sari la conținut

‼️0758148296‼️Alice23 ! Nouă în Oraș 🔝❤


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în ‼️0758148296‼️Alice23 ! Nouă în Oraș 🔝❤
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

473676083_PointBlur_Apr052022_135132.jpg.cb238484802fdcd4525565d0769e5b7a.jpg919007726_PointBlur_Apr062022_110717.jpg.2242fc2a0d512ebc5e2ccae9ff9e73b4.jpgSunt disponibilă astăzi începând cu ora 14 ❤️ Cei dornici de o vizită, va rog sa îmi scrieți pe whatsapp pentru programare 🤗 Vă doresc o zi plina de sex 🤭🔥😈 

 

NUMARUL MEU ESTE:   0758148296 

  • Like 2
  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
18 hours ago, alice23 said:

😘💋IMG-20220515-WA0002.jpg.9f9251a29069afd1cfe9fdc3e855de5d.jpg20220602_112046.jpg.8f04a514c8e3cafe09923ad2f4a5ea10.jpg

Sa-mi bag pula! 

Vine una ca asta... cu un cur numa' bun de pula (stie si ea... ca de aia ni-l "pune pe nas"!) si zice: "eu nu fac sex anal!"

Pai sa nu-ti vina sa mori?!

😍😎😜

  • Haha 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 1 oră, danp123 a spus:

Sa-mi bag pula! 

Vine una ca asta... cu un cur numa' bun de pula (stie si ea... ca de aia ni-l "pune pe nas"!) si zice: "eu nu fac sex anal!"

Pai sa nu-ti vina sa mori?!

😍😎😜

Funduletul nu e bun pentru bombardamente🤭😂😘😘

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 hour ago, alice23 said:

Funduletul nu e bun pentru bombardamente🤭😂😘😘

Aici nu pot decat sa-ti dau dreptate... nu e bun! E FOARTE BUN! 😘😜

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Wow ! , in my never ending search for the perfect blowjob,  aided by Google on these pages, I came across this thread, enough said to convince me to get in touch with Alice. 

I screwed up my appointment time due to a confusion at work, and decided to try and meet up anyway, I drove to her address and thought to risk calling on the way, in the chance that we could arrange a meeting . Luckily although I waited 30 mins, eventually she called me and said to come along.

I hate climbing stairs, but her apartment was on the 4th floor, no elevator ...that really socks!

Alice is a gentle and polite girl, perhaps her declared 23 years might not be up to date, but never the less, she is an attractive girl with a "natural" body,  long hair with "blonde" mesh ( I think that's the correct term). Probably about 1,60 in height, maybe a size 40 ? I'm not so good to judge, but she is slim but not "toned". A terrible thing to say , but she has "loose droppy breasts" ( hence the reason I question her true age). So anyone looking for a tight body supermodel type - be aware.

My only interest is as mentioned before is oral,   wow ! All I can say is .."if she fucks as good as she sucks - then I might need to change my request the next time...

5***** oral, with cim, no hands , slow and deep, warm and attentive.

Enjoy fellow "punters" ( cmmon english term for customers like me), 

Sweat girl, fantastic blowjob, attractive "girl next door" type, cares about her customers and deserves more appreciation.

150 owo with cim, 250 1 hour

Highly recommended.

Be quick, I believe she is leaving this weekend !

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Buna,

Ar fii de foarte  mare ajutor mai fetelor  sa scrieti si zona unde o sa stați...adică eu cand vad ca apare ceva nou sau reapare si nu scrie locatia...direct ma ia teama ca o sa fie iar "Liviu Rebreanu" ...acolo  zici ca are unu 5 blocuri  cu 100 apartamente numai pt fete.....nu ma deranjează zona dar vreau sa zic  si yo asa....orasul asta este  total UNDER CONSTRUCTION!!!

Haideti si voi mai central oleaca!!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Divizia 9 Cavalerie. Nu e chiar zona centrală... Și nici neapărat ușor accesibilă. Ieri am blocat accesul când am parcat :)

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis
La 08.06.2022 la 16:42, alice23 a spus:

O să vă fac o vizită zilele astea 🔥 pentru programari scrieți-mi pe whatsapp. Vă pup😘💋IMG-20220515-WA0002.jpg.9f9251a29069afd1cfe9fdc3e855de5d.jpgIMG-20220515-WA0023.jpg.afc2fcb710d0b96e1e704662c3f42b7f.jpg20220602_112046.jpg.8f04a514c8e3cafe09923ad2f4a5ea10.jpg

Superb curulet si veverita numai bune de 👉👌👉👌💦💦

Link spre comentariu
Vizitator ioann04
Reputație: 0
Acum 23 ore, copilul2016 a spus:

Buna,

Ar fii de foarte  mare ajutor mai fetelor  sa scrieti si zona unde o sa stați...adică eu cand vad ca apare ceva nou sau reapare si nu scrie locatia...direct ma ia teama ca o sa fie iar "Liviu Rebreanu" ...acolo  zici ca are unu 5 blocuri  cu 100 apartamente numai pt fete.....nu ma deranjează zona dar vreau sa zic  si yo asa....orasul asta este  total UNDER CONSTRUCTION!!!

Haideti si voi mai central oleaca!!!

Și eu când merg pe Rebreanu vad deja băieții cum stau cu ochii in telefon pentru aprobarea de a urca,locatarii cred că știu unde mergem 😅😅. Nasol cu Buziașului până gată ăștia drumul vor trece ani.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 2 ore, ioann04 a spus:

Și eu când merg pe Rebreanu vad deja băieții cum stau cu ochii in telefon pentru aprobarea de a urca,locatarii cred că știu unde mergem 😅😅. Nasol cu Buziașului până gată ăștia drumul vor trece ani.

Mie imi place acolo.( Rebreanu ) ...

Despre camulfaj iti pot da o ideie ...

Mergi cu un teanc de reviste din astea de la.Profi   , Lidl   ....in mana ...locatarii o sa creada ca lucrezi la ceva firma.de curierat ... chiar iti deschid usa la intrare in scara ...

Eu asa procedez 🤣🤣🤣 

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
1 minute ago, povestitorul said:

Mie imi place acolo.( Rebreanu ) ...

Despre camulfaj iti pot da o ideie ...

Mergi cu un teanc de reviste din astea de la.Profi   , Lidl   ....in mana ...locatarii o sa creada ca lucrezi la ceva firma.de curierat ... chiar iti deschid usa la intrare in scara ...

Eu asa procedez 🤣🤣🤣 

Păi da... Dar tu ești angajat la Profi. Noi de unde facem rost de ditamai teancul de reviste?? 

Tu prin gestul ăsta aduci un + de reclamă la locul de muncă și un posibil număr semnificativ de clientelă nouă... Te promovează aia! :)

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
Acum 13 minute, povestitorul a spus:

Mie imi place acolo.( Rebreanu ) ...

Despre camulfaj iti pot da o ideie ...

Mergi cu un teanc de reviste din astea de la.Profi   , Lidl   ....in mana ...locatarii o sa creada ca lucrezi la ceva firma.de curierat ... chiar iti deschid usa la intrare in scara ...

Eu asa procedez 🤣🤣🤣 

Eu is electricianul, instalatorul, noul administrator etc.😁😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 6 minute, povestitorul a spus:

Mie imi place acolo.( Rebreanu ) ...

Despre camulfaj iti pot da o ideie ...

Mergi cu un teanc de reviste din astea de la.Profi   , Lidl   ....in mana ...locatarii o sa creada ca lucrezi la ceva firma.de curierat ... chiar iti deschid usa la intrare in scara ...

Eu asa procedez 🤣🤣🤣 

Tare 🤣

E chiar mișto pe Rebreanu.

Am 5-6 vizite din martie,acolo.

Faza 'marfă' e că merg cu un prieten,și câteodată mai stam 5 minute în mașină;iese cineva și tot timpul ne contrazicem.

-Ăsta, a ieșit de la ea. 

-Ba nu.Merge prea relaxat.

E de-al casei.🤣🤣🤣

Și tot felul de faze d-astea.

 

 

 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 3 ore, costy7 a spus:

Gluma gluma, dar eu cui m-ai dau la buci azi,fata a venit ,s-a îmbolnăvit și a și plecat🤔

Ce să fac dacă e prea cald si folosesc aerul condiționat 😂 trece roșu din gât și mai vin 🤗 poate gasesc o locație calumea, nu la et 4 sa fiu nevoită să folosesc clima 🙈 💋

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 6 minute, alice23 a spus:

Ce să fac dacă e prea cald si folosesc aerul condiționat 😂 trece roșu din gât și mai vin 🤗 poate gasesc o locație calumea, nu la et 4 sa fiu nevoită să folosesc clima 🙈 💋

Ai rosu' n gat ...stiu eu o metoda ...traditionala....in 5 minute esti ca noua 😉😉😉

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...